Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tekkey] Wejście Żmija
 Rozpoczęty przez ^Tekkey, 02-08-2011, 16:07

1 odpowiedzi w tym temacie
^Tekkey   #1 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 34
Dołączył: 24 Cze 2011
Cytuj
Krótkie opowiadanie rozwiewające nieco nimb tajemnicy wokół Telur Druk, jednego z kluczowych elementów Nawii Mitycznych. Opisywane sa także losy Genbu Ookawy/Resshinro przed dołączeniem co sanbeckich agentów. Mam nadzieję, że osobom zainteresowanym w przyszłości szkołą Kasanemanji przypadnie do gustu wizja jej siedziby.
Prawdopodobnie w dogodnym czasie powstanie jeszcze prolog i epilog opisywanych tu wydarzeń.

Wejście Żmija.doc
Pobierz Plik ściągnięto 745 raz(y) 42,5 KB



A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #2 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 38
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Dziwny tekst, z dziwnie skonstruowanymi zdaniami i fabułą. Nie czytało mi się zbyt przyjemnie. Miejsce zyskałoby wiele uroku, gdyby opisać je trochę dokładniej i nie umieszczać marnych opinii tubylców. Przeplatanie z historią byłoby w porządku, gdybyś rozpisał się odrobinę bardziej. W takiej postaci kompletnie nie wiadomo o co chodzi. Zaskoczyło mnie, że zdecydowałeś się opublikować coś tak dalece... niedoskonałego. Miałem problemy nawet z wyobrażeniem kreowanego przez Ciebie świata. Na koniec załączam jeszcze krótki fragment pracy, który sam dla siebie stanowi komentarz.
Tekkey napisał/a:
Wysoko ponad i białymi obłokami sunącym Nawią Mitycznych zwiesza się na pionowej ścianie urwiska jajowate Telur Druk, niczym niestrudzony strażnik pozostawiony by po wsze czasy wypatrywał zagrożenia od strony przeciwległego masywu Kyokan.


Oceny nie wystawiam, bo nie czuję takiej potrzeby. Poza tym, nie chcę Cię dodatkowo zniechęcać.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10