Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Avatary G13/Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 15-12-2008, 01:20

513 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #491 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Hes, nie ma sprawy. Myślałem, że przypisanie twojej postaci nieoczywistej podobizny nada jej dodatkowego kolorytu. Uśmiech i spojrzenie nie były w zamyśle mroczne - wydaje mi się, że w stylu mangowym jest dość trudno to rozgraniczyć z wyrafinowanym sex appealem... Albo po prostu mi to za dobrze nie wychodzi ;) Niemniej nie martw się, na pewno w przyszłości przygotuję ci bardziej wierną podobiznę. Nie poddaję się, dopóki widzę zainteresowanie u adresata moich prac. A ta grafika? Jak już napisałem, włożyłem w nią sporo wysiłku i ostrzę sobie zęby na pełną sylwetkę, więc dobrze byłoby przypisać ją jednemu z nadchodzących NPC. Chyba, że jakoś szczególnie ci na niej zależy.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
*Lorgan   #492 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Czas na zmasowany atak zachomikowanych grafik ;)

Najpierw kilka już przedstawionych, ale niepoddanych wcześniej ocenie.


Salvator Fabris


Shibu Aragami


Yoh Aotaro


Yuuna Sataka

A teraz nowe grafiki, których nie mieliście okazji do tej pory oglądać.


Onizuka - szeregowy członek Gangu Czterech Smoków


Judy Dee - reporterka San24


Hakim Białokorzeń - emir Nubii


Nuara Nelli - osobista szara strażniczka arcykapłana Voodoo


Cynthia von Castell - hrabina z Nag


Naira Draven - kapitan gwardii cesarskiej


Legato - przywódca Genesis


Vard Kroll - nagijski kapitan z pionu wojskowego


Entai Galeheart - khazarski kapitan z pionu wojskowego


Rosemary Delacroix - babilońska kapitan pionu wywiadowczego

Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»oX   #493 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
O matko, sporo tego... :pedo: Zacznijmy jednak

od początku.

Salvator - nie miałem zastrzeżeń co do całej postaci, tak samo nie mam do samej facjaty. Bardzo trafnie oddaje charakter
postaci. 10/10 (bo nie ma miecza)

Shibu Aragami, o ile w przypadku całości nie widać tego aż tak bardzo, to na przybliżeniu nie podoba mi się układ usta-nos.
Albo te pierwsze są za nisko, albo nos jest zamały. Jakoś to nie współgra. Reszta super. 8/10

Yoh Aotaro, ależ on jest przezabawny :DD Te oczy, żyły, tatuaże... mega fajny. Brak zastrzeżeń. 10/10

Yuuna Sataka, ah ta szkolna dziewczynka.. :DD U niej całość komponuje się świetnie, kawał dobrej roboty i ponownie brak
zastrzeżeń. 10/10

Onizuka, ot typowy gangster. Wystarczy spojrzeć na podobiznę i wiadomo, czym zarabia na chleb. Trochę nie pasuje mi lewa, górna strona podobizny. Albo dostał mocno w łeb i mu się wykrzywiła głowa, albo jest po prostu niewymiarowy. Na to tylko zwróciłem uwagę. 9/10

Judy Dee, tutaj propsy na maksa. Typowa reporterka z podejrzanym wyrazem twarzy. Nie wiem tylko czemu ma zeza :P Chyba jedna z Twoich najlepszych prac. 10/10 bez zbędnych słów.

Hakim Białokorzeń, hmm, ten mi się w ogóle nie podoba. Oczy i usta wydają się nie pasować do reszty twarzy. Cygaro fajna sprawa, ale przez to właśnie usta wyglądają dziwnie. Może gdyby 'oprawki' oczu były cieńsze, a na ustach mniej rozmazania i ciut pod innym kątem, to byłoby lepiej. No ale jak wspomniałem, nie mój klimat. 7/10

Nuara Nelli, tutaj zwaliłeś mnie z krzesła :DD Najpierw zobaczyłem kulturystkę, a później panią urzędnik. Pogodna twarz, motyw trzymania okularów, no normalnie niezła i ponętna sztuka :ok: Tylko coś nos ma dziwny, niech pomyśli o operacji. 9.5/10

Cynthia von Castell. Ha, z taką to bym przy stole nie chciał usiąść. Na pierwszy rzut oka widać, że to jakaś suka. Średnio podoba mi się uniesiona brew, bo na moje nie współgra z okiem. Może tylko mi się wydawać, no ale... Poza tym bez zastrzeżeń (ale nie lubię pań z wielkim czołem :D ). 9/10

Naira Draven, hmm. Tu mam zagwozdkę. Wiem, że jest obrócona i dlatego wiele rzeczy może mi się wydawać, ale czy nos nie powinien być bardziej przesunięty? Chodzi o centrę między oczami. Reszta super. Musi korzystać z niezłego szamponu, że tak jej się te włosy błyszczą. 9.5/10

Legato - nie dość, że to jedna z moich ulubionych postaci w ostatnim czasie (głównie ze względu na luzacki charakter i pojawienie się w #9), to avatar jest po prostu kozacki. Tyle w temacie. 20/10 (a tak serio 10/10).

Vard Kroll, typowy kapitan, eh. Zimny, pewnie chamski i surowy. Super podobizna, bez zastrzeżeń.

Entai Galeheart, dziwny typ, ale ogólnie nie lubię zielonych, więc... Hmm, lewe oko wygląda dziwnie. Jest jakieś kwadratowe. Uniesiona brew też jakoś mi nie współgra z uśmiechem, ale patrząc po kilka razy zauważam zamysł. Cudów nie ma, ale jest spoko :ok: 8/10

Rosemary Delacroix, ah... To jest kobieta :ok: Niby niewinna, ale wysokie bucioszki nosi. Widziałem ją już dawno i dziś
stwierdzam, że nie mam zastrzeżeń. Poderwałby. 10/10
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #494 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Wielkie dzięki za oceny, oX.

Czas na kolejną pracę - Nakinagara, wersja 2:



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Dann   #495 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie lubię oceniać hurtowo, zrobię to później... Teraz nowy Naki. Zdecydowanie bardziej podoba mi się nowa grzywka, może dalej jest trochę przy równa, ale na pewno to olbrzymi krok w dobrym kierunku. Delikatnie martwi mnie też widoczne ucho, wystaje jakoś dziwnie spomiędzy włosów. Poza tym wszystko jest idealne i jak dla mnie, znacznie lepsze niż poprzednie. 10/10


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Nakinagara   #496 
Szaman


Poziom: Keihai
Posty: 16
Dołączył: 22 Lip 2017
Cytuj
Też pasuje się wypowiedzieć co do przedstawienia swojej postaci :)
Pierwsze skojarzenie - młoda Boa Hancock (tylko grzywki brak). Różnica pomiędzy obydwoma pracami jest diametralna i w pierwszej chwili myślałem nawet, że to jakaś inna postać. Dopiero po chwili zauważyłem podobieństwo w postaci tego samego podbródka oraz tej grzywki.
Wersja druga znacznie bardziej w moim mniemaniu oddaje jej Khazarskie pochodzenie. Dziewczyny z lasu, dzikuski, szamanki. Patrząc da się po prostu poczuć tą dzikość bijącą od niej :D
Ostatnio zmieniony przez Nakinagara 15-02-2018, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #497 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Jak zwykle, dzięki za oceny. Bardzo się cieszę, że nowa wersja Naki przypadła do gustu. Udało mi się tym razem podmienić jeden z żałośnie słabych avatarów z dawnych dni.

Przed wami Hagen Pustynny Wiatr:



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #498 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Wygląda surowo i niedostępnie. Czyli tak jak powinien :) Poprzednia wersja pozwalała go sobie wyobrazić jako hiszpańskiego żigolaka. TYm razem zmiana jest w moich oczach jak najbardziej usprawiedliwiona. Jest świetnie. 10/10


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 22-02-2018, 13:21, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #499 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Pamiętam go jeszcze z walki Coltisa, postać nawet przypadła mi do gustu. Odświeżony awatar to bardzo dobry pomysł i powiem uczciwie, że jest świetny. Nie wiem w sumie co można więcej dodać. Włosy kozackie, największy plus :ok:
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #500 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Przedstawiam kosmetyczną (więc niepunktowaną dla mnie) zmianę avataru Zedda:



Zgubił okulary, zrobił się nieco wyraźniejszy i ma nową minę.

Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 14