Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Avatary G13/Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 15-12-2008, 01:20

513 odpowiedzi w tym temacie
»Dann   #501 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Lubię ogół twarzy, męsko jak cholera xD Włosy też wyglądają git, kojarzy mi się Hiryuu z Psyrena (prawie jak Taylon z twarzy :DD ). Nie podobają mi się dwie rzeczy - mogłeś trochę bardziej odgraniczyć prawe (jego lewe) ucho od reszty twarzy, w aktualnym stanie wygląda, jakby wychodziło mu z policzka; jak pewnie się spodziewałeś, oczy. Wydaje mi się, że lepiej by wyglądały z trochę wyraźniejszą i grubszą kreską dookoła nich - teraz wyglądają jak oczy psychopaty :DD
Na chwilę obecną 8, ale jeśli poprawisz, leci łatwe 10 :ok:

Edit. Wybacz, to chyba jednak nie wina kreski oczu, tylko źrenic. Z tego samego powodu nie podoba mi się tak bardzo grafika Entaia (czy jakoś tak, ten ziomek z Khazaru z kozacką ręką). Ogólnie grafika coraz bardziej mi podchodzi, ale porównując z oczami takiego Hagena czy Naki(ego), tu wypada on dość blado. Chociaż ocenę w tym momencie podwyższam do 9, bo sam kunszt na to zasługuje.


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio zmieniony przez Dann 22-02-2018, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #502 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Okej, wprowadziłem zmiany do avataru w poprzednim poście (po odświeżeniu strony powinny być widoczne). Daj znać, czy tak wygląda to lepiej ;)
Cytat:
Lorgan: hmmm, chyba zrobię tak, że zostawię poprawkę przy uchu, ale cofnę tę dotyczącą oczu - oprawa jest zbyt intensywna
Dann: Prawda, za nietrafną radę przepraszam ;/

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Coyote   #503 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
To i może ja parę słów komentarza dam.

Onizuka taki typowy gangster japoński ale taki jak przypuszczam miał być. Nie mam uwag.

Judy Dee fajna laska jak dla mnie :D Mablung ją już sobie omotał to znaczy że się przyjęła.

Hakim Białokorzeń ma spojrzenie jak nie wiem. Takie wyluzowane i znudzone jakby? Podoba mi się ono i cygaro najbardziej.

Nuara Nelli wygląda jak sekretarka :| Nie moje rewiry już bardziej podoba mi się w dużej grafice ale dobra niech wam będzie i taka ;)

Cynthia von Castell kozak! Prawdziwa szlachcianka z ozdobami we włosach z tyłu chyba ma kołnierz taki do sukni. Nawet pieprzyk jest albo mi się tylko wydaje :P

Naira Draven taka młódka chroni cesarza? :D To ja idę na wizytę może numer dostanę :P Kolejna czarnulka w grze i dobrze bo czarnulki są OK :D

Legato luzak .. Sam nie wiem co myśleć o nim. Mało czuć że to silna postać z avataru chyba. To moje odczucie jest może się mylę.

Vard Kroll tego to bym nie chciał w ciemnej alejce spotkać. Minę ma srogą ale nagijczyk jak się patrzy :D Bardzo mi się podoba.

Entai Galeheart taki proszę zwyklak na kapitana? No nie wiem ,nie jestem przekonany.

Rosemary Delacroix okularki połówki i mina sekretarki ale wygląda na groźną jak nie wiem. Od niej numeru nie wezmę :P

Nakinagara (ta najnowsza) super!! Taki dzieciaczek ale ładna i z urokiem osobistym. Ta roześmiana jakby trochę rozgadana mina. 10/10 ode mnie idzie jak nic ;)

Hagen Pustynny Wiatr .. Poprzedni źle się zestarzał (bezurazy Lorgan :P ) Ten taki dużo bardziej poważny jest. Hmm miałem go bardziej za luzaka a tu mina sroga. No nie wiem czy idealnie pasuje do postaci ale avatar przepięknie zrobiony jak zwykle.

Zedd bez okularów spoko ma przespane oczy :D A może to niedospane są te podkrążenia? :D Podoba mi się ale mała zmiana. Okularki były za duże trochę jak teraz o tym myślę w podrównaniu bo wcześniej mi nie przeszkadzały jak dobrze pamiętam.


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
*Lorgan   #504 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Tym razem wziąłem się za kogoś ważnego, kto już dawno zasłużył sobie na poprawkę. Przed wami Elena Orsini, w starej i nowej odsłonie:



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Curse   #505 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Włosy :heart: Tylko za nie masz dziesiątkę, więc za całość powinny być chyba dwie. Generalnie, wow.

Jeżeli wygram z Pitem, to zaserwujesz Kasumi taki lifting włosowy? xD :box:


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #506 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nowa jest super, chociaż wydaje mi się, że wyglądałaby lepiej z odrobinę mniejszym okiem. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale przy starej wersji, nowe oko wydaje się odrobinę za duże, nadając jej młodzieńczego uroku - czego przy Elenie chyba nie chcemy :DD


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Shadow   #507 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe
Cytuj
E... No ja mam też ten sam problem co Dann. Nowa wersja wydaje się dużo młodsza w stosunku do oryginału. Lepiej? Gorzej? Nie wiem ;/ Jakoś tak... inaczej. Niby kobiety z Babilonu starzeją się jak wino, ale mam wrażenie jakby ona zartrzymała się op prostu w czasie. Chciałbym zobaczyć kiedyś jak wygląda w całości...


W więziennej rozpaczy...
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #508 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Jestem trochę rozdarta :choose:
Nowa wizerunek jest bardzo intrygujący, pasuje do storyline - to już nie jest ta sama kobieta. Wygląda na bardziej zdeterminowaną i gotowa na wszystko.
Z drugiej strony - bardzo lubię stary wizerunek, który mimo czasu, dalej prezentuje się bombowo ;)


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Nakinagara   #509 
Szaman


Poziom: Keihai
Posty: 16
Dołączył: 22 Lip 2017
Cytuj
Mi się tam podoba to jak Lorgan pracował na okiem, bardziej przypomina jakby było ze zdjęcia niż mangi/komiksu, oraz zadbanie o taki szczegół jak rzucenie cienia na twarz (czego akurat brakuje na starym avatarze). Chociaż postaci nie znam, albo przeczytałem lecz zapomniałem o niej, ale strasznie mi tutaj brakuje czerwonego, krwistego koloru na ustach w postaci szminki. Mimo tego jak patrze to miewam wrażenie, że są one jednak lekko czerwone. Może by tak pomyśleć o wprowadzeniu pojedynczych kolorów do wizerunków? Mimo tego dałbym za tą pracę mocne 8/10, tylko ze względu na brak tejże szminki.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #510 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Shadow ostatnio bardzo się stara, więc i ja postarałem się dla niego. Stara i nowa wersja avataru do waszej oceny:



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 14