Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Tenchi PBF: Spis treści
Witaj Drogi Czytelniku. Specjalnie dla ułatwienia Twojej orientacji w zawiłościach Tenchi PBF powstał ten prosty i przejrzysty przewodnik. Taki przynajmniej był zamiar przyświecający twórcy ;)

Mechanika

1. Zasady Gry
- metody awansu na wyższy poziom postaci
- regulamin walk
- regulamin walk na różnych poziomach
- regulamin Tankyuu
- regulamin Ninmu (łącznie z wyjaśnieniem do czego służą lokacje)
- regulamin oceniania walk (chcesz zostać radnym? skontaktuj się z administratorem)

2. Wyzwania
- sposób rzucania wyzwań do walki innym graczom
- sposób zamieszczania walk

3. Punktacja
- oficjalna punktacja grup (Sanbetsu, Nag, Babilon, Khazar, Yami)
- oficjalna punktacja użytkowników
- wykaz poziomów użytkowników
- wykaz nagród i kar punktowych Tenchi PBF
- schemat sporządzania raportów

4. Aktualizacje gry
- informacje na temat wszelkich nowości o jakie wzbogaca się Tenchi PBF

5. Pytania o świat
- debaty na temat niejasności dotyczących świata Tenchi

Mieszkańcy świata

1. Agenci
- schemat tworzenia karty postaci agenta (Sanbetsu)
- szablon karty postaci agenta (Sanbetsu)
- karty postaci agentów (Sanbetsu) prowadzonych przez graczy

2. Rycerze
- schemat tworzenia karty postaci rycerza (Nag)
- szablon karty postaci rycerza (Nag)
- karty postaci rycerzy (Nag) prowadzonych przez graczy

3. Zealoci
- schemat tworzenia karty postaci zealoty (Babilon)
- szablon karty postaci zealoty (Babilon)
- karty postaci zealotów (Babilon) prowadzonych przez graczy

4. Szamani
- schemat tworzenia karty postaci szamana (Khazar)
- szablon karty postaci szamana (Khazar)
- karty postaci szamanów (Khazar) prowadzonych przez graczy

5. Centrum NPC
- schemat tworzenia karty postaci NPC
- regulamin walki z NPC (na potrzeby Tankyuu)
- karty postaci istniejących NPC

6. Siłownia
- ranking graczy
- wszystko na temat Douriki (poziomu mocy)
- pełny opis konkretnych wartości statystyk podległych Chi
- średnie ocen za walki graczy

7. Uniwersytet
- wykaz umiejętności niebojowych
- objaśnienie umiejętności niebojowych
- cennik rozwoju umiejętności niebojowych
- objaśnienie szkół walki
- cennik nabywania poziomów w szkołach walki
- wykaz szkół walki

8. Zbrojownia
- orientacyjny wykaz broni białej
- orientacyjny wykaz broni palnej
- broń magiczna
- wszystko odnośnie wykupowania i rozwoju frakcji
- zbrojownie państwowe, czyli ekwipunek dostępny na specjalnych warunkach

Świat

1. Wprowadzenie do gry
- opis świata
- opis cywilizacji
- wprowadzenie do pisania walk
- przewodnik tworzenia własnego bohatera
Wyciąg ciekawostek:
- koniec wojny światowej, rok 1549
- obecny rok to 1618
- waluta międzynarodowa, Kouka (wartość zbliżona do Euro)
- trybonit, materiał wybuchowy stosowany w broni palnej (wodoodporny i potężny)
- comlink, coś a'la telefon satelitarny

2. Opis świata
- aktualny rok w grze
- mapa świata gry wraz z wykazem ważniejszych miast i legendą
- poziom zaawansowania technologicznego
- opisy krain geograficznych
- opisy ważnych miast

3. Religie i wierzenia
- wykaz i opis upadłych religii
- charakterystyka Kościoła Powszechnego
- kalendarium najważniejszych świąt

4. Sanbetsu News: Optima
- aktualne wydarzenia z kraju (Sanbetsu)

5. Nag News: Kyosei
- aktualne wydarzenia z kraju (Nag)

6. Babilon News: Arka
- aktualne wydarzenia z kraju (Babilon)

7. Khazar News: Wolfenstein
- aktualne wydarzenia z kraju (Khazar)
Koto
Oficjalna linia fabularna gry.
  1. Szczur [Tankyuu #1]
  2. Wyspa [Tankyuu #2]
  3. Pustynna burza [Tankyuu #5]
  4. Rekonstruktor [Tankyuu #6]
  5. Sanbetańska robota [Tankyuu #7]
  6. Czerwona mgła
  7. Dwunastka
Tankyuu

1. Szczur
- prowadzący: Lorgan
- uczestnicy: Altor, Twitch, Rivil
- NPC: Yamamoto Mai, Karoi Aneki, Melgar Kane
- zwycięzca/y: Altor
2. Wyspa
- prowadzący: Kalamir
- uczestnicy: Necros, Naoko, Coyote
- NPC: Brak
- zwycięzca/y: Naoko
3. Porwanie
- prowadzący: Kalamir
- uczestnicy: Genkaku, Mistic
- NPC: Terrence Forza
- zwycięzca/y: Mistic
4. Sekretna wojna
- prowadzący: Lorgan
- uczestnicy: Kalamir, Shiro Kumori, Genkaku, Coyote, Curse, Coltis, Insoolent, Twitch, Pit
- NPC: Arn Tallgrass, Cryo, Aria, Ahmed Yakaka
- zwycięzca/y: Wpis podsumowujący pojawi się przed końcem sezonu
5. Pustynna burza
- prowadzący: Genkaku
- uczestnicy: Shiro Kumori, Tekkey, Pit, mablung, Boul, Naoko, Insoolent, Bakushin
- NPC: Brak
- zwycięzca/y: Insoolent, Naoko
6. REKONSTRUKTOR, Cz. 1
- prowadzący: Kalamir
- uczestnicy: Curse, Pit, Shiro Kumori, Drax, Twitch, Insoolent, Naoko, Coltis, Sorata, Coyote, mablung
- NPC: Ilamar Lunario, Asgeir vel Schatten, Arcybiskup Tiziano Milani, Garvin, Niklas Selkung vel Libertian
- zwycięzca/y: Sorata, Pit
6. REKONSTRUKTOR, Cz. 2
- prowadzący: Kalamir
- uczestnicy: Pit, Sorata, Genkaku
- NPC: Asgeir vel Schatten, Tenma
- zwycięzca/y: brak danych
7. Sanbetańska robota
- prowadzący: Genkaku
- uczestnicy: Curse, Tekkey, Graversh
- NPC: brak danych
- zwycięzca/y: brak danych
8. Ridderlighet
- prowadzący: Kalamir
- uczestnicy: Dante, Corvus, oX
- NPC: brak danych
- zwycięzca/y: brak danych

Ninmu
Wykaz lokacji

1. Sanbetsu
- Reaktor jądrowy "Chikara" (Strefa Wymiany)
- Sierociniec Hissori (miasto Tosaka)
- Akuto Hora (Pustynia Rozpaczy)
- Dolina Wiśni (Strefa Kazui)
- Platforma wiertnicza "Aramusha" (Strefa Rikoukei)
- Las Oni (Strefa Kazui)
- Las Wisielców (miasto Higure)
- Nawia Mitycznych (Góry Unido)
- Wrota Wiatru (Strefa Kazui)
- Unity Bank (miasto Fojikawa)
- Grobowiec Demonicznego Imperatora (miasto Higure)
- Latające Wodospady (Góry Unido)

2. Nag
- Kurhan Bohaterów (Nibir)
- Martwy Las (Kotia)
- Krwawe Groty (Nash)
- Zamek Smutku (Silran)
- Ting (Nibir)
- Zbrojownia Gerharda (przedmieścia Avalonu)
- Twierdza Varfaine (Kotia)
- Dojo Aurory (Silran)
- Serce Zimy (Galwind)
- Doringham (Silran)
- Laboratorium -00- (miasto Zoril)
- Poligon LHP-2461 (Galwind)
- Hospicjum Pine Tree (Nash)

3. Babilon
- Wioska Kanibali (Aztecos)
- Ołtarz Ukojenia (Stepy Jutrzni)
- Rezydencja Orsini (przedmieścia Arkadii)
- Szpital psychiatryczny św. Zygfryda (Solipsis)
- Psie cmentarzysko (Aztecos)
- Hebron (Stepy Jutrzni)
- Kanały złodziei (miasto Arkadia)
- Dom Oszusta Oczu (Kara)
- Monastyr Gorejącego Brzasku (Stepy Jutrzni)
- Przełęcz Szeptów (Góry Ossessione)
- Kopalnie Tartaru (Sheol)
- Klub nocny "Prurient" (miasto Semphyra)
- Więzienie "Ciernie" (Kara)
- Amshar (Stepy Jutrzni)

4. Khazar
- Świątynia Haku-gami (Pustynia Rozpaczy)
- Har (Lemuria)
- Grimmwald (Nubia)
- Angvin (Lemuria)
- Pajęcza Blizna (Nubia)
- Źródła Octu (Kashea)
- Czerwieński Zagajnik (Lemuria)
- Dolina Królów (Pustynia Rozpaczy)
- Port morski Nan'Gar (Pustynia Rozpaczy)
- Szczęśliwe Wyspy (Honkan)
- Kamienny Krąg (Nubia)
- Ołtarz Duchów (Honkan)
- Port lotniczy "Wilcza Paszcza" (Honkan)
- Kanion Mitarahata (Pustynia Rozpaczy)

5. Międzynarodowe
- Statek (Dowolne morze, rzeka lub jezioro)

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9