Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Prymus gimnazjalny
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 18:54
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 07:19

6 odpowiedzi w tym temacie

Kto jest najlepszym graczem 2 poziomu?
Tekkey
50%
 50%  [ 3 ]
Pit
50%
 50%  [ 3 ]
Drax
0%
 0%  [ 0 ]
Curse
0%
 0%  [ 0 ]
Coyote
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Dwóch mężczyzn i kobieta siedziało sobie spokojnie w kącie zadymionej sali Tonącego Szczura, sącząc piwo tylko odrobinę lepsze od wody rzecznej i opowiadając sobie wzajemnie, co nowego zaszło od ich ostatniego spotkania. Nikt nie przyznał tego na głos, ale brakowało im czwartego towarzysza. Szklanka Genkaku tradycyjnie była pełna. Każdy z trójki towarzyszy zastanawiał się kiedy przyjdzie im zobaczyć starego druha. Dawno temu obiecali sobie, że spotkają się na szczycie i wszyscy starali się dotrzymać tej obietnicy. Kito był po prostu najszybszy. Barka kołysała się spokojnie w rytm jakiejś klasycznej symfonii odtwarzanej ze starego gramofonu, który barman wytaszczył z zaplecza. Niech mówią co chcą, ale stary Tom dbał o stałych klientów. Takie nastroje pasowały do tej krypy jak pięść do oka, ale dzięki temu spotkanie zrobiło się niespodziewanie nostalgiczne i jakby pełniejsze. W drugim rogu barki podniósł się niespodziewany raban. Starszy mężczyzna z kucykiem, coraz głośniej wykłócał się o coś z zasłoniętym jego plecami rozmówcą. O, miłe urozmaicenie. Trójka towarzyszy co do jednego wychyliła się ze swoich stołków by uchwycić co nieco z wymiany zdań.
- Szczam na twojego Lumena, wypierdku – żeby podkreślić swoje słowa, mężczyzna wylał muliste resztki z kufla na upierścienioną dłoń tamtego.
- Jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy suczy synu, ale cię zabiję – na mgnienie oka wąską twarz wykrzywił sadystyczny uśmieszek. Obaj szykowali się do ataku. Wystarczyła by nawet drobna iskierka.
- Może pokażemy Babilonowi i Khazarowi kto lepiej wojuje? – Genbu spojrzał wyczekująco na towarzyszy.
Skinęli zgodnie głowami. Trzy opustoszone kufle łupnęły jednym głosem o blat. Po chwili jedynym dźwiękiem jaki wypełniał wnętrze barki był odgłos łamanego drewna.

O tak, Pod Zatopionym Szczurem nie brakuje rozrywki. Stary Tom dba o zadowolenie stałych klientów.


Głosujemy na najlepszą postać drugiego poziomu. Wszyscy gracze, którzy doszli do tego punktu to sama śmietanka Tenchi. Od ostatecznej potęgi dzieli ich tylko jeden zryw. Zdopingujmy ich naszym wyborem.

Wymagania:
1) Posiadanie postaci (żywej) na drugim poziomie
2) Aktywność w naszym PBFie w okresie 01.10.2012-01.10.2013


Kandydaci:



Zasady głosowania:
1) Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania jednego głosu
2) Głos oddany na siebie jest nieważny.

Uzasadnienia mile widziane


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 28-10-2013, 23:47, w całości zmieniany 4 razy  
   
Profil PW Email
 
 
Starke   #2 


Posty: 102
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2012
Skąd: Z przypadku

Jedyna kategoria, w której konkurencja jest naprawdę wyrównana. W mojej opinii liczą się trzech gracze: Drax, Pit i Tekkey. Jakiś czas temu miałbym wielki zgryz, ponieważ decydowałbym między dwoma pierwszymi...i wybór byłby trudny. Drax był przez długi czas znacznie lepszy technicznie, ale Pit nadrabiał braki klimatem swoich opowieści, a jako gracz, także skutecznością. Dzisiaj jednak oddam głos na Tekkeya, ze względu na jego żółwie, ale konsekwentne tempo rozwoju postaci, a także prace, które uważam – partiami lub w całości (rzadko, ale jednak) – za najlepsze na Tenchi.
Na tę chwilę jest to jedyny przeciwnik, z którym miałbym ochotę się zmierzyć, po zrzuceniu z siebie wieloletniej rdzy, tudzież wdrożeniu się raz jeszcze w tryb PBFu – jeśli jeszcze umiem to zrobić.
Dodam jeszcze, że Curse mogłaby się liczyć w tym zestawieniu, gdyby jej się chciało, natomiast w przypadku Coyote'a aktywność lub jej brak jest w zasadzie bez znaczenia - z dotychczasowej jego działalności wynika, że jest cienki jak siki pająka. Tyle mojej subiektywnej opinii ;)

Pzdr.


World on fire with a smoking sun,
Stops everything and everyone,
Brace yourself for all will pay,
Help is on the way!
Ostatnio zmieniony przez Starke 15-10-2013, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #3 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Ciężko w tej kategorii wybrać kogoś wyraźnie prowadzącego. Wybieram Pit'a za całokształt twórczości, wszechstronne uzdolnienia Kaeru, detektywistyczny klimat opowieści i inwestycję w oddział.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 25-10-2013, 06:15, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #4 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?

Szczerze mówiąc.. to naprawdę ciężka decyzja. Tekkey i Pit są właściwie na tym samym poziomie zarówno jeżeli chodzi o teksty, jak i zaangażowanie i aktywność. Moją pierwszą myślą było 'Pit' i tego będę się trzymała.


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #5 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Oho, widzę nie tylko ja zwlekałem do ostatniego dzwonka. ;)
Pit jest tu mocnym kandydatem i to stojącym już niemal na wylocie ku wyższym poziomom. Z nas wszystkich, demonstrujących właśnie w praktycznym działaniu Pijaną Pięść w Tonącym Szczurze, to on wykazał się największą aktywnością i fabularną konsekwencją w ostatnim czasie i w mojej opinii w pełni zasłużył sobie na miano Prymusa. I mówię to całkiem dosłownie, dodaj sobie ten wdzięczny tytuł do karty. XD

Ed. I do tego ma medal z Vincentem! Envy much... :<


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 28-10-2013, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #6 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Rozważałem oddanie głosu na Pita, Tekkeya i Coyote'a. Aktywność pozostałej dwójki, a w zasadzie jej brak, równa się w moim odczuciu samo-dyskwalifikacji. Coyote odpadł ze względu na brak postępów warsztatowych. Pit odpadł ze względu na kilka złych decyzji strategicznych w kwestii rozwoju postaci. Został Tekkey, czyli pięć wygranych walk na ZERO przegranych i zawrotne trzynaście zrealizowanych Ninmu, których czytanie było dla mnie przyjemnością. Szkoda, że tak duży dystans dzieli go od komandorskiego stołka, bo trójca Gen, Pit i on, byłaby najlepszą, jaka może przydarzyć się Sanbetsu.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Pit   #7 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2008

Tekkey - ma głowę pełną pomysłów, dobrze pisze, dużo pisze (to też ważne), zaczął fajny trend w okraszaniu newsów obrazkami z nagłówkami. Jest też jednym z ludzi, do których zgłaszam się, gdy mam problem z jakimś fabularnym rozwiązaniem. Po prostu dobry gracz ^^.
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 19