Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Ninmu] Nadchodzą IV
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 07-09-2012, 16:21
 Zamknięty przez Lorgan, 22-09-2012, 19:09

16 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Zasady Ninmu

Część pierwsza
Część druga
Część trzecia

- Zaczynaj - polecił Lorgan.
Odkąd powrócił do Higure nie miał dobrego humoru. Keres zaczął podejrzewać, że plan, którego szczegółami jego szef nie raczył się podzielić, nie rozwija się najlepiej. On sam nie miał do przekazania dobrych wieści, więc ociągał się, ile to było możliwe.
- Jak przypuszczaliśmy - zaczął - Poszukiwacze przybyli do Higure, żeby zdobyć Strach. Prawdopodobnie, tak jak ty, dotarli do plotki o odkryciu wiekowego grobowca gdzieś pod miastem. Najpierw próbowali zinfiltrować lokalną bazę agentów, żeby rozwiać wątpliwości. Wiadomo, wywiad to najlepsze źródło informacji. Musieli coś odkryć, bo wysłali jednego ze swoich aż w góry Unido, w celu porwania pewnego babilońskiego informatora. Reszta zaszyła się gdzieś, żeby zmylić trop. Dobrze go zmylili.
Keres usiadł i zaplótł palce.
- Olśniło mnie dopiero, kiedy zobaczyłem w gazecie artykuł o wykupowaniu ziemi pod inwestycje przez prywatnego kolekcjonera i szefa największej stacji telewizyjnej Sanbetsu w jednej osobie, Yamamoto Mai.
Lorgan podniósł wzrok na twarz podwładnego.
- Poszukiwacze odkryli, że grobowiec wraz z zawartością został wystawiony na sprzedaż wąskiemu gronu szczególnie pływowych klientów. Ich dane były utajnione, ale zdołali dotrzeć do pośrednika...
- Szpiega Babilonu, który został odkryty i uciekł. Jego dane odtajniono zapewne z powodu zdrady - dokończył Keres. - Od niego usłyszeli o Yamamoto Mai. Nie spodziewałem się jednak, że jego również porwą.
- Musieli to zrobić, żeby dowiedzieć się, gdzie zabrali przedmioty z grobowca - wyjaśnił Lorgan. - Popełnili jednak błąd, zakładając że już ich tam nie ma.
Obaj mężczyźni uśmiechnęli się lekko.
- Ostatnim znanym właścicielem Strachu był Demoniczny Imperator, Akuma - oświadczył Keres. - Według podań poświęcił sześć lat życia, przygotowując dla siebie miejsce ostatecznego pochówku. Przez cały ten czas zlecał tworzenie nowych pułapek i zabezpieczeń, a tych którzy je budowali uśmiercał. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Mai nie dobrał się jeszcze do skarbów.
Lorgan upuścił tlącego się jeszcze papierosa, przydeptał go butem i obwieścił pełnym satysfakcji głosem.
- Rozpuść wieści. Niech każdy agent, rycerz, zealota i szaman dowie się, gdzie spoczywa jedna z najpotężniejszych broni tego świata. Wkraczamy w ostatnią fazę planu.


Wymagania:
• Celem Ninmu jest jedno z poniższych:
a) stoczenie walki z nieznanym przeciwnikiem. Jego karta zostanie wskazana dopiero po zaakceptowaniu zgłoszenia;
b) sporządzenie opowiadania, w którym realizujesz zadanie opisane dopiero po zaakceptowaniu zgłoszenia. Musi ono liczyć co najmniej 18,000 znaków.
Dowolna ilość bohaterów na wszystkich poziomach może podjąć się tego Ninmu. Zgłoszenia można przesyłać do końca niedzieli (09.09.2012).
• Nagroda rzeczowa jest tylko jedna, więc będzie rozlosowana między wszystkimi laureatami. Szczęśliwiec dostanie ją, pozostali po 100 pkt.
• Od czasu zamieszczenia szczegółów Ninmu obowiązuje termin 7 dni na wystawienie własnego wpisu.

Nagroda:
• 100 pkt. lub Strach


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Pit   #2 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2008

Wchodzę w to xD Wreszcie jakaś przygoda!
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #3 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

... no dobra, nie tego się spodziewałem. Aż strach się bać, jak się to może skończyć. Również zgłaszam akces.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #4 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Moje :D


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
^Genkaku   #5 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

zgłaszam się.
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Sorata   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Ja również.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Zo   #7 
Szaman


Poziom: Keihai
Posty: 10
Dołączył: 11 Cze 2011

Zamawiam.
   
Profil PW
 
 
»Mistic   #8 
Szaman


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 20
Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2008

A niech będzie, również w to wchodzę xD
   
Profil PW Email
 
 
RESET_oX   #9 


Poziom: Keihai
Posty: 9
Dołączył: 14 Paź 2014

co mi szkodzi.. też w to wchodzę ;)
   
Profil PW Email
 
 
»Zero   #10 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 69
Wiek: 33
Dołączył: 09 Gru 2010
Skąd: Łódź

Pazerność wygrała z rozsądkiem, no cóż. Ku chwale Sanbetsu!
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13