Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Dragon Ball Super
 Rozpoczęty przez ^Pit, 05-07-2015, 14:09

15 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #11 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
W Polsce na początku marca ma mieć premiera pierwszego tomu Dragon Ball Super. Zastanawiam się czy warto, bo o anime są mieszane opinie... Co myślicie?


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #12 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
W Polsce na początku marca ma mieć premiera pierwszego tomu Dragon Ball Super. Zastanawiam się czy warto, bo o anime są mieszane opinie... Co myślicie?


Manga jest ogólnie lepsza i nie posiada większości problemów anime. Nie dogoniła go nawet. Przeczytałem to, co pojawiło się na grupach skanlacyjnych i zamierzam kupować w postaci tomików.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #13 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Cytat:
W Polsce na początku marca ma mieć premiera pierwszego tomu Dragon Ball Super. Zastanawiam się czy warto, bo o anime są mieszane opinie... Co myślicie?


Manga jest ogólnie lepsza i nie posiada większości problemów anime. Nie dogoniła go nawet. Przeczytałem to, co pojawiło się na grupach skanlacyjnych i zamierzam kupować w postaci tomików.

No to elegancko. W takim razie czekam spoglądając na pułkę ze starym Dragon Ballem.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #14 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Dragonball Super oficjalnie zakończył się 131 odcinkiem. Nowo odkryta moc Goku została retconnowana i wszyscy protagoniści wrócili do statusu sprzed turnieju. Rozwiązanie bezsensowne z punktu widzenia fabuły, która zatoczyła pełny krąg.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #15 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Nieźle, ja jestem po lekturze pierwszego tomu i czuć klimat starego Dragon Balla. Nie wiem czy to kwestia tego, że poprzednią serię czytałem dawno, czy nie, ale Goku wydaje mi się jeszcze mniej poważny niż w Dragon Ball Z?


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #16 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Cytat:
Nieźle, ja jestem po lekturze pierwszego tomu i czuć klimat starego Dragon Balla. Nie wiem czy to kwestia tego, że poprzednią serię czytałem dawno, czy nie, ale Goku wydaje mi się jeszcze mniej poważny niż w Dragon Ball Z?


Wydaje mi się, ze Goku jest w serii dokładnie taki, jak w poprzednich. Nierozgarnięty w czasie pokoju i zdeterminowany podczas walki. Trzeba przyznać, że całe życie rodzinne bohaterów było miłym dodatkiem, chociaż nie rozumiem niektórych decyzji scenarzystów. Recykling Freezera i Muten Roshiego (z gigantycznym powerupem) to pewnie wynik jakiejś ankiety popularności. W moich oczach pozostaje pójściem na łatwiznę. Ponownie odsyłam do komiksu Multiverse, który jest dużo lepszą kontynuacją.

[ Dodano: 20-11-2018, 08:08 ]
Jako, że odkryłem w sobie nutkę masochizmu, skusiłem się na seans nowego anime - Dragonball Heroes. Opinia nie zaskakuje - jeśli nie podobało ci się Super, nie spodoba ci się również najnowsza seria. Usilne próby stworzenia multiwersum DB (bo jak inaczej nazwać starcia Goku SSJ4 z Goku SSJB?) i całkiem bezsensowna eskalacja mocy muszą się kiedyś skończyć czkawką Toei. Szczerze im życzę, żeby zadławili się kuponami odcinanymi od Toriyamy bo DB: Heroes nie ma nawet śladu zdrowego rozsądku i umiaru. Może kiedyś się opamiętają.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 12