Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] Najlepszy członek Wielkiej Rady
 Rozpoczęty przez »oX, 24-09-2015, 15:23
 Zamknięty przez Lorgan, 07-11-2015, 15:33

12 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Płomienie zgasły, aura znikła, a całe pomieszczenie pokrył olbrzymi cień. Dziesięciu ludzi ubranych w czarne szaty, z nałożonymi na głowę kapturami, wkroczyło do środka. Nikt z obecnych nie był w stanie dostrzec twarzy kogokolwiek z przybyłych.
- Chcecie zniszczyć ciężko wypracowany sojusz, idioci?! - Wykrzyczał stojący na przedzie mężczyzna.
- Tyle lat pracy, a wam potrzeba kilku dni, żeby wszystko zawalić! - Tym razem obecni usłyszeli wysoki, kobiecy głos.
- Zostaniecie za to ukarani. Wynosić się stąd. Ludzie na zewnątrz was odeskortują.
Sylvia była zszokowana. Zephyr i Hakka-Gu momentalnie się uspokoili i bez słowa opuścili budynek. Starzec, który wypowiedział ostatnie zdanie, skierował wzrok na reporterkę.
- Zaś co do ciebie, drogie dziecko...
- Zostaniesz osądzona przez Wielką Radę - dokończyła kobieta o wysokim głosie.
- Przez... kogo? - Spytała zdziwiona po raz kolejny Sylvia.
- Czuwamy nad porządkiem świata. Kiedyś było nas więcej, lecz wciąż mamy dosyć siły, aby poradzić sobie z idiotami jak tamci dwaj. Może i kiedyś spiszesz to, co widziałaś przez ostatnich kilka dni. Lecz jeszcze nie dziś. Nazywam się Gravier. Persoq Gravier. Przewodniczę Wielkiej Radzie i pozwólcie, że was odprowadzę...


_______________________________________________________________

Wymagania szczegółowe:
• Głos oddaje się na aktywnego członka Wielkiej Rady ;
• Liczy się aktywność w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2015;
• Głos oddany na siebie jest nieważny.

Przydatne linki:
» Wielka Rada
» Walki
Ostatnio zmieniony przez oX 14-10-2015, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #2 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Swego czasu, swój głos oddałbym na Coltisa, ale on już przestał być tak aktywny. Brałem też pod uwagę Naoko, ale również i Gena. Ostatni okres zdołał przeważyć - oddaję głos na Genkaku za to, że ocenił obydwie zalegające walki, oraz za to, że popędza innych i zdaje się być jednym z ostatnich, którym jeszcze zależy. Smutne.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #3 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Wahałem się między Genkaku, a Lorganem. W ogólnym wygaszeniu aktywności, Rada stała się dla mnie trochę parodią tego czym powinna być. Ostatecznie oddam pusty głos.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #4 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok

Nie ma objawień w tym roku. Nie pojawiła się żadna naprawdę pomocna dłoń, żaden głos wart więcej niż inne. Nikt się nie wyróżnił moim zdaniem. Pusty głos.


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #5 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Nie ma na kogo zagłosować, ponieważ nie uważam, że oceny walk zasługują na taki tytuł. Zabrakło ciekawych pomysłów, a oceniających regularnie jest kilku.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
^Curse   #6 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?

Mam wrażenie, że niektórzy z nas zapomnieli już (dość szybko, jak na mój gust) w jakim tempie i z jakim zaangażowaniem oceniane były walki z okresie wakacyjnym i wcześniej. Fakt, ostatnie 4-6 tygodni to martwa cisza, ale nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Niemal w każdym sezonie taka się zdarza, a ta pechowo przypadła na okres przedwyborczy :DD Pamiętajcie tylko, że ostatni miesiąc nie jest jedynym, za który przyznajemy wyróżnienia.

Swój głos oddaję na Genkaku. Za to, że widzę u niego szczerą radochę z czytania i komentowania wypocin innych oraz za to, że w sposób jasny i przyjemny nakierowuje na dobrą drogę.


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #7 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Pusty głos. Jak dla mnie kategoria bez sensu, bo teraz w sumie łatwo z Rady wylecieć.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
^Coyote   #8 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Naoko napisał/a:
Jak dla mnie kategoria bez sensu, bo teraz w sumie łatwo z Rady wylecieć.

Rada to nie tylko są oceny walk.

Mój głos wędruje na konto Lorgana za zmianę zasady rozliczania walk.


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
^Tekkey   #9 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Curse napisał/a:
Mam wrażenie, że niektórzy z nas zapomnieli już (dość szybko, jak na mój gust) w jakim tempie i z jakim zaangażowaniem oceniane były walki z okresie wakacyjnym i wcześniej. Fakt, ostatnie 4-6 tygodni to martwa cisza, ale nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Niemal w każdym sezonie taka się zdarza, a ta pechowo przypadła na okres przedwyborczy Pamiętajcie tylko, że ostatni miesiąc nie jest jedynym, za który przyznajemy wyróżnienia.

Mógłbym się pod tym podpisać. ;) Jednodniowe oceny są sztandarowym przykładem ogromnego zaangażowania sędziów. Przy czym, jako jeden z poszkodowanych obecną stagnacją, deklaruję, że nie mam nikomu za złe tego, iż moja walka nadal jest otwarta. Chciałem awansować, ale jak widać wolą uniwersum jest co innego. Chuunin forevah !
A spośród radnych wyróżniłbym w tym roku Coltisa. W moich oczach przez pierwszy kwartał zdecydowanie wyprzedzał aktywnością pozostałych. Ostatnio trochę przycichł, może ta nominacja trochę go zmobilizuje. :P


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #10 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa

Curse napisał/a:
Mam wrażenie, że niektórzy z nas zapomnieli już (dość szybko, jak na mój gust) w jakim tempie i z jakim zaangażowaniem oceniane były walki z okresie wakacyjnym i wcześniej. Fakt, ostatnie 4-6 tygodni to martwa cisza, ale nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Niemal w każdym sezonie taka się zdarza, a ta pechowo przypadła na okres przedwyborczy :DD Pamiętajcie tylko, że ostatni miesiąc nie jest jedynym, za który przyznajemy wyróżnienia.

Swój głos oddaję na Genkaku. Za to, że widzę u niego szczerą radochę z czytania i komentowania wypocin innych oraz za to, że w sposób jasny i przyjemny nakierowuje na dobrą drogę.
Zgadzam się w 100%
Ponadto od kiedy pamiętam to właśnie oceny Gena były najbliższe mojej opinii, więc do niego też należy mój głos.
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 15