Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Agenci
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 12-12-2008, 17:50

25 odpowiedzi w tym temacie
RESET_Graversh   #21 


Poziom: Keihai
Posty: 20
Dołączył: 30 Mar 2016
Cytuj
Gracz nieaktywny

Spoiler:

Imię / Nazwisko / Kryptonim:
- / - / Graversh

Wiek:
38 l.

Aktywność:
Ninmu: Tomb Raider

Biografia:
-

Opis:
Trupioblady mężczyzna, którego twarz wyraźnie emanuje zmęczeniem i zniechęceniem do czegokolwiek. Podkrążone oczy wyglądają jakby sen był dla nich obcy. Aż dziwi bijące z nich mądre, przytomne i przenikliwe spojrzenie. Mały, lekko zadarty nos ewidentnie nie pasuje do długiej twarzy o mocno zarysowanych kościach policzkowych. Wąskie usta nie wyrażają żadnych emocji, a na pewno nie radości. Niedbałe, przycinane własnoręcznie, kasztanowe włosy są adekwatnym uzupełnieniem tego niechlujnego z pozoru wyglądu. Natomiast mierzące 1.90 m, atletycznie zbudowane ciało jest praktycznym zaprzeczeniem wrażenia jakie oddaje twarz.
Do charakterystycznych cech należą malunki na ciele. Rozpościerający się na całych plecach tatuaż majestatycznie wyglądającego czarnego smoka oraz rysunek dumnie rozpościerającego skrzydła sokoła na klatce piersiowej. Dodatkiem są tatuaże, wykonane stylizowaną na mechaniczną czcionkę, na przedramionach po wewnętrznych stronach - prawda i gniew.

Burkliwy, wręcz chamski egoista, który nie znosi mówić o sobie, bardzo łatwo potrafi wybuchnąć. Zdenerwowany jest jeszcze bardziej ordynarny i brutalny. Wobec obcych, szczególnie kogoś innego niż sanbentańczycy, jest nieprzyjemny oraz zdystansowany. Krytyczny i wymagający pokazuje, że należy go traktować poważnie, wbrew wyglądowi i pierwszemu wrażeniu jakie sprawia.

Zazwyczaj ubiera się na dwa sposoby. Na co dzień ubrany jest w wymięty czarny garnitur, ciemną koszulę i wysłużone, ale wygodne pantofle. Czasami narzuca na to długi, szary płaszcz tworząc tym samym wizerunek zmęczonego pracą i życiem detektywa z najgorszej dzielnicy w mieście.
W przypadku jakiejkolwiek ,,innej" działalności ubiera się w opływowy kombinezon bojowy, wodoodporny ze specjalnego materiału, który przy małej ilości światła pozwala na wmieszanie się w otoczenie.

Umiejętności niebojowe:
  • Aktorstwo (1)
  • Koneksje [Sanbetsu] (1)
  • Taktyka (1)
Uzbrojenie:
Majątek: 25,000 KUA
• Ares
• Tanto (x2)
• rękawica z wysuwanym ostrzem z pod nadgarstka
• wzmocniony, srebrny łańcuch

Batsu:
Brak.

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 1
Kenjutsu:
Hakuda: 2
Fuketsugei: 1
Chi: 6
Siła: 2
Szybkość: 3
Witalność: 1
_____________________________________________________

Moc: Metamorph

Typ: Nouryoku

Kijunhou:
Moc polegająca na możliwości transformacji własnego wizerunku, łącznie z imitacją takich elementów jak głos oraz sposób mówienia, wystarczy chwila obserwacji danej istoty. Przemiana nie musi ograniczać się jedynie do ludzi, jednak na poziomie podstawowym umiejętność dotyczy jedynie własnej głowy.

Gensoku:
-

Ousei:
-

Shouri:
-

Eisai:
Ippogyaku (Reverse Step) - technika pracy stóp, pozwalająca wykonywać gwałtowne uniki (przestawienia całego ciała) niemalże w momencie, gdy cios styka się ze skórą, bądź ubraniem.

Ostatnio zmieniony przez Lorgan 20-05-2017, 13:38, w całości zmieniany 11 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Suisei   #22 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 47
Wiek: 31
Dołączył: 25 Kwi 2015
Cytuj

Imię / Nazwisko / Kryptonim:
Washimaru / Takatori / Suisei

Wiek:
Nieznany.

Aktywność:
Ninmu: Tomb Raider; Tablica zleceń - Nezumitori; Tablica zleceń - Nezumitori [2]; Tablica zleceń - Nezumitori [3]; Tablica zleceń - Nezumitori [4]; Nocne łowy III; Łowca dojo

Biografia:
Washimaru Takatori to dziecko ulicy. Wielokrotnie brał udział w walkach ulicznych o prostej zasadzie "zero broni - tylko ręce i nogi". Kiedy już nabrał odrobinę doświadczenia w takowych walkach, zaczął zadawać tak szybkie ciosy, że przeciwnicy zaczęli go nazywać "Suisei" - Kometa. Ten pseudonim tak bardzo się spodobał młodemu Washimaru, że zaczął go używać zamiast imienia i nazwiska.
Podczas jednej z takich walk został zauważony przez, jak mu się wtedy wydawało, łowcę talentów, który działał na zlecenie Agencji.

Opis:
Dwudziestoczterolatek o niebieskich oczach i jasnoniebieskich, postawionych na sztorc włosach. Jest przeciętnego wzrostu. Jego standardowe ubranie to ciemnoniebieskie, dżinsopodobne, luźne spodnie i zapinana na zamek czarna bluza, której kaptur zaciemnia twarz, a szczególnie ukrywa oczy, ale nie utrudnia obserwacji otoczenia. Bluzę zdejmuje jedynie jeśli ma przystąpić do walki, by nie krępowała w nawet najmniejszym stopniu jego ruchów. Pod spodem kryje się również czarny bezrękawnik z nadrukiem przedstawiającym kometę i sentencją: "jeśli widzisz ten napis - masz wpieprz". Do tyłu spodni ma przyczepione przy pasie dwie małe skórzane sakwy na shurikeny. Przy boku ud ma przypięte saie, kastety chowa w wewnętrznych kieszeniach bluzy, a nunchako i bomby dymne nosi w małej torbie na plecach

Wyznaje zasady: "prosisz o łomot - dostaniesz go" i "trup nie wyciągnie żadnych wniosków". W walce bardziej stara się osiągnąć wyczerpania sił i chęci adwersarza niż pozbawienie go życia. Z tego powodu stara się zdominować przeciwnika i wtłuc mu rozum do głowy. Jeżeli oponent jest odporny na tego typu naukę, to z przykrością sięga do ostatecznych rozwiązań, które z reguły kończą się złamaniem drugiej zasady. Stara się unikać takich metod, ponieważ nie wiadomo do czego ujarzmiony przeciwnik może się przydać. Historia wielokrotnie przecież pokazywała, że sprawdza się porzekadło: "dziś arcywróg, jutro - najlepszy przyjaciel".
Washimaru mimo świadomości swoich umiejętności, nie stara się nimi popisywać, ale nie ucieka przed wyzwaniami. Szczególnie jeżeli zostanie wyprowadzony z równowagi, co wcale nie jest trudne. Jest osobą pogodną, skorą do śmiechu i podchodzącą do życia na luzie. Najbardziej ceni sobie lojalność. Uważa, że można za kimś nie przepadać, ale jeżeli jest częścią "stada" to należy go chronić. Od innych oczekuje tego samego.

Umiejętności niebojowe:
  • Aktorstwo (2)
  • Medycyna (1)
  • Taktyka (1)
Szkoły Walki (Dou):
  • Sejou: Ansatsuken (1)

  1. Dostrojenie - postać posługująca się formami Ansatsuken otrzymuje modyfikator +1 do najniższego współczynnika Chi w zamian za -1 do najwyższego. W przypadku równowagi, -1 do Witalności i +1 do Siły. Może wykorzystywać poziom szkoły do podnoszenia Hakudy.
Uzbrojenie:
Majątek: 175,000 KUA
• Ukryte Ostrze (x2) - czarne ostrza z wygrawerowanymi zasadami Suiseia przypięte do przedramion
• Kastet z ćwiekami (x2)
• Sai (x2) - poczerniane ostrza z czarnymi rękojeściami. Na złączu rękojeści i ostrzy widnieje logo komety
• Shuriken (x20)
• Trzyczęściowe nunchaku
• Bomby dymne (x10)

Batsu:
Nezumitori (Kanchou)

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 0
Kenjutsu: 0
Hakuda: 2
Fuketsugei: 2
Chi: 6
Siła: 2
Szybkość: 3
Witalność: 1
_____________________________________________________

Moc: Zōho Sentōki - kierunkowanie energii własnej aury.

Typ: Nouryoku

Kijunhou: Tatakai Mōdo
- Zdolność, którą Suisei odblokował dzięki wielu stoczonych walkom ulicznym. Przez krótką chwilę Suisei korzystając z energii aury postrzega ruchy przeciwnika jako dwukrotnie wolniejsze, przez co zdobywa nadludzki refleks (+2 do Szybkości na czas trwania). Tatakai Mōdo trwa domyślnie sekundę, plus kolejną za każdy 1,000 punktów posiadanego Douriki. Reaktywacja wymaga kilku sekund koncentracji.

Eisai:
Ippogyaku (Reverse Step) - technika pracy stóp, pozwalająca wykonywać gwałtowne uniki (przestawienia całego ciała) niemalże w momencie, gdy cios styka się ze skórą, bądź ubraniem.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 20-05-2017, 13:39, w całości zmieniany 21 razy  
   
Profil PW Email Skype
 
 
RESET_Shadow   #23 


Poziom: Keihai
Posty: 41
Dołączył: 24 Kwi 2017
Cytuj
Gracz nieaktywny

Spoiler:


Imię / Nazwisko / Kryptonim:
Yukio / Yume / Shadow

Wiek:
26 l.

Aktywność:
Ninmu: Tomb Raider; Tablica zleceń - Telewizja "Optima"; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [2]; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [3]; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [4]; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [5]; Za wszelką cenę; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [6]

Biografia:
Cień Grzmotu

Opis:
Wygląd: Shadow jest średniego wzrostu, szczupłym mężczyzną. Począwszy od wiecznie nieuczesanych włosów, prawie sięgających ramion, poprzez wesoło spoglądające na świat oczy i nieco szalony uśmiech nie wyróżnia się spośród przechodniów.
Lubi ubrania w ciemnych kolorach, zwracając bardziej uwagę na wygodę niż wygląd. Zazwyczaj można go zobaczyć w skórzanej kurtce i bojówkach. Nieodłącznym elementem ubioru są glany. Jedyną charakterystyczną cechą młodzieńca jest sygnet z symbolem oka na palcu, czasami ukryty pod rękawicami - standardowym wyposażeniem motocyklistów.

Charakter: Równowaga w chaosie - to stwierdzenie najlepiej oddaje zmiany jakie zaszły w agencie. Pogodził się z własnymi ułomnościami, dzięki czemu uzyskał swego rodzaju spokój wewnętrzny. Od czasu do czasu płacze, bądź niszczy coś, wykorzystując te aktywności jako wentyl bezpieczeństwa. Z uwagi na fakt, że jego wspomnienia nie do końca ze sobą współgrają i nie da się im zaufać, jest lekko zagubiony. Jego wiedza ogólna okazuje się znacznie uszczuplona, przez co wiele rzeczy poznaje zupełnie na nowo, również jeżeli chodzi o abstrakcyjne koncepty. Przypomina w tym względzie dziecko. Naturalnie zwraca na siebie uwagę współpracowników i przełożonych, nie obawiając się reakcji i możliwych dla niego konsekwencji. Zanurzony w swoich odczuciach, myślach i świecie, który jest dla niego czymś zupełnie nowym. W swojej głowie słyszy głos i uznaje go jako osobną, niezależną osobę. Podobnie ma się sprawa z odbiciem w lustrze, które wg agenta jest przejściem do innego świata. Poszukuje celu swojego istnienia, jak i swojej dawnej tożsamości. Nieco naiwny, chociaż bardzo pamiętliwy i mściwy gdy zawiedzie się jego zaufanie.

Umiejętności niebojowe:
  • Aktorstwo (1)
  • Koneksje [Sanbetsu, Nag] (2)
  • Prowadzenie [Motocykle] (1)
  • Taktyka (1)
Szkoły Walki (Sei):
  • Sejou: Zandaka Nitoryuu (1)

  1. Dostrojenie - postać posługująca się formami Zandaka Nitoryuu otrzymuje modyfikator +1 do Witalności kosztem -1 do Siły oraz może wykorzystywać poziom szkoły do podnoszenia Kenjutsu.
Uzbrojenie:
Majątek: 200,000 KUA
Shadow to nadczłowiek, który dzięki swojemu dotychczasowemu życiu wie, że nie należy dźwigać ze sobą wszędzie całego sprzętu. Uwielbiając swobodę ruchów, często korzysta tylko z kilku narzędzi, co uważa za klucz do przeżycia. Mimo używania różnych broni i pancerzy, najczęściej stara się je dostosować do zbliżających się misji. Posiada pewien wachlarz ulubionych narzędzi, w którego skład wchodzą:
• Miecze (przeważnie katana lub MonoOstrze);
• Glock;
• Desert Eagle;
• Det Cardy;
• Granaty implozyjne.
Ponadto, jedyne czego można się po nim spodziewać zawsze to noże - różnej długości i zastosowania, rozmieszczone w niewidocznych miejscach. No i Beeper w formie karwasza na lewej ręce.

Batsu:
Telewizja "Optima" (Wyznaczony agent)

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 1
Kenjutsu: 2
Hakuda: 0
Fuketsugei: 1
Chi: 6
Siła: 1
Szybkość: 5
Witalność: 0
_____________________________________________________

Moc: Kekkai - tworzenie barier.

Typ: Nouryoku

Kijunhou:
- Shadow tworzy wokół siebie pole o promieniu 2,5 metra i kształcie kuli. Przekroczenie granicy działania mocy powoduje delikatne mrowienie. Działanie takiego pola jest stosunkowo proste do zrozumienia - jakikolwiek ruch wewnątrz nie zostanie przeoczony. Nie oznacza to, że użytkownik jest świadomy wszystkiego co się w niej znajduje - jest świadomy jedynie ruchów ludzi, zwierząt czy też przedmiotów. Zarówno ustawienie jak i usunięcie pola przez użytkownika jest natychmiastowe, a jego działanie ograniczone do 15 minut, po których musi nastąpić doba regeneracji. Odpoczynek nie wpływa jednak na kondycję postaci.

Eisai:
Kogasu (Incinerate) - metoda gwałtownego przyspieszania własnego metabolizmu, dzięki której można łatwo oczyścić organizm ze wszelkich toksyn, które nie mają natychmiastowego i permanentnego działania. Skutkiem ubocznym jej zastosowania, jest osłabienie wywołane spaleniem potrzebnych kalorii.

Ostatnio zmieniony przez Lorgan 20-05-2017, 13:40, w całości zmieniany 21 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #24 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 33
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Imię / Nazwisko / Kryptonim:
Ashcroft / Coltis / Slasher

Wiek:
Nieznany.

Aktywność:
Ninmu: Tablica zleceń - Telewizja "Optima"; Tablica zleceń - Telewizja "Optima" [2]; Kurier; Tablica zleceń - Nazo Gekidan

Biografia:
Slasher jest mutantem wyhodowanym w Sanbetsu w ramach tajnego projektu. Rządowi udało się uzyskać pomoc Lauren Coltis, biologicznej matki zealoty Atsushiego, znanego jako Blight. Została ona surogatką dla zmutowanego zarodka, by w efekcie urodzić nadczłowieka zdolnego posługiwać się również magią. Niepewny eksperyment oczywiście zakończył się fiaskiem. Ashcroft nie wykazał jakichkolwiek zdolności magicznych i w normalny sposób manifestował typowe nadludzkie moce. Wobec tego został w normalnym trybie wcielony w szeregi Agentów. Tam poznał Jae-Geung Kwona, z którym do dziś łączy go nierozerwalna przyjaźń.

Opis:
Ashcroft jest ekscentrykiem uwielbiającym dobrą zabawę, nocny styl życia obfitujący w kobiety i potyczki z ludźmi obdarzonymi mocą. Nie uznaje konwenansów, skupia na sobie sporo uwagi, a ponadto zazwyczaj sprawia sporo problemów przełożonym. Wydaje się być wiecznie podekscytowany. W walce zasypuje przeciwnika zarówno ciosami jak i komentarzami. Jest amatorem alkoholu marki Jack Delicious.
Ekstrawagancki wygląd to jeden z jego znaków rozpoznawczych. Kędzierzawe jasne włosy okalają trójkątną twarz z lekko zadartym nosem, na którym spoczywają wielkie gogle o pomarańczowych szkłach. Pod nimi skrywa się bystre spojrzenie wąskich, niebieskich oczu. Ashcroft nosi też czerwony płaszcz z podwiniętymi do łokci rękawami, długi po kolana. Do tego zakłada luźną białą koszulę, czarne rękawiczki bez palców, oraz skórzane spodnie. Strój uzupełniają ponadto krwistoczerwone buty na obcasach (z wysokimi cholewami), liczne bransolety na nadgarstkach i kolczyk w kształcie podłużnego diamentu w lewym uchu. Smukła sylwetka Slashera mierzy około 185 cm wzrostu.

Szkoły Walki (Sei):
  • Sejou: Jiten Subeta-ryu (1)

  1. Dostrojenie - postać posługująca się formami Jiten Subeta-ryuu otrzymuje modyfikator +1 do Szybkości kosztem -1 do Siły oraz może wykorzystywać poziom szkoły do podnoszenia Kenjutsu.
Uzbrojenie:
Majątek: 75,000 KUA
• Katana
• Glock

Batsu:
Shinsengumi (Rekrut)
Nazo Gekidan (Budouka)

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 2
Kenjutsu: 2
Hakuda: 0
Fuketsugei: 0
Chi: 4
Siła: 1
Szybkość: 2
Witalność: 1
Punkty frakcji: 2
_____________________________________________________

Moc: Zanzou Senshi - zdolność tworzenia przy pomocy Haki projekcji naśladujących bojowe zdolności użytkownika.

Typ: Nouryoku

Kijunhou: Echoing Strike
- Efekty ciosów wyprowadzanych przez użytkownika zostają zwielokrotnione w momencie wykonania z milisekundowym opóźnieniem, lub powtórzone w miejscu oryginalnego uderzenia po upływie sekundy. Mogą zostać zablokowane, jeśli przeciwnik się ich spodziewa i za nimi nadąży.

Gensoku:

Ousei:

Shouri:

Eisai:
Ippogyaku (Reverse Step) - technika pracy stóp, pozwalająca wykonywać gwałtowne uniki (przestawienia całego ciała) niemalże w momencie, gdy cios styka się ze skórą, bądź ubraniem.
_____________________________________________________

Frakcja:

1. Kaya Vanrick vel Blizzard
Spoiler:

Biografia: Kaya jest córką podwójnego sanbetańskiego agenta, który działał na terenie Nag. Osierocona w młodym wieku nauczyła się brać stery w swoje ręce. Większość życia spędziła w Galwind imając się przeróżnych zajęć i wracając zawsze do swojej pustelni w pobliżu Berren. Przyległy do miejscowości las skrywał zapomnianą tajemnicę - ołtarz, którego strzegł pradawny Manitou. Duch, znudzony wiekami bezczynności, wdał się z Kayą w brutalną grę umysłów, podczas której nieoczekiwanie dla obu stron zostali przyjaciółmi. Zahartowana przez życie dziewczyna okazała się idealnym naczyniem, a pierwotna siła Manitou otworzyła przed nią cały wachlarz nowych możliwości. Niedługo później do Berren przybył agent Coltis, mając za zadanie zwerbować ją w szeregi wojsk Sanbetsu oraz Nazo Gekidan.

Opis: Wysoka na dwa metry, dobrze zbudowana dziewczyna o piwnych oczach. Nosi krótko przystrzyżone ciemne włosy. Przeważnie ubiera się w luźne dresy, jednak podczas wykonywania misji zawsze dba o to, by dorównać stylem Coltisowi. W ruch idą podarte rajstopy, spódnice oraz krawaty o krzykliwych kolorach i wzorach do białej koszuli z krótkim rękawem. Wszystko to uzupełnione o rozmaite akcesoria typu "pieszczochy", chusty, rękawice (nierzadko nie do pary, podobnie jak buty) oraz kolczyk identyczny z tym, który posiada Ashcroft. Miecz nosi w wielkim prostokątnym futerale ozdobionym kilkoma naklejkami o różnej treści.

Ulepszenia: Heros, Sen'you.

Statystyki:
Ten: 2
Shageki: 0
Kenjutsu: 2
Hakuda: 0
Fuketsugei: 0
Chi: 0
Siła: 0
Szybkość: 0
Witalność: 0

Transformacja (Mityczny): Norra Behemoth

Shuusei: Might of the Northern King
- Oczy szamana stają się jasnoniebieskie, przypominające lód, włosy na głowie jeżą się, skóra blednie, mięśnie nabrzmiewają, a żyły ciemnieją. W tej formie szaman jest odporny nawet na ekstremalnie niskie temperatury, a sam emanuje nikłym chłodem.
Modyfikacja statystyk: Siła +2

Douriki: 0 (1)I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 18-03-2018, 12:19, w całości zmieniany 15 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Graversh   #25 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 181
Wiek: 34
Dołączył: 26 Maj 2014
Cytuj
Imię / Nazwisko / Kryptonim:
Kuzaru / Gashize / Graversh

Wiek:
Nieznany.

Biografia:
Do uzupełnienia.

Opis:
Dobrze zbudowany, wysoki mężczyzna (ok. 1,90 m wzrostu), o posturze bardziej biegacza, niż osiłka. Nieco zmęczone, bardzo bystre oczy dosłownie błyszczą spod opadających prawie na haczykowaty nos srebrzystych kosmyków długich włosów, sięgających na plecach aż za łopatki. Wąskie usta wydają się delikatnie uśmiechać, choć jest to jedynie dobra mina do złej gry.
Na co dzień ubiera się w bardzo elegancki, granatowy garnitur z wąskim krawatem w czarnym kolorze. W innym przypadku przywdziewa ciemnofioletowy kombinezon wzmocniony kevlarowymi wstawkami, wszytymi metalowymi blaszkami oraz ze specjalną uprzężą na plecach, w której mieszczą się dwa pistolety oraz broń biała.

Według powszechnych opinii jest to człowiek, którego ciężko jednoznacznie ocenić lub wyczuć. Standardowo stonowany, dumny i wycofany nie ma problemu z energicznym włączeniem się do dyskusji lub rzuceniem jakimś docinkiem (zdarza się, że idzie za nią śmiertelna groźba lub ewidentny atak, ale nie jest to negatywnie odbierane przez Graversha).

Uzbrojenie:
Majątek: 0 KUA
• Glock (x2)
• Kusarigama (x2)
• Sakwa z metalowym piaskiem - piasek przygotowany jest z różnego rodzaju opiłków metali.
• Saszetka z gwoździami

Batsu:
Shinsengumi (Rekrut)

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 2
Kenjutsu: 0
Hakuda: 0
Fuketsugei: 2
Chi: 6
Siła: 1
Szybkość: 4
Witalność: 1
_____________________________________________________

Moc: Jikiryoku - manipulowanie własnym polem magnetycznym.

Typ: Nouryoku

Kijunhou: Gamma Kaisou
- Użytkownik budzi w sobie nadludzką moc wytwarzania pola magnetycznego, poprzez które może przyciągać do siebie wybrane materiały ferromagnetyczne (np. większość stopów metali) w zasięgu nieprzekraczającym 15 metrów. Ograniczenie ich wagi wynosi 10 kg na każde 1000 punktów posiadanego Douriki, licząc od zera.

Gensoku:

Ousei:

Shouri:

Eisai:
Kogasu (Incinerate) - metoda gwałtownego przyspieszania własnego metabolizmu, dzięki której można łatwo oczyścić organizm ze wszelkich toksyn, które nie mają natychmiastowego i permanentnego działania. Skutkiem ubocznym jej zastosowania, jest osłabienie wywołane spaleniem potrzebnych kalorii.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 18-03-2018, 12:20, w całości zmieniany 8 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Mito   #26 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 3
Dołączył: 24 Sty 2018
Cytuj
Imię / Nazwisko / Kryptonim:
Mito / Nai / Shinigami

Wiek:
Nieznany.

Aktywność:
Ninmu: Tomb Raider

Biografia:
Nieznana.

Opis:
Mężczyzna o wzroście nie przekraczającym 155cm. Jego dziecięca buźka idealnie komponuje się z małym ciałem. Na twarzy ma jedną bliznę, która ukazuje się dopiero z bardzo bliskiej odległość. Znajduje się ona na łuku brwiowym i jest w kształcie kosy. Chłopak ma niebieskie oczy i ciemne fioletowe włosy, które o dziwo są jego naturalnym kolorem. Na jego twarzy zawsze widnieje uśmiech obojętnie co by się nie działo przez co nie da się domyślić co on czuje. Jest bezwzględny w stosunku do swoich wrogów jak i kompanów. Uwielbia torturować ludzi i kąpać się w krwi swoich wrogów z czego wziął się jego pseudonim. Jest wypaczony z emocji i sposób w jaki mówi jest bardzo dziwny i chaotyczny. Często mówi o sobie w trzeciej osobie.
Ubrania: Biała koszula z czarnym smokiem a na niej Czarna marynarka rozpięta z ponurym żniwiarzem nad butonierkom. Następnie czarne spodnie dopasowane do marynarki oraz czarne lakierki. W prawym uchu kolczyk.

Zalety:Spokojny, Przygotowany na każdą sytuacje.
Wady: Psychopata, Zdradliwy, Nieprzewidywalny.

Choroba:Socjopatia z wyraźnym deficytem lęku i uczenia się.

Umiejętności niebojowe:
  • Taktyka (1)
Uzbrojenie:
Majątek: 25,000 KUA
• Daishō - Wakizashi o długości 55cm, Tantō o długości 25cm.

Batsu:
Shinsengumi (Rekrut)

Statystyki:
Ten: 4
Shageki: 0
Kenjutsu: 2
Hakuda: 0
Fuketsugei: 2
Chi: 6
Siła: 1
Szybkość: 4
Witalność: 1
_____________________________________________________

Moc: Yowaidesu

Typ: Nouryoku

Kijunhou:
- Odwraca uwagę od siebie przez rozproszenie wroga odwrócenie od siebie uwagi na 5s znika z pola widzenia wszystkich osób które na niego patrzyły. Możliwość użycia w określonych warunkach. Osoby muszą się znajdować w odległości maksymalnie 20m i nie mniejszej niż 5m.

Eisai:
Ippogyaku (Reverse Step) - technika pracy stóp, pozwalająca wykonywać gwałtowne uniki (przestawienia całego ciała) niemalże w momencie, gdy cios styka się ze skórą, bądź ubraniem.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 18-03-2018, 12:20, w całości zmieniany 6 razy  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionychStrona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 19