Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Ahahaha
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 20:17
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 08:19

8 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Podstarzały artysta w swoim niewielkim mieszkanku szybko nakładał ostatnie warstwy przebrania. Nie podobały mu się konieczności zmiany image’u ale miał już 44 lata. Ostatni gwizdek do kariery. Niedawny street performance w Khazarze był kompletną porażką. Wybuchy śmiechu jego widowni szybko skradł miejscowy hipis rzucający w ludzi kasztanami. Psy i małpy w tym Khazarze. Nie poznają prawdziwej sztuki nawet gdyby obszczała ich ulubione drzewo. Trochę żałował swoich bajecznych włosów. Ale czegóż się nie robi dla sławy? Podobno widownia nie lubi wysokich mimów ale uważał, że w olbrzymim lustrze prezentuje się wręcz urzekająco. Całą twarz skrywał czarno-biały makijaż, a na wygolonej czaszce smętnie wisiał rozpłaszczony berecik z antenką. Obcisły paskowany sweter opinał powiększony ostatnimi laty piwny brzuszek dodając sylwetce nieco komizmu. Wykrzywił się płaczliwie do lustra, ale i tym razem nie pękło. Wypróbował jeszcze swoją najnowszą sztuczkę. Pochylił się i oparł na niewidocznej kopule swojej mocy. Żaden inny mim nie oprze się o powietrze pod kątem 45 stopni. Całkowicie stracił swą legendarną umiejętność rozśmieszania. I co teraz powiedzą fani? Czy polubią Paranoidalnego Mima Mordercę?
- Och, założę się, że będzie wręcz bombowo? – zachichotał nerwowo czując znajome piknięcie tremy


Poczucie humoru na pozór nie jest rzeczą skomplikowaną. Ale kto wie – może nasi użytkownicy mają je bardzo wypaczone? Głosowanie na najzabawniejszy wpis fabularny w Tenchi PBF uważam za rozpoczęte.

Wymagania:
1) Posiadanie postaci w Tenchi PBF
2) Wykonanie przynajmniej jednego wpisu fabularnego na potrzeby Tenchi PBF w okresie 01.10.2012-01.10.2013. (Walka, Ninmu, Tankyuu lub Art. Section).

Kandydaci:



Zasady głosowania:
1) Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania jednego głosu
2) Uzasadnienie wyboru jest obowiązkowe. Nie musi być długie – ma na celu doprecyzowanie o jaki fragment tekstu chodzi.
3) Głos oddany na własne teksty jest nieważny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
Starke   #2 


Posty: 102
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2012
Skąd: Z przypadku

Kandydatów jest wielu, ale tylko jeden się liczy: David, oczywiście. Ten człowiek zniszczył system, a gdyby trochę popracował nad wartością literacką swoich dzieł, zmiótłby z powierzchni Tenchi niejednego przeciwnika. Szkoda, że się na to nie zanosi, bo mam już serdecznie dość opowieści sztywnych, jakby ich autorom ktoś wsadził w dupę kij od miotły.
Oprócz bezkonkurencyjnego Davida warto jeszcze wspomnieć Tekkeya, którego czarny humor jest jednak zbyt nierówny, bym mógł go w tym zestawieniu brać pod uwagę. Inna sprawa, że wspomniany humor jest raczej rytem jego (nierównego, niestety) stylu, który sam w sobie budzi spore nadzieje. Przynajmniej we mnie.

Pzdr.


World on fire with a smoking sun,
Stops everything and everyone,
Brace yourself for all will pay,
Help is on the way!
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #3 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Stanowczo bezkonkurencyjny jest David :) ta jego walka z Twitchem... do tej pory jak ją wspominał to na twarzy pojawia się banan :)
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Kalamir   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Kimen

Lorgan: Widzę, że nie tylko mi go zabrakło w tej kategorii xD



Ostatnio zmieniony przez Lorgan 17-10-2013, 23:26, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #5 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Czytałem ponownie walki i wahałem się między Davidem, a Twitchem. Ostatecznie muszę przyznać, że biorąc pod uwagę tylko kryterium humoru, wybieram Davida. Wspaniałe absurdy :)

Jak już wypłynął temat Kimena, przypomnę jeszcze o Zo - ten też miał niezły komediowy potencjał.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Domagam się natychmiastowego wpisania Kimena na listę.



   
Profil PW
 
 
^Tekkey   #7 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Miałem pecha po raz pierwszy czytać pracę Davida w miejscu publicznym. W strefie objętej nakazem ciszy. Wykonując ważną pracę zaliczeniową na wczoraj. Damn U, David!

Przybył. Zniszczył Matrixa. I wrócił do swojego wymiaru.
Może jeszcze kiedyś wpadnie zbawiać ludzkość granatami i ołowiem.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #8 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Wybaczcie panie i panowie, ale nikt nie rozbawił mnie na tyle, żebym oddawał na niego głos. Zdecydowanie brakuje nam na Tenchi pisarza z jajem.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Pit   #9 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008

Gdzie do cholery jest Kimen i jego "wyeliminować po cichu"?
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14