Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Batman Arkham Origins
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 20-05-2013, 19:14

23 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #21 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Cytat:
PIszę z własnych doświadczeń i nie masz wyboru innego, jak to zaakceptować.
mogę cię jeszcze spotkać w ciemnej uliczce, połamać nogi w kolanach i strzelić w tył głowy kiedy będziesz czołgał się błagając o pomoc. Kalamir wie lepiej i sugeruje ci to zaakceptować.
xD
Przebij taki argument



Ostatnio zmieniony przez Kalamir 16-11-2013, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #22 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Zakończyłem główny wątek i większość zadań pobocznych. Zostały mi tylko zadania "kolekcjonerskie" - pakiety danych Enigmy i schwytanie uciekinierów z Blackwatch. W mojej skali grę oceniam na 7,5/10. Największym mankamentem była dla mnie powtarzalność. Poza drobnymi naprawami, nie oferowała właściwie nic nowego w stosunku do poprzedniczki. Miłym smaczkiem były motywy wykorzystujące pochodzenie wrogów Batmana. To jednak znałem już w dużo lepszej - komiksowej wersji.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #23 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cieszę się, że nie kupiłem Arkham Knighta w preorderze. To co WB zrobiło z wersją pc woła o pomstę do nieba. Kolejne pojawiające się informacje są jak gwóźdź do trumny. Nie kupię tego w najbliższym czasie, chociaż bardzo chcę.

Na konsolach jest podobno lepiej. Czy ktoś już gra/grał? Opinie?

[ Dodano: 2015-11-02, 15:07 ]
Ukończyłem Arkham Knighta po uprzednim poinstalowaniu łatek i jestem deczko zawiedziony. Nie jest to na pewno gra zła, ale daleko mi do podobnego zachwytu, jaki odczuwałem przy Arkham City. Nowych mechanizmów jest dokładnie tyle, żeby chciało się nadal grać. Zagrywka z emocjonalnym wypaleniem, wyścig z czasem - moje klimaty, miodny batmobil, mnogość opcjonalnych wyzwań, współpraca z sidekickami Batmana - bardzo mi się to spodobało. Jednak ta gra to nadal AC - to prawda, że dodano jeden tryb poruszania się i godnie sfinalizowano markę, ale cztery takie same gry to deczko za dużo. Nie jest to rozdrabnianie się na poziomie Dragon Age'a czy (brr) Assassins Creed'a (elementów MMORPG jest zauważalnie mniej), ale i tak widać postępujący brak pomysłów.

W mojej ocenie - 8/10. Jeśli ktoś nie lubi Batmana -1, nie lubisz takich gier -2.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 06-07-2015, 10:09, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #24 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Gram właśnie w Origins na pececie i póki co jestem zadowolony. Może nie ta sama podnieta co główne gry ale też nie można powiedzieć że słaba. Dla mnie ta gra jest szybsza. Krótsze zagadki jakby i szybciej gra się toczy wogóle. Dam później swoje trzy grosze o questach jak już przejdę.


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14