Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Batman Arkham Origins
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 20-05-2013, 19:14

23 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #11 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Kalamir napisał/a:
Z tego co się orientuje engine będzie taki sam i system walki również.

Cały czas eksploatują Unreal engine?! Szacun dla Epic Games. Czyli zwiększa się prawdopodobieństwo, ze gra nie będzie odstawać poziomem od "Azylu" i "Miasta".


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
zostało 7 dni

http://www.youtube.com/watch?v=InUj9BT8KCc#t=43



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #13 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Ciężko się doczekać na taką grę. Tym bardziej, że nie mam na nią kasy :/


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Grałem krótko ale mam wrażenie, że względem AC dopieszczono kilka szczegółów. Batman ma lepsze namierzanie wrogów i wykrywanie kolizji, a przemieszanie się po mieście jest wygodniejsze. Tryb detektywistyczny wzbogacił się o drobny smaczek "rekonstrukcji miejsca zbrodni" (tylko w oskryptowanych momentach ). Bardzo podobają mi się także generowane losowo "miejsca przestępstw". Podsumowanie punktów doświadczenia po walce jest dla mnie kontrowersyjne. Z jednej strony wiem co zrobiłem źle, z drugiej - zabija klimat Gotham.

Obawiałem się, że głos Mrocznego Rycerza będzie brzmiał kiepsko, ale nowy aktor pozwala się wczuć jak Conroy.
Szkoda tylko, że jeszcze nie wyeliminowali wszystkich baboli graficznych.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #15 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Batman ma lepsze namierzanie wrogów i wykrywanie kolizji,
chyba w innego batmana grałeś. System kompletnie spieprzony.
Sorata napisał/a:
a przemieszanie się po mieście jest wygodniejsze.
true
Sorata napisał/a:
"rekonstrukcji miejsca zbrodni"
może 3 fajne momenty w grze
Sorata napisał/a:
Bardzo podobają mi się także generowane losowo "miejsca przestępstw".
przez pierwszą godzinę
Sorata napisał/a:
Podsumowanie punktów doświadczenia po walce jest dla mnie kontrowersyjne.
nie kontrowersyjne tylko do dupy
Sorata napisał/a:
Obawiałem się, że głos Mrocznego Rycerza będzie brzmiał kiepsko, ale nowy aktor pozwala się wczuć jak Conroy.
baaaa a Joker znacznie lepszy niż Hamill



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #16 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
chyba w innego batmana grałeś. System kompletnie spieprzony.

Poważnie. W tej grze batmanem bez problemu kontroluję starcie. W AC szczególnie jedna sytuacja utkwiła mi w pamięci - praktycznie zawsze namierzał mi atakiem gościa, który miał już przed sobą kogoś atakującego (podobnie gdy głupiał przy konieczności podwójnej kontry gdzie traciłem mnożnik). Całkiem możliwe, że możemy to zrzucić na losowe babole z silnikiem fizycznym. Też podobno występują.

Cytat:
nie kontrowersyjne tylko do dupy

Wszyscy wiemy w jakim kierunku gry idą. To niewielkie ustępstwo moim zdaniem. Tylko się cieszyć, że nie zrobili z tego nowego CoDa...

Cytat:
przez pierwszą godzinę

Koszmar każdego generatora losowego. W skyrimie też nie pojechałem na samych radiant questach, ale były miłym urozmaiceniem rozgrywki i na pewno lepiej z nimi, niż bez nich.

Cytat:
baaaa a Joker znacznie lepszy niż Hamill

To teraz chcę go usłyszeć :)


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #17 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Nie no w ogóle cały system walki to najsłabsza strona gry, tu sie nie da kontrolować kompletnie niczego. Ciosy nie trafiają, nie dochodzą, nie reagują na komendy gracza czasami, kilka ciosów jest zabugowanych. Ostatnio sie obsrywaliśmy na facebooku:

Spieprzywy system walki i powiemy, że to dlatego, że Batman jest młody i nie nauczył się walczy jeszcze.

No Przy walce to [ cenzura ] trafia człowieka w tej części. Z Kumplem szybko wróciliśmy do rąbania na imprezach w AC i bicie rekordów.



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #18 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Nie spotkałem się z ani jednym przypadkiem takiego błędu. To co opisujesz działo mi się w AC. Tutaj wszystko płynnie. Z wciśniętym odpowiednim klawiszem kierunkowym i LPM kontrolujesz pole bitwy bez większych problemów. Czy ty przypadkiem nie grasz na padzie?


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #19 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
[ cenzura ] stary...to ja i 10 000 000 graczy mamy jakieś inne kopie chyba xD ziom, weź ty się ogarnij a pierdoły piszesz. Kurna nawet w zapowiedział sami twórcy przyznali, że walczą z obniżeniem zdolności wszędzie huczy o ułomności systemu walki i braku kontroli a ty nie wiesz o co chodzi? XDDDD



   
Profil PW
 
 
»Sorata   #20 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
PIszę z własnych doświadczeń i nie masz wyboru innego, jak to zaakceptować.

Fragment recenzji cdaction:

Cytat:
Już wczoraj embargo złamała recenzja, która ochrzciła system walki „jednym z najlepszych w grach wideo”. Zgodzę się, że jest jednym z bardziej efektownych – nie trzeba wiele, by bezwzględnie gruchotać wszystkim kości, przesuwać się co sekundę od łotra do łotra i nokautować każdego z nich szybkimi kontrami. I to bawi. Niemniej brak mu głębi, zaawansowanych strategii, czegoś, co dałoby możliwość stworzenia bardziej różnorodnych scenariuszy pojedynków. Kontry są okrutnie przegięte – wczesne walki można wygrać przy użyciu samego przycisku kontrataku. Później wcale nie jest lepiej – dochodzi tylko podwójna lub potrójna kontra, czasem unik. Wszystko robione przy użyciu dwóch, trzech guzików. Kiedykolwiek byłem o włos od śmierci, po prostu przerywałem atak i zaczynałem kontratakować, co zabijało większość emocji związanych ze starciami.


System łatwiejszy niż w AC ale ja nie ujestem hardkorowym graczem i naprawdę badzo odpowiada mi "taniec" jaki w tej części prezentuje batman.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 15-11-2013, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13