Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Bajarz
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 19:12
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 07:19

4 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Miasto Iwa. Noc. Parking wielkiego Aqua Parku stał się mimowolnym świadkiem wydarzenia, które (pomijając skalę) można by nazwać końcem świata. Dwie, ledwo widoczne postaci – czarna i czerwona wirowały w tańcu zniszczenia. Jeden po drugim, samochody zmieniały się w pogięte, nadtopione kupy złomu, a wymieniane z niesamowitą częstotliwością ogniste pociski i promienie wywołały na okolicznych łąkach przynajmniej tuzin szybko rosnących pożarów. Czarny Behemot ociężale wyłonił się z deszczu niewielkich kamyczków, a jego rozpalony do niewyobrażalnej temperatury adwersarz rzucił kolejnymi olbrzymimi grudami płynnego ognia. Zakuty w pancerz wojownik nie trudził się unikiem, a impet ataku zmiótł jego potężne ciało przez najbliższą szybę budynku, prosto do podzielonego na tory, imponującego basenu. Zawyła syrena alarmowa. Pod położony kilkanaście metrów wyżej sufit, wzbił się słup wody i pary. Ociekający czerwienią stwór przekroczył spokojnie wyłamaną futrynę i spojrzał na bąbelki unoszące się spod wody. Ściągnął ramiona ku sobie i błyskawicznie wyrzucił je do góry. Potężna, ognista eksplozja w mgnieniu oka odparowała całą okoliczną wodę i posłała w powietrze zmienione w zielony żużel kafle. Aqua park znieruchomiał. Para wodna sączyła się przez rozdarte wybuchem okna. Z daleka wyglądało to jakby budynek oddychał.
- Dlaczego? Czemu nie potrafię cię pokonać? – wybrzmiała hamowana frustracja w głosie Drugiego Smoka.
Z niewielkiej odległości dobiegły ciężkie kroki. Zakuta w czarną zbroję, olbrzymia postać zbliżyła się z trudem. Pasma wirującej mgiełki tańczyły dookoła połów jej płaszcza.
- Ponieważ jestem twoim ojcem – basowy głos Vipera poniósł się echem w opustoszałych halach.
- Nieeeee! – wyczerpany Shiryuu padł na czworaka i z trudem odpełzł od nadchodzącego nemesis.


A jaki motyw fabularny urzekł właśnie Ciebie? Nie musi to być nic monumentalnego. Nikt przecież nie narzuca swoich gustów, prawda?

Wymagania:
1) Posiadanie postaci w Tenchi PBF
2) Wykonanie przynajmniej jednego wpisu fabularnego na potrzeby Tenchi PBF w okresie 01.10.2012-01.10.2013. (Walka, Ninmu, Tankyuu lub Art. Section)

Kandydaci:

Zasady głosowania:
1) Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania jednego głosu
2) Głos oddany na własne wpisy jest nieważny.
3)Głos oddawany jest w formie posta z wyszczególnieniem, którego tekstu konkretnego użytkownika dotyczy.

Szersze uzasadnienia mile widziane


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 14-10-2013, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Oddaję głos na Tekkeya (konkretnie na jego walkę ze Scarlett Kane). Wykorzystanie funkcji power touch w pozornie nieszkodliwym beeperze, aby wywołać "symfonię destrucji" z użyciem sanbetańskich pojazdów. Genialne.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #3 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Mój głos oddaję na Operację Bazyliszek… jeśli nic wam to nie mówi, jest to wewnętrzny kryptonim zdarzeń Agresji III: Konfrontacja. W zasadzie chciałbym nominować całe Sanbetsu za niespotykaną wcześniej ani później na taką skalę pracę zespołową.
Ale że pewnie nie byłoby to w pełni zgodne z regulaminem TA wskazuję na Mablunga, który wziął na siebie niezwykle trudną rolę koordynatora. Jego wpis miał stanowić zaczątek fabularny całej operacji, prowadzić jego własny wątek działań w trakcie Agresji i łączyć zdarzenia z pozostałych prac agentów. Wywiązał się znakomicie z podjętego zobowiązania i mimo tego, że gro okoliczności musiał wykreować sam, zrobił to w mistrzowski sposób. Do tego do ostatniej chwili dokonywał daleko posuniętych korekt w swojej pracy, aby lepiej zgrać się z innymi. Naprawdę moje uznania.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #4 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Głosuję na Genkaku za jego przegenialną interpretację wytycznych do walki z Drugim Smokiem, chociaż - pisząc zupełnie szczerze - nawet gdyby tamten tekst nie powstał, znalazłoby się kilka innych, dzięki którym zdominowałby w moich oczach tę kategorię. To o czymś świadczy ;)

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Pit   #5 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2008

Tekkey i żywiołak metalu (walka ze Scarlet Kane), czy jak on wtedy wykorzystał beepera. Kiedy czytałem wersję beta tej walki byłem absolutnie pozbawiony słów. To była taka iskierka kreatywności, która jeszcze na długo mi zapadnie w głowie.
Ostatnio zmieniony przez Pit 29-10-2013, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15