Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Mass Effect 3
 Rozpoczęty przez »oX, 21-08-2012, 08:49

28 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
granica sukcesu jest śmiesznie nisko a pasek jest bardzoooo długi zaś lista możliwości jest bardzooo krótka.


A jednak są ludzie, którzy do tej granicy nie dobili. Widać się da.

Cytat:
No to jak szkoda to szkoda... to się teraz nie dziw, że 90% fanów popadło w totalny [ cenzura ] po zakończeniu gry.


Ech - lepiej niech wypuszczają w nieskończoność darmowe łatki sugerowane osobistymi preferencjami każdego z kilkuset tysięcy graczy. Nierealne.

Cytat:
ie, nie prawda. Kolejna [ cenzura ] rzecz. Rakni przyłączą się do Ciebie nawet jeśli tak jak ja ---> wytępisz je w pierwszej części. Tyle, że będzie inna królowa.

Ok mój błąd. Sugerowałem się opisem z internetu ponieważ sam uwolniłem królową w ME1. Nie zmienia faktu, że i tak wybierasz sobie sojusznika - albo niedobitki rakni, albo elitarni kroganie.

Cytat:
Tylko ja nie bardzo rozumiem po co ty piszesz o samej grze kiedy ja piszę o ostatnim etapie gry. Ja nigdy nie napisałem, że gra jest prostolinijna tylko, że jest takie zakończenie.


Jeśli nie podkreślili ci wszystkich zmian jakie te zakończenia wniosły czarnym markerem to znaczy, że ich nie ma? Zakończenie zaczyna się w momencie ataku na bazę Cerberusa, a nie sekundę przed trójkolorowym filmikiem. Zakończenie jest logicznym wynikiem wszystkich składowych trzech części gry i dlatego piszę o grze jako całości. Wolałbyś 12 decyzji na samym końcu gry byleby do każdej był inny filmik?

Wolę wiedzieć, że zakończenie jest moje bo tak przechodziłem kilkadziesiąt w sumie godzin gier. Uznałbym za obrazę gdybym dostał inne zakończenie bo Shepard wszedł na pokład Normandii prawymi drzwiami zamiast lewych (a te tzw. inne zakończenia w wiekszości gier właśnie polegają na takich "płytach naciskowych", które triggerują dany efekt).


Tutaj masz zakończenia chrono trigger, który był przecież lepszy:Lista zakończeń

Rzeczywiście wyższa liga niż ME......
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Jest po prostu śmiesznie słabe, kompletnie nieadekwatne do poziomu gry jak i poprzednich części oraz wszystkich innych gier bioware'u. Próba naprawienia błędów poprzez DLC okazała się jeszcze większą porażką. 18minutowe filmiki zamieniły się w 20 minutowe filmiki pełne smiecia.

I to są fakty.



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #13 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
I to są fakty.


Takie "fakty" podaje chyba tylko Super Express....

Czy ktoś z Was już grał w fabularny dodatek "Lewiatan"? Jak Wam sie podoba uzupełnienie historii galaktyki?

Edit: Kto grał w "Cytadelę"? Podobno to ostatni dodatek do ME3 i po trailerze widać, że twórcy domykają wiele spraw, dodają nowe smaczki interpersonalne i trochę więcej głębi do uniwersum.

Edit 2: DLC Cytadela jest wspaniałe. Rozwija wątki między poszczególnymi członkami załogi, Naśmiewa się z niezadowolonych graczy (pamiętacie windy z ME1 albo zmianę typu amunicji w broni? Straszne narzekania było słychać) i daje mnóstwo dobrej zabawy na urlopie komandora. A na domiar tego wszystkiego dodaje całkiem niezły (choć krótki) wątek pasujący do uniwersum. Świetne zakończenie trylogii Sheparda. Zdecydowanie polecam.

Na koniec cytat:
"Główny Zły: <standardowa obraźliwa gadka>
Shepard: Kiepski pomysł. Ostatni gość, który tak do mnie mówił miał kilka kilometrów więcej niż ty" Padłem :D


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #14 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Ehh.. nasłuchałam się o tym zakończeniu tyle, że jak je w końcu zobaczyłam, to miałam jeszcze bardziej namieszane w głowie niż przeciętny gracz :P I co? I nic. Zakończenie, jak zakończenie - ja cierpiałam tylko dlatego, że to już koniec (a nie miałam rozszerzonego). Okej, niejasne i uproszczone.. ale dające wiele możliwych interpretacji. Tego właściwie można się było spodziewać po serii ;)

A co do Cytadeli: cud, miód :DD Kocham ten dodatek za wszystko. Przeszłam go już kilka razy :DD (sama impreza i wszystkie teksty pijanej Tali... xD)
Sorata napisał/a:
"Główny Zły: <standardowa obraźliwa gadka>
Shepard: Kiepski pomysł. Ostatni gość, który tak do mnie mówił miał kilka kilometrów więcej niż ty" Padłem
Sorata, ja padałam przy większości tekstów xD
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #15 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Sorata, ja padałam przy większości tekstów xD


Ja też. :D Szkoda, że te najzabawniejsze ocierają się o spoilery.


[SPOILER]
"Vega: Nasz Shepard jest lepszy niż wasz!
Wrex: I ładniejszy "

"Javik: Tu drużyna Proteanin. Zabiłem więcej niż wy razem wzięci "


Wogóle przekomarzanki podczas tej strzelaniny są obłędne.
:)

Cytat:
Zakończenie, jak zakończenie - ja cierpiałam tylko dlatego, że to już koniec (a nie miałam rozszerzonego). Okej, niejasne i uproszczone.. ale dające wiele możliwych interpretacji. Tego właściwie można się było spodziewać po serii


Podzielam punkt widzenia. Mass Effecta 3 kończyłem już kilka razy na różne sposoby. Wspaniałe uniwersum.

Cytat:
wszystkie teksty pijanej Tali.


:P Czy ten ser był dekstro? :D I nie tylko. Każdy etap imprezy biegałem od grupki do grupki, żeby posłuchać. I Grunt bawiący się w wypraszanie gości przez domofon. Mógłbym wymieniać :)

Świetne są też drobne pogawędki/minimisje z załogą, gry w kasynie i salonie gier itp.

Dziś skończyłem konkurs podciągnięć z Vegą. 183 podciągnięcia. Każde z osobną animacją. I do tego trzeba było koordynować kliknięcia prawym albo lewym klawiszem. 20 minut. Still worth it :D


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #16 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Sorata napisał/a:
Dziś skończyłem konkurs podciągnięć z Vegą. 183 podciągnięcia. Każde z osobną animacją. I do tego trzeba było koordynować kliknięcia prawym albo lewym klawiszem. 20 minut. Still worth it

Ja dotrwałam tylko do połowy, na więcej akurat wtedy nie miałam czasu :DD
No a poza tym przechodziłam bez żadnych innych DLC, więc ominęło mnie wiele innych fajnych momentów.. Stąd mój wakacyjny plan: przejście jeszcze raz całej trylogii ze wszystkimi DLC.

A jeszcze a propos cytatów: "I should go" xD
No i Tali naśladująca Normandię xD


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #17 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Odnośnie innych DLC:

Z Prochów: Dodatkowy towarzysz z jedną misją, dodatkowymi dialogami i całym dobrodziejstwem inwentarza. Warto. 8/10

Lewiatan: Niespodziewane uzupełnienie historii Żniwiarzy i całego uniwersum + nowe bronie. Trochę za krótkie jak na tą cenę. 6/10

Omega: Kompletna, klimatyczna misja w nowej miejscówce, z osobną fabuła i towarzyszami. Nowe bronie i moce. 8/10

Cytadela oczywiście 10/10

[ Dodano: 02-09-2016, 14:23 ]
Wbrew pierwszym obiecankom nie dostaniemy od Bioware'u remasterowanych edycji Mass Effecta.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #18 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Wbrew pierwszym obiecankom nie dostaniemy od Bioware'u remasterowanych edycji Mass Effecta.


trzeba rozum stracić aby remasterowac taką grę.

Sorata napisał/a:
Cytadela oczywiście 10/10
fenomenalny dodatek, do dzisiaj jak sobie przypominam sceny to się łezka kręci



   
Profil PW
 
 
»oX   #19 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Nie widzę sensu w zakładaniu nowego tematu, więc spytam tutaj - czy ktoś nabył już Andromedę? Dzisiaj miała premierę jeśli się nie mylę. Czytałem wiele słów krytyki, to o błędach, to o cenie, a także o samej rozgrywce. Ciekaw jestem, jakie jeszcze krążą opinię. Lubię ME, ale bez Sheparda to nie to samo, wiadomka. Niestety nie wyłożę 190 zł, żeby na ślepo sprawdzić co i jak. :)
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #20 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice
Cytuj
Ja pod koniec miesiąca planuję zakup ( ale na konsolę ). Słowa krytyki również widziałem, ale jestem w stanie wiele wybaczyć temu tytułowi. Podobnie było z pierwotnym zakończeniem trzeciej części - dla wielu to był powód do ogromnej fali hejtu, dla mnie była jak najbardziej do przełknięcia - ot, niewielki spadek formy w końcówce wyśmienitej gry.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12