Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] Najlepiej zrealizowane Ninmu
 Rozpoczęty przez »oX, 24-09-2015, 15:28
 Zamknięty przez Lorgan, 07-11-2015, 15:33

9 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

- Zbliżamy się. - Krótko przystrzyżony mężczyzna odezwał się znad kierownicy samochodu. - Wasza stacja, Semphyra, jest tuż przed nami.
- Fantastycznie! Może zwiedzimy parę ciekawych miejsc! - Krzyknęła ochoczo Sylvia.
Podczas podróży zapomniała już, jak bardzo zła jest na Neji'ego za zgubienie kamery. Cieszyła się na samą myśl, że jest główną bohaterką stworzonej przez siebie historii. Przez moment wspomniała poznaną wcześniej sanbetkę, Akirę. Nie była do końca pewna, co spotkało kobietę i czemu zginęła. Odpowiedzi udzielić miał Zephyr. Pytaniem rodzącym się w głowie było:
- Jak, do ciężkiej cholery, mamy znaleźć dokładnie tego Zephyra w całej Semphyrze?
- Nie wiem, Henry. Nie wiem. Mamy przed sobą prostą misję i wierzę, że się powiedzie - Sylvia strzepała okruszki po batoniku ze spodni i spojrzała za okno.
Oczom ekipy ukazało się piękne, babilońskie miasto. Kolejny etap przygody czas zacząć.

_______________________________________________________________

Wymagania szczegółowe:
• Głos oddaje się na gracza, a nie na konkretne Ninmu (chociaż wypada je podać w uzasadnieniu);
• Tekst może znajdować się w jednej z lokacji, Art Section, lub być w postaci walki. Liczy się, dopóki realizuje Ninmu i został opublikowany w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2015;
• Można typować wyłącznie na graczy, którzy posiadają aktywne postacie i właśnie za ich sprawą zrealizowali najlepsze wg was Ninmu;
• Głos oddany na siebie jest nieważny.
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Nie ma co się oszukiwać, pojawiło się od cholery ninmu w ostatnim czasie. Wiadomo, mnóstwo możliwości dają otwarte tablice zleceń. Jaki jest mój typ? W głowie wielu utkwił zapewne podmorski sekret... w mojej również, to był taki jakby mój debiut xD wtedy coś znaczyłem! xD

a tak serio - podmorski sekret wymagał od ludzi zgrania. A czasem problem ze zgraniem mają dwie osoby. Idąc tym tokiem myślenia na pewno wyłonię kogoś właśnie z tamtej akcji. Dla mnie wygrywa autorka tekstu, którego fragment niżej cytuje.

Cytat:
- Było blisko - wyszeptał Graversh, macając się delikatnie po twarzy, na której zaczęły się pojawiać pierwsze opuchlizny.
- Jakbyś potrafił zrobić cokolwiek, może nie mielibyśmy takich problemów. W niczym tam nie pomogłeś - rzuciłam oschle, poprawiając sobie fryzurę.


Głos idzie na Naoko za https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=10878#10878
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Oddaję głos na Tekkeya i jego "Cyfry nie kłamią". Pięknie odpłacił się swemu chlebodawcy :DD


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Tekkey i jego akcja przeciwko Ishiro.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #5 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Tłum skanduje: Tekkey i jego Cyfry nie kłamią.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #6 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Naoko napisał/a:
Tłum skanduje: Tekkey i jego Cyfry nie kłamią.


Z jednej strony zakończył pewien rozdział i prawie odebrał nadzieję na otwarte ninmu, ale zrealizował to elegancko. Głos na Tekkeya.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
^Genkaku   #7 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Ja również oddaje głos na Tekkaya, z tą różnicą, że za ninmu Niech żyje bal!
   
Profil PW Email Skype
 
 
^Tekkey   #8 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Ja postawię na Dzikie Duchy Naoko. Do dziś frapują mnie niedopowiedzenia. Co tam się stało? Czym był ten wyzwoliciel? To był Lumen, Manitou czy może Akuma (no wiecie, ci źli Akuma. Albo TEN zły Akuma). W każdym razie ninmu zapadło mi w pamięci i mam nadzieję, że kiedyś się ta sprawa wyjaśni.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #9 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Naoko za Podmorski sekret. Za klasę, styl oraz wyjątkowo dobre rozeznanie w okolicznościach i swoich możliwościach.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Coyote   #10 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Lorgan za fabrykę draugów oczywiście. Jest tu od zawsze, trzeba chwalić graczy nie admina, możecie pisać co chcecie ale nawet jak on pisze zwykłe Nimu to aż ciary przechodzą i chce się czytać więcej ;) I nikt mi nie powie że tak nie ma :P


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14