Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2016] Najlepiej zrealizowane Ninmu
 Rozpoczęty przez »Sorata, 04-10-2016, 18:16
 Zamknięty przez Lorgan, 19-10-2016, 11:25

4 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Wołanie wartownika usłyszał cały klan. Mały Rheck co sił przebierał krótkimi nogami, ale mimo to przywitał powracających jako ostatni. Na szczęście niewielkie rozmiary przychodziły mu w sukurs, gdy trzeba było przecisnąć się pomiędzy nogami stłoczonych dorosłych. W centrum grupki stali Łowcy – obiekt podziwu wszystkich dzieci w kanionie. Każde z nich, niezależnie od płci marzyło, że to kiedyś na jego barkach spocznie obowiązek utrzymania plemienia. Bycie synem Sakhana Łowcy nie było łatwe, ale gdy ojciec skrzyżował spojrzenia z malcem i podsunął mu trzonek nowej włóczni do potrzymania, chłopczyk zapomniał o ciężarze odpowiedzialności i skupił się na aromatycznym zapachu mięsa.
W ogólnym podnieceniu nikt nie zauważył zmiany, która zaszła w myśliwym. Poza jedną osobą. Święty człowiek podszedł statecznym krokiem, a zgromadzeni natychmiast otworzyli drogę do nowoprzybyłych jemu i trójce jego zwierzęcych towarzyszy.
Starzec zasygnalizował podziękowanie i błogosławieństwo, podał każdemu z łowców rękę, przyciągnął do siebie i spojrzał głęboko w oczy. On jeden zrozumiał. Uśmiechnął się szeroko. Objął Sakhana, zbliżając wargi do jego ucha i wyszeptał kilka słów, których nie zrozumiał nikt poza nim.
- Udało się. Teraz naprawdę jesteśmy na szczycie.
Obaj mężczyźni w towarzystwie niewielkiego klanu bezzwłocznie rozpoczęli przygotowania do uroczystego posiłku.



30 1 15 9 1 3 7 26 7 17 28 29 23 27 24 30 28 26 1 18 29

_______________________________________________________________


Wymagania szczegółowe:

• Głos oddaje się na gracza, a nie na konkretne Ninmu (chociaż wypada je podać w uzasadnieniu);
• Tekst może znajdować się w jednej z lokacji, Art Section, lub być w postaci walki. Liczy się, dopóki realizuje Ninmu i został opublikowany w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2016;
• Można typować wyłącznie graczy, którzy posiadają aktywne postacie i właśnie za ich sprawą zrealizowali najlepsze wg was Ninmu;
• Głos oddany na siebie jest nieważny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 06-10-2016, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Tekkey i Żyje się dwukrotnie. Fajny, bondowski styl. Bardziej widziałem Gena w tej akcji, ale nie powiem, wpis Tekkeya bardzo przypadł mi do gustu :DD

Na uznanie zasłużył też Drax - praktycznie każdym tekstem w swoim cyklu "ja vs Elena". Było też trochę pomniejszych zleceń, ale żadne w pamięć konkretnie mi nie zapadło.
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #3 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Sorata w ninmu-walce Na ratunek. To była świetna, dobrze przemyślana przygoda. Ciężka atmosfera, narastające zagrożenie, nawiązania do "Predatora". No i Papa oX'a już od dawna się prosił o oklep.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Naoko - za cykl ninmu "Śladami Pożogi". Według obietnicy wzięła się za rozliczanie swojej poprzedniej postaci w ramach minicyklu detektywistycznego. Podobało mi się, jednak zostało urwane w najbardziej smakowitym momencie. Więcej poproszę.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #5 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Głos na konto Genkaku, za Ciemność kontra światło. Walki bywały lepsze, ale fabularnie plan naszego łysego księcia zbrodni został zrealizowany fenomenalnie. Wielkie brawa.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15