Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Najlepszy Przedszkolak
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 19:49
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 08:19

6 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Stylizowany na kapliczkę budzik zawył słowami popularnego psalmu. Młody zealota z trudem otworzył podkrążone oczy i przeciągnął się. W niewielkim mieszkanku panował zatrważający zaduch. Opuścił nogi na wychłodzoną posadzkę i podszedł do okna. Zima szalała w najlepsze. Stojące na chodniku samochody przypominały bardziej zaspy niż pojazdy. Nieświadomie podrapał okazały mięsień piwny, wyraźnie zaznaczający się pod przepoconym podkoszulkiem i poczłapał do lodówki. Pusto. Ano tak. Brak siły to tandetne zlecenia. Równa się brak kasy i puste półki. Westchnął ciężko i trzasnął drzwiczkami z nagłą frustracją.
Jak co ranka zwrócił się ku niewielkiemu oświetlonemu ołtarzykowi Pana.
- Boże mój. Racz również dziś spuścić swą światłość na Twego niegodnego sługę. Rozświetl słuszną drogę przed mymi oczami i rozpal ogień swego miłosierdzia nad wiernymi. Pokornie proszę - jeśli taka Twoja wola, spraw abym dziś dostał ambitne zadanie. Pozwól mi udowodnić swoją wartość w oczach Twoich i moich przełożonych.
Uspokojony, ubrał się szybko w klasycznie skrojony, czarny płaszcz i wyszedł na poranny ziąb.
Gdy kilkanaście godzin później ocknął się w arkadyjskim szpitalu, natychmiast podbiegła do niego czujna pielęgniarka. Przez ból głowy przebiły się wspomnienia. Na pokiereszowanej twarzy pojawił się bolesny ale szeroki uśmiech. Lumen wysłuchał jego pokornych próśb. Dzisiejsze starcie z nagijskim mutantem było trudne, ale teraz Babiloński Kościół ma jednego wroga mniej.



Wybieramy najlepszą wśród naszych świeżynek. Nie będzie dużo do czytania ale nie zapominajcie, że kandydaci stoją dopiero na początku drogi w Tenchi PBF. Kto wie jakie wspaniałe wizje potrafią przed nami roztoczyć zmotywowani Waszymi głosami.

Wymagania:
1) Posiadanie postaci (żywej) na zerowym poziomie
2) Aktywność (fabularna) w naszym PBFie w okresie 01.10.2012-01.10.2013

Aktywność fabularna obejmuje tylko bezpośrednie wykorzystanie swojej postaci we wpisie.


Kandydaci:


Zasady głosowania:
1) Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania jednego głosu
2) Głos oddany na siebie jest nieważny.


Uzasadnienia mile widziane


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 14-10-2013, 19:50, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Twitch.

Rozważałem kilka kandydatur, osiągnięcia podobne ale ostatecznie zadecydowały trzy rzeczy. Dopiero od niedawna jest niektywny, i jako jeden z dwóch moich kandydatów, poświęcił chwilę czasu na wybór eisai. Zmiana postaci (choć kontrowersyjna) pokazuje, że cały czas chce grać.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 19-10-2013, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #3 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Twitch nie jest świeżynką... Mój głos idzie na Aquillę, jedynego nowego zeropoziomowca z listy, który zamieszał lekko palcem w świecie Tenchi.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #4 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Podobnie jak Lorgan głosuje na Aquillę - podobał mi się jego tekst, no i mam nadzieje, na większą aktywność.
   
Profil PW Email Skype
 
 
^Coyote   #5 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Shiro Kumori bo to świeżynkowy weteran. Występował w tankyu robił nimu itp.


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
^Tekkey   #6 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Myślę, że zbyt dosłownie bierzecie "świeżynkowość" kandydatów.
Ale nic to! Osobiście wahałem się między Aquillą a Twitchem. Ostatecznie wybrałem tego drugiego, ze względu na pierwszy udany powrót między żywych. Ciekawą, choć niedocenianą moc. Większy dorobek fabularny i awans w kieszeni.
Niemniej, trzymam kciuki za obu. Khazar rośnie i rośnie w siłę. XD


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 28-10-2013, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #7 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008

Shiro siedzi na tym poziomie już jakiś czas. Dobrze wczuwa się w swoją postać, ale ostatnio też jakoś tak przycichła. I Shiro i Zero gdyby chcieli byli by już na poziomie 1. Wiadomo, że to są ci pewniacy, którzy zawsze powrócą bo jest z nimi kontakt. Reszta świeżaków zrobi jeden-dwa teksty, po czym znika na długo, lub rezygnuje całkowicie. Mam nadzieję, że każde z nich jeszcze coś pokaże.
Przeczytałem teksty niektórych świeżaków (niektóre dopiero po raz pierwszy) i muszę się zgodzić co do Aquilli . Widać, że człowiek wie jak pisać, rozumie ten świat i stara się o immersję. Głos na niego.
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 16