Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dragon Age III: Inquisition
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 13-11-2014, 18:44

32 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Nawet nie chodzi mi o te statystyki zbroi. Zostawili jakieś dziwaczne biżuterie, które mogą wpływać na zmianę statystyk, ale od początku do końca Twoi bohaterowie poruszają sie w jednych ciuchach. No chyba, ze przebiorą się fabularnie - obowiązkowa kąpiel i zakładamy nową zbroję :) Gusta są różne. Myślę, że w przypadku tego tytułu nasze aż tak bardzo się nie różnią. Trochę bardziej chyba jeśli mówimy o Call Of Duty :)


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 14-11-2014, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Sorata, ale w każdy rozdziale możesz upgradować im zbroje (ukryte zadania) i zdobywać dla nich nowe przedmioty. // Ja jestem fanatykiem CODa, mam wszystkie części poza najnowszą xD



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #13 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Sorata, ale w każdy rozdziale możesz upgradować im zbroje (ukryte zadania) i zdobywać dla nich nowe przedmioty.


Nie przemawia do mnie taka forma questowania za ekwipunkiem jako jedynej opcji w grze. Ponownie uważam, że to kwestia gustu. DA II dałbym 6-7/10, a blado wypada w moich oczach przez zestawienie z poprzednikiem, a niekoniecznie innymi grami w "nowych erpegach".

Cytat:
Ja jestem fanatykiem CODa, mam wszystkie części poza najnowszą xD


W przypadku tej serii coraz bardziej nie podoba mi się tylko postępowanie wydawcy. Resztę braku zainteresowania zwalam na znudzenie strzelaninami nastawionymi na multi.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Za to ja teraz jestem w połowie 1 części i już rzygam wszędzie walającymi się częściami zbroi, które wiecznie trzeba porównywać e t c. To jest fajne jak się gra w BG lub customuje się jedną postać a nie batalion cały. To zwyczajnie za dużo [ cenzura ]. Tak jak mówiłem, ja w 2 części odebrałem to jako błogosławieństwo. Zresztą wyglądało to jak wyglądało właśnie dlatego, że fani mieli dość po 1 części.

/ co do CODa zważ na to, że wydawcą jest Activision ale MW, Ghost był robione przez Infinity Ward a Black opsy przez treyarch. Kompletnie inne gry. No i walić multi, BO to najlepsza historia w shooterach ever.



   
Profil PW
 
 
»Kalamir   #15 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Już jutro premiera polskiej wersji gry.

Tymczasem powoli (kolejny raz) kończąc jedynkę, stwierdzam, że:

zbroja króla Cailana - overkill xD
miecz Duncana - overkill xD
sztylet Duncana - overkill xD

Ktoś może się pokusił o angielską wersję gry, czy wszyscy czekają "do jutra" ?



   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #16 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Ja przechodzę teraz dwójkę. Jak skończę (czyli pewnie za kilka dni), sięgnę po trójkę. Chcę być dobrze przygotowany na rozgrywkę, zwłaszcza że ma się pojawić mnóstwo postaci z jedynki i dwójki.

Co do reszty:
Kalamir napisał/a:
zbroja króla Cailana - overkill xD

Smocza zbroja jest znacznie lepsza. Zbroja molocha jest lepsza. Zbroja legionu jest lepsza. Zbroja Kapitana-Strażnika jest lepsza. Dałem Alisterowi zbroję Cailana tylko dlatego, że fajnie wygląda i zrobiłem z niego króla :DD
Kalamir napisał/a:
miecz Duncana - overkill xD
sztylet Duncana - overkill xD

Obie bronie są świetne, ale tylko miecz nie ma sobie równych.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Kalamir   #17 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Lorgan napisał/a:
Smocza zbroja jest znacznie lepsza. Zbroja molocha jest lepsza. Zbroja legionu jest lepsza.

Smocza zbroja jest słabiutka, ale resztę mam ekwipnięta w drużynie. Zbroja Cailana jest zrobiono totalnie pod Alistiara i tam właśnie trafiła.



   
Profil PW
 
 
^Curse   #18 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Czekam bardzo, ale też jeszcze chcę sobie przejść poprzednie części, a jakoś nie mam ostatnio czasu.
Jak już odpalicie, to dajcie znać jak tam wygląda konfrontacja podawanych wymagań sprzętowych z rzeczywistością :DD Chcę wiedzieć czy nastawiać się na grę w niedalekiej przyszłości czy odpuścić.
Ostatnio zmieniony przez Curse 19-11-2014, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #19 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Kalamir napisał/a:
Smocza zbroja jest słabiutka

Oby na pewno masz na myśli "Wade's Superior Dragonbone Plate"? Bo mam wrażenie, że piszemy o czymś innym.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #20 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
I jak ? Już chyba po polskiej premierze? Ktoś już ma i grał ?
   
Profil PW Email Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15