Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Magic: The Gathering
 Rozpoczęty przez »Twitch, 19-07-2012, 09:56

25 odpowiedzi w tym temacie
»Graversh   #21 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Nie widziałem nic nowego w google play, jaką ma nazwę? :P

Ja mało grywam w magica, ale dzisiaj wybieram się na drafta nowego Conspiracy, może być wesoło! :DD
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #22 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Nie widziałem nic nowego w google play, jaką ma nazwę? :P
Magic: Puzzle Quest. "Puzzle" bo zbieranie many odbywa się na zasadach Match 3.


Cytat:

Ja mało grywam w magica, ale dzisiaj wybieram się na drafta nowego Conspiracy, może być wesoło! :DD


Daj znać jak poszło.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Graversh   #23 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 36
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Sorata napisał/a:
Cytat:

Ja mało grywam w magica, ale dzisiaj wybieram się na drafta nowego Conspiracy, może być wesoło! :DD


Daj znać jak poszło.

Conspiracy to coś w co można grać na luzie jak w commandera :DD Oczywiście, jak to przy drafcie, gdy nie wiadomo na co się trafi decki i rozgrywka są bardziej nieprzewidywalne, ale grało się fajnie. Dużo przedruków także można załapać karty, których ludzie nie chcieli sprzedawać (jak Phyrexian Arena czy Awatar of Woe), więc jest spoko :P
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #24 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Może ktoś z was gra w komputerowe MTG: Arena? Jak wrażenia?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #25 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Dawno temu wjechały słabe recenzje i rozeszło się po kościach.



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #26 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Poczytałem trochę tych recenzji, ale ostatnio nostalgicznie zajrzałem i jestem zadowolony. Dla mnie to dobra alternatywa przy braku czasu kumpli na granie w realu.

[ Dodano: 01-10-2019, 14:57 ]
MTG Arena trwa i ma się coraz lepiej. Regularne granie i zwyciężanie przynosi wymierne zyski, a zawartość pod względem ilości kart jest bardzo satysfakcjonująca. Po eksperymentach z miksem czerwieni i zieleni opartym na dinozaurach, ponownie wróciłem do ulubionej monozieleni i z reguły wygrywam. Wersja komputerowa zdobyła mnie swoją darmową otoczką - by trafić te wszystkie karty w realu, musiałbym wydać odpowiednik PKB małego państwa :) Zgodnie z nazwą - jest magia.

[ Dodano: 21-10-2019, 09:00 ]
Z MTGA pojawił się mocny zgrzyt - po ostatnim updacie, zablokowano możliwość grania kartami ze starych edycji. W zamian, zaoferowano kilka nowych, darmowych talii opartych na najnowszej edycji, a historycznych kart trzeba się pozbyć ze starych talii. W tej chwili mi się nie podoba ta zagrywka. Zobaczymy, jak będzie później.

[ Dodano: 06-02-2023, 13:04 ]
Od poprzedniego roku gram w miarę regularnie z bratem w Commandera. Dorobiłem się własnej kolekcji kart i kilku talii. Jeżdżę również na prereleasy (głównie po to by dostać sromotny łomot). Magic nadal jest szalenie grywalny, a Wizardsi pompują mnóstwo różnych rozwiązań na prawdziwe i wyimaginowane problemy graczy. Ilość różnych produktów i edycji może zaskakiwać, a stałego gracza raczej odrzuca, ale nadal da się znaleźć coś wartościowego.

Również wersja cyfrowa Mtg:Arena przeszła upgrady i obecnie można już grać jak kto lubi. Jedynym ograniczeniem jest drugi gracz i jego czas na zastanawianie się.:)


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 04-10-2019, 07:45, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13