Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Twitch] Wymysły
 Rozpoczęty przez »Twitch, 19-02-2011, 13:14

54 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Gdy przystępowałem do rozgrywki zastanawiałem się dosyć długo nad wyborem nacji. Wybór padł na Khazar jednak dużo rozmyślałem też nad Sanbetsu. Stworzyłem cały profil swego bohatera i zacząłem nawet opracowywanie jego wizerunku. Wczoraj go skończyłem i chciałbym się tym podzielić ;)




Mile widziane komentarze :P
Ostatnio zmieniony przez Twitch 13-09-2012, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Cyberpunkowo - czyli już mi się podoba. Niestety chyba zbyt mocno cyperpunkowo. Normalnie byłoby wspaniale, ale to nie pasuje do tenchi (niestety). Lorgan chciał dużo technologi, ale niechętnie podchodził do tematu mocnej borgizacji bostaci - ten rysunek sugeruje co najmniej tuzin wszczepów cybernetycznych. Niemniej niezwykle klimatyczny :D i wart dokończenia. // całkiem ładne umiejętności - tworzyłeś go od podstaw?



   
Profil PW
 
 
»Twitch   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Postać tworzona była od podstaw, choć inspirowałem się jakimiś cyberpunkowymi anime, czy też grami jak Deus Ex.
Przyznaję, że trochę mi zajęło dopracowanie rysunku do takiej wersji jaką przedstawiłem :P


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Kalamir   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Mówiąc o Cyberpunku nie miałem na myśli żadnych anime akurat :D tyle co po prostu nurt cyberpunkowy :D jeśli jednak pomysleć nad stylem to przypomina to troszkę cyborgi z mangi "Eden: It's an Endless World!" Niemniej na serio wyszło fajnie.

ps:
i troszkę pyszczek Garrusa z Mass Effect xD



Ostatnio zmieniony przez Kalamir 20-02-2011, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
^Coyote   #5 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Rysunek dobry , ale to co na nim jest wygląda co najmniej dziwnie :P Nie wiem jak to oceniać. Czy fajne wykonanie, czy lipny wygląd , jakby jakaś postać miała mieć taki pyszczek :P


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Twitch   #6 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
W związku z powrotem do rozgrywki i rozważaniem nad rozwojem postaci, szczególnie po awansie na wyższy poziom, myślałem także nad wyglądem. Poniżej jest koncepcja wyglądu nakrycia głowy po transformacji.




Komentarze mile widziane ;)
   
Profil PW
 
 
^Pit   #7 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
O kurde, Griffith! Wyszedł ci naprawdę ciekawie, choć zastanawiam się czy górna część dzioba nie powinna być trochę inaczej zakrzywiona. Coś mnie w niej zastanawia. Nie mogę też wyczuć jak idzie perspektywa bo drugiego oka nie widzę. Ale poza tym wygląda świetnie. Trochę jak luchador, chociaż tak naprawdę... no to jest jak Griffith. Nie mogę się pozbyć tego wrażenia i teraz jak będzie jakakolwiek walka to będzie to działać na wyobraźnię. Fajne ornamenty, takie trochę jak malunki bojowe.
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #8 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Pit napisał/a:
Wyszedł ci naprawdę ciekawie, choć zastanawiam się czy górna część dzioba nie powinna być trochę inaczej zakrzywiona.

Wydaje mi się, że to nie kwestia dzioba, tylko twarzy, która się w nim znajduje. Powinna być trochę głębiej.

Pzdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #9 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Zastanawiałem się jakby ją można było głębiej umieścić, ale nie mam bardzo pomysłu i nie chciałem także schować jej całkowicie. To ma bardziej imitować hełm niż część głowy :P
   
Profil PW
 
 
^Pit   #10 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
Zrób nos na wzór maski batmana, tylko dłuższy. I osadź trochę głębiej twarz, zobaczymy co z tego wyjdzie :P
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 14