Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Różne grafiki Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 17-11-2009, 22:26

635 odpowiedzi w tym temacie
»Dann   #621 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Mam tylko jedno do powiedzenia oprócz oceny...To xD Oczywiście 10/10, jest genialnie, chociaż wyobrażałem ją sobie trochę inaczej :ok:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #622 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Sorata napisał/a:
Spodobała mi się ta pani w opisie oX'a, a jej avatar dopełnia dzieła. Bandaże zapowiadają się całkiem ciekawie. Zadziornie wystający papieros...ekhem. Tym razem oralno-balonowe symbole trochę przesadzone i za to 9/10.

Zgadzam się, mi również nie pasują te cycki, a papierosa bym dał nieco inaczej, albo zaznaczył dym bardziej bo tak ktoś pomyśli, że ssie czupaczupsa :p Bandaże i prezentacja mocy wygląda wspaniale, jedna z 3 najlepszych (wizerunkowo).


Little hell.
   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #623 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Przedstawiam Leilei, Youkai w służbie Akuma:



Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»oX   #624 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Wykonana jest perfekto. Serio, nie mam nic złego do powiedzenia poza tym, że jej nie lubię :DD Szczególnie podobają mi się buty. :p Pytanie tylko-z tyłu płaszcz jest rozciety?

Lorgan: Tak.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 07-07-2017, 09:05, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #625 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Pięknie wykonana ślicznotka, ale podzielam zdanie oX'a. Nie lubię. 10/10


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #626 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Elizabeth nie musi martwić się o okres, zawsze przygotowana 💪 choć muszę powiedzieć, że takie rozwiązanie w kwestii dolnej partii stroju wzbudza we mnie mdłości - żarty żartami, ale w moim odczuciu mało smaczna grafika. Widocznie mam inne preferencje ;)

Leilei z kolei ma super kimono, ale coś mi przeszkadza w jej nogach, nieważne ile razy na nie spojrzę. Może to przez dość duży rozkrok? Albo sporą szerokość uda względem talii? Trudno powiedzieć... poza tym spoko, jej uszy na bank są jej słabą stroną - jeśli kiedykolwiek na nią trafię, to będę w nie rzucać wszystkim, co będzie pod ręką. Granatami, krzesłem, patykiem ;p


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
*Lorgan   #627 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Uzupełnienie zmasowanego ataku grafikami - tym razem wersje pełne ;)


Salvator Fabris


Shibu Aragami


Nuara Nelli - osobista szara strażniczka arcykapłana Voodoo


Aria Stormrend - khazarska przedstawicielka Magi

Enjoy :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»oX   #628 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Salvatora pamiętam z walki Draxa? Chyba tak. Fajnie udało Ci się odwzorować jego postać. Ot, taki ciapciak z mieczykiem. Nie wiem tylko, czy nie lepiej nie byłoby zmienić trochę kąta trzymania miecza, wydaje się to być trochę nienaturalne. Jednak postać fajnie scalona z avatarem, więc oceniam na 9.5 (przez ten miecz :P )

Bosa Shibu jest po prostu boska :DD Tym razem nie przesadziłeś z wielkością biustu i całość ładnie się komponuje. Propsy za futerał i serduszka. Minus za nienaturalną, prawą stopę. Wygląda po prostu dziwnie, jakby gangrena zaczęła ją zżerać. 9/10

Nuara, czyli połączenie Elektry z laską z Czarnej Pantery wygląda... dziwnie :DD Osobiście nie przepadam za kulturystyką wśród kobiet, ale nie o moich upodobaniach rozmawiamy. Nie podoba mi się lewa dłoń, podobnie jak w przypadku Shibu wygląda dziwnie i nienaturalnie. Może gdyby bardziej oznaczyć linie dzielące palce, albo ciut skrócić, to byłoby lepiej. Pozatym wygląda śmiesznie i fajnie :ok: Pewnie nie chciałbym się na nią natknąć. W osobistym odczuciu wystawiam 9/10, bo jest to świetna praca, ale coś mi w niej nie pasuje, żeby dać pełną dyszkę.

Aria jest świetna, tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń i daję z marszu dziesięć.
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #629 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Salvator Fabris - Bardzo dobry. To, co mi przeszkadza, to kąt ułożenia miecza, bo trzeba się przyjrzeć, żeby zrozumieć w jaki sposób jest trzymany. To ważny element grafiki, więc dobrze byłoby, gdyby było to widoczne na pierwszy rzut oka.
Poza tym mogłabym się czepić trochę białych włosów. Tutaj konkretnie, ale w ogóle też. Wydaje mi się, że twoje umiejętności osiągnęły już taki poziom, że mógłbyś poeksperymentować, żeby je trochę urozmaicić. Może pobawić się trochę bardziej cieniem i nadać im nieco życia? Wiem, że są w konwencji mangowej, ale wyglądają dość prosto przy pięknym cieniowaniu reszty grafiki ;)
All in all, 9/10

Shibu Aragami - Najs. Świetne cieniowanie, w miarę naturalna poza i dobrze wyeksponowane dodatki. Jakościowo bez zarzutu.
10/10

Nuara Nelli
- No nie wiem... :P Jakość, rzecz jasna, bardzo dobra. Trochę rzuca się w oczy biała maska, niekoniecznie w dobry sposób. Wydaje mi się, że tak jak w przypadku białych włosów, brakuje mi w niej 'tego czegoś'. 9,5/10 ;)

Aria Stormrend - Genialna. Najlepsza z tej paczki :DD Na początku pomyślałam, że może ma trochę za długi tułów w stosunku do nóg... Ale już chwilę później stwierdziłam, że i tak wygląda to jeszcze naturalnie i pasuje postaci. Bardzo mi się podoba.
10/10


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #630 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Nie dodam nic nowego, bo pod wszystkim co napisał oX i Curse mógłbym sam się podpisać. Najbardziej podobają mi się Shibu i Aria.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 13