Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


The Big Bang Theory
 Rozpoczęty przez »Matheo, 07-10-2011, 23:06

3 odpowiedzi w tym temacie
»Matheo   #1 
Rycerz


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 169
Wiek: 34
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: Szczecin
Cytuj
The Big Bang Theory




Leonard i Sheldon to mieszkający razem genialni fizycy, którym trudność sprawia nawiązywanie kontaktu z innymi, szczególnie z kobietami. Zaczyna się to zmieniać, gdy do mieszkania obok nich wprowadza się piękna Penny. Sheldon nadal woli spędzać czas ze swymi przyjaciółmi-naukowcami, ale Leonard odnajduje w znajomości z Penny nowe możliwości.


Dla mnie sztandarowa komediowa pozycja obok How I Met Your Mother. Broń allahu nie jest to jakieś romanisdło, a fajna historia o rozrastającej się paczce przyjaciół. Dobry pomysł na pośmianie się przez dwadzieścia minut w tygodniu. Polecam oglądanie z napisami, ponieważ nawet jak ktoś zna dobrze angielski to fizyczne "paplanie" może zgubić. Mocną stroną oprócz humoru są bohaterowie, którzy są wyraziści (mimo, że kilku z nich to zwyczajne nerdy). 22 września zaczął się piąty już sezon i jak na razie jest świetny, z resztą Big Bang nie schodzi poniżej poziomu bardzo dobrego.


Granatowo Bordowy Świat W Naszych Głowach Od Najmłodszych Lat....
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Aż dziwne, że nikt się nie wpisał. Oglądam na bieżąco od dłuższego czasu i mam wrażenie, że poziom serialu lekko się obniżył. Ostatni odcinek jaki widziałem, czyli 8x10 strasznie mnie załamał, nie było w nim nic wielce śmiesznego.. ani ciekawego. I mam tak co kilka odcinków. Jakby twórcy jakoś zapomnieli, jak kiedyś serial wyglądał, a szkoda. No nie wiem, może to tylko moje dziwne wrażenie i wcale nie jest tak źle.

Warto też dodać, że całkiem niedawno zmarła aktorka udzielająca głosu matce Howarda. Ciekawe, jak ją zastąpią. Poza tym sporo w serialu się działo, naewt Sheldon pocałował dziewczynę :DD Zobaczymy jak to się dalej potoczy.
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #3 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
oX napisał/a:
Aż dziwne, że nikt się nie wpisał. Oglądam na bieżąco od dłuższego czasu i mam wrażenie, że poziom serialu lekko się obniżył.

Och, nie powiedziałabym, że obniżył loty, a po prostu ewoluował - niektórym widzom zachodzące zmiany na pewno odpowiadają, innym nie. Osobiście dalej bawią mnie perypetie trzydziesto-czterdziestoparoletnich chłopców-geeków :DD

Warto zaznaczyć, że zwykle w tego typu odcinkach na jeden zwykle przypada inny scenograf. I oglądając seriale z jednej stacji (w tym wypadku CBS), co serial, to fabuła dość sporej części odcinków się pokrywa (proponuję obejrzeć Przyjaciół, HIMYM oraz 2BG - jest wiele pokrywających się gagów, fakt zmodyfikowanych, ale jednak identycznych, nie wspominając już o Two and a Half Man - mam na myśli pierwsze sezony).

Ale ten sezon jakoś ślamazarnie produkują. Może mam takie odczucia po ekspresowym tempie American Horror Story?


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Oglądając BBT zadziwiam samego siebie. Zazwyczaj nie wytrzymuję bez wzdychania przez kolejne 9 sezonów, a w tym tytule podobał mi się chyba każdy odcinek. Dużą zasługę mają tu świetne role wszystkich aktorów - nigdy nie żałuję, gdy fabuła przeskakuje od jednego do drugiego. Z całej obsady nie przepadam tylko za Bernadette. Piskliwy głos, złośliwość i dwulicowa natura to nie moje klimaty. Trzeba jednak przyznać, że wprowadza trochę kontrastu, którego brakowało mi po zniknięciu z tła kolejnych chłopaków Penny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13