Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dragon Age III: Inquisition
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 13-11-2014, 18:44

32 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Niewiele już dzieli nas od premiery, dlatego uznałem, że warto wysondować, jakie są nastroje na forum. Czekacie? Olewacie?
Ja jestem fanem serii, dlatego pokornie tłukę pierwszą część, żeby poodświeżać sobie wszystkie wątki i być przygotowanym na fabułę Inkwizycji. Trochę boję się, czy mój laptop wyrobi z dopakowanym Frostbitem 3. Jeśli nie, z grą zapoznam się pewnie dopiero w przyszłym roku.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Drax   #2 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Ja właśnie ze względu na stronę techniczną, będę musiał sobie odpuścić ten tytuł. Mój laptop najzwyczajniej w świecie tego nie udźwignie, a nowego kupię może dopiero za rok-dwa. Również jestem fanem tej serii i podobała mi się nawet druga część, mimo, że wiele graczy na nią narzekało, więc z ubolewaniem będę musiał uzbroić się w cierpliwość. Jednak jeszcze większy ból odczuwam z tego względu, że podobnie będę musiał postąpić z trzecią częścią Wiedźmina :/


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #3 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa
Cytuj
Kal i Corvus śmieją się ze mnie i wytykają palcami, bo nie jestem fanem serii. Przeszedłem pierwszą cześć, żeby zobaczyć o co takie wielkie halo i miałem raczej mieszane uczucia. Drugą cześć zlałem i tak samo mam zamiar zrobić z najnowszą ;)
Dużo bardziej wyczekuję i pokładam nadzieję na dobrego cRPG w Pillar of eternity.
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Naoko   #4 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Jak dobrze, że z tym olewaniem nie jestem sama, Gen :DD Nawet nie przeszłam pierwszej części - seria, mimo że wyglądała na zachęcającą, po prostu nie przypadła do gustu. Czekam na nowego Mortal Kombat, bo prymitywne instynkty są fane! :box:


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Coltis   #5 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Dragon Age jakoś mnie ominęło szerokim łukiem. Kiedyś nawet kupiłem rpgowego bundla z tym tytułem m.in. , ale nigdy go nie odpaliłem. Wolę Dark Souls ;) Też wyczekuję nowego Mortala ^^


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Grałem w dwie poprzednie części i mam mieszane uczucia. O ile jedynka (w którą grałem równolegle z pierwszym mass Effectem) mnie dosłownie zmiotła, to dwójka pozostawiła lekki niesmak. Po prostu nie rozumiem, jak można zrobić coś takiego z klimatycznym, szczegółowo opisanym (i pokazanym) światem i ciekawymi bohaterami. DA II zawiodła właściwie w każdym aspekcie, który sprawił, ze pierwsza część była dla mnie tak dobra. Ordynarne kopiuj wklej na słabej historii, która przecież miała niesamowity potencjał (konflikt Templariuszy, Magów i Qunari)

Na pewno czekam na trójkę. Jednak nie zaciskam kciuków. Spokojnie kupię sobie ją jak stanieje - no chyba, ze zdarzy się niespodziewane i będzie najlepszą grą ostatnich lat. Ale w to, oceniając po recenzjach wersji testowych, szczerze wątpię. Wolę zaoszczędzić na zakończenie trylogii CDProjektu.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #7 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Eeee... Naoko, Coltis, ....eeee...fajnie... dziękujemy za podzielenie się z nami...eee... niczym xD
Naoko napisał/a:
nie jestem sama, Gen
nawet nie wiesz ile mi się żartów ciśnie. Gen nie przeszedł nawet kotora xD buahahahaha (batcredit card)

Sorata, a widzisz, dla odmiany ja należę do fanów 2 części. Zdaje sobie sprawę z pewnych wad produktu, jednak skupienie się na historii jednego bohatera i jego społecznego awansu wciągnęła mnie bardzo i była miłą odmianą od kolejnego tendencyjnego epickiego gówna z ratowaniem świata. Również postacie był znacznie ciekawsze a samo prowadzenie Andersa wręcz mistrzowskie.

No i u mnie wśród znajomych dokładnie to samo. Obecnie aż 6 znajomych stuka w Dage'a, w tym ja sobie gram popołudniami. Co do 3 ki to zobaczę jak będzie z ceną. Nie zamierzam płacić więcej niż 90 zł (normalna cena premierowa) więc bardzo możliwe, ze przyjdzie mi czekać.



Ostatnio zmieniony przez Kalamir 14-11-2014, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #8 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Sorata, a widzisz, dla odmiany ja należę do fanów 2 części. Zdaje sobie sprawę z pewnych wad produktu, jednak skupienie się na historii jednego bohatera i jego społecznego awansu wciągnęła mnie bardzo i była miłą odmianą od kolejnego tendencyjnego epickiego gówna z ratowaniem świata.


Fanem zdecydowanie nie jestem. Skupienie na Hawke'u to niesamowita zaleta, ale jednocześnie rozmyta przez przynieś-podnieś-pozamiatajki". Podobnie z udźwiękowieniem Twojego bohatera. Towarzysze to już kwestia gustu. W moich oczach dwójka nie poległa fabularnie tylko gameplayowo - te same 3 nieciekawe lokacje na krzyż i tylko wątki towarzyszy były jakimś milszym wytchnieniem. Tak samo zminimalizowany system ekwipunku - po co?

Bezsensowną mordęgą był też dla mnie przymus pojedynku z przywódcą Qunari. Próbowałem go porzezać łotrzykiem - porażka. :)

Żeby nie było - jedynka ma też wątpliwe rozwiązania. Na przykład motyw przewodni Awakening.

Cytat:
Nie zamierzam płacić więcej niż 90 zł (normalna cena premierowa) więc bardzo możliwe, ze przyjdzie mi czekać.


Poniżej 100 zł za DA 3? Małe szanse (tym bardziej, ze tytuł "next-gen"...) A poprzeczka cenowa w branży niestety rośnie.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #9 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Kalamir napisał/a:
Eeee... Naoko, Coltis, ....eeee...fajnie... dziękujemy za podzielenie się z nami...eee... niczym xD


Dlatego, że nie przeszliśmy do końca żadnej części, to mamy się nie wypowiadać? :P Lorgan zadał pytanie czy się jaramy premierą trzeciej części, a nie jak się podobały "jedynka" i "dwójka" ;)

Lorgan napisał/a:
Czekacie? Olewacie?


Olewamy. O tym też były nasze wypowiedzi.


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #10 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Tak samo zminimalizowany system ekwipunku - po co?
ooo to było dobre. Już rzygam ekwipunkiem z 1 części i ciągłym mieleniem w plecaku i ciągłym customowaniu wszystkich postaci i ble ble ble.... bełt. Dwójka akurat była sensownie uproszczona. Czasami co za dużo to niezdrowo. Na raz, fajnie. Na dwa? Niekoniecznie.

Sorata napisał/a:
Bezsensowną mordęgą był też dla mnie przymus pojedynku z przywódcą Qunari.
bo miał milion punktów życia ....też tego nie lubię.
Sorata napisał/a:
Poniżej 100 zł za DA 3? Małe szanse
małe szanse to są na to, że nie pojawi się zaraz jakaś promka. Cała masa gier miałą startowe ceny powyżej 100 ale tylko fanatycy wybulą a później brak odzewu zmusi producentów do zaniżenia ceny. Nie oszukujmy się. To nie jest Call of Duty.



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14