Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Freedom Wars, czyli jeśli jeszcze ci mało cyberpunku...
 Rozpoczęty przez ^Pit, 21-05-2013, 17:12

0 odpowiedzi w tym temacie
^Pit   #1 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 32
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj

Oj, cyberpunk i dystopijna przyszłość w grach łapie chyba właśnie swój drugi lub trzeci oddech. W czasie gdy Ubisoft niemal kończy swoje Watch_Dogs, a Capcom przygotowuje się do wydania Remember Me, Sony postanawia uchylić rąbka tajemnicy projektu Panopticon. Gra, przemianowana już na Freedom Wars, powinna w przyszłym roku ukazać się na konsolkę PS Vita.
Osadzona sto tysięcy lat w przyszłości produkcja pokaże wizję świata, w którym niemal wszyscy są więźniami, zaś multum kamer bacznie śledzi każdy ich krok. Co więcej, wykorzystuje się ich do walki z monstrami, nawiedzającymi miasta. Nazwa kodowa - Panopticon - pasowała więc idealnie.
W tej chwili po sieci krąży już uzupełniony trailer, który skojarzył mi się z kilkoma produkcjami anime - od Akiry poprzez NGE, Code Geass, Battle Royale czy też całkiem świeże Shingeki no Kyojin (ze względu na wspomniane potyczki z potworami).
Freedom Wars to dystopia pełną gębą. Klimat i otoczkę mamy, teraz tylko czekać na jakieś szczegóły odnośnie rozgrywki czy też fragmenty gameplayu. To co wiadomo w tej chwili to informacja, że będziemy mieć do czynienia z mmo. Wydaje się to pasować idealnie do całego settingu (i jakoś tak pachnie trybem multi z Watch_Dogsów)

Jedyny problem - cóż, PS Vita chyba nie cieszy się aż taką popularnością w naszym kraju. Ba, nie wiadomo nawet, czy SCE postanowi wydać to poza Japonią. Niemniej potencjał jest i czekać raczej warto.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 21-05-2013, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionychStrona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 12