Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Studia!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 20-07-2010, 11:51

19 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Podziel się z resztą forumowiczów, gdzie i co studiujesz, lub jakie studia są za/przed Tobą :DD

Bezczelnie zacznę od siebie:

Ukończyłem filozofię z tytułem licencjata na UWM i niebawem zmirzę się z ostatnim rokiem magisterki (również filozofia) na UW. Dopiero przenoszę się do Warszawy (pierwszy rok zrobiłem jeszcze na UWM) i ciekawi mnie, czy dam sobie radę ;) W planach znajdują się studia trzeciego stopnia, czyli doktorat... również w Warszawie, jeżeli Bozia i partia dopomogą :DD

Pzdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Coltis   #2 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Politechnika Białostocka, kierunek informatyka. Kończę inżynierskie za 1,5 roku, a potem pewnie jakaś specjalność (mgr) także tam.

Humanista artysta na informatyce ;P no to wychodzi że jestem człowiekiem renesansu.


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #3 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
Za mną dwa lata filozofii na lubelskim UMCSie. Przede mną jeszcze rok (nadal na UMCSie :DD ), a do tego dopiero zaczynam radosne (mam taką nadzieję) studiowanie na PeJotWueSTeKa :DD - kierunek: kulturoznawstwo na wydziale Kultury Japonii :DD
A dalej... fajnie by było zrobić magistra na obu tych kierunkach ;)
   
Profil PW Email
 
 
»Shiro Kumori   #4 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 58
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sty 2010
Skąd: Kielce
Cytuj
W tym roku zaczynam studiować informatykę na Politechnice Świętokrzyskiej. Wybrałem przyziemny kierunek, w którym rozwijam się od dłuższego czasu (m.in. dzięki Technikum) i dzięki któremu będę radośnie budował kapitalizm. Prawdopodobnie później będę robił jeszcze magistra, ale jeszcze nic pewnego.
Ostatnio zmieniony przez Shiro Kumori 21-07-2010, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Insoolent   #5 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
Od października będę studiować Kulturę Japonii na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych ^^ Spełnienie moich marzeń ! Nie zastanawiałam się jeszcze co później, ale kusi mnie marketing xDD Jednak moje "zdolności" matematyczne raczej skutecznie zniszczą ten pomysł :P
Warszawa wita ! :D


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #6 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem
Cytuj
Od października powita mnie filologia polska na Uniwersytecie w Białymstoku ^^ co najmniej magister w planach. Najprawdopodobniej zacznę jeszcze jakiś kierunek, ale to może za dwa, trzy lata.


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Coltis   #7 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
To będzie już 2 zealotów w Białym ;D przejmujemy to miasto!


I wanna be the very best, like no one ever was.
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #8 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Po ostatniej sesji przerwałem studia i musiałem zająć się pracą zarobkową. Planuję powrót do nauki , ale najpierw muszę odłożyć trochę grosza i dogadać się z matką :P Może za rok , może za dwa będę mógł się wpisać do tego tematu z dumą ogłaszając , że znowu staram się o inżyniera :D


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Matheo   #9 
Rycerz


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 169
Wiek: 34
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: Szczecin
Cytuj
Jestem ze Szczecina, więc logicznym dla mnie wyborem było studiowanie w moim rodzinnym mieście. Wiele można zarzucić samej miejscowości, koniec końców nie jesteśmy jakimś super atrakcyjnym miastem. Jednak tu się wychowałem i uwielbiam to miasto, które znam jak własną kieszeń, uwielbiam ten urok bram i tych szalonych ludzi, ale o czym to ja mówiłem.... a studia.

Studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczelnia jakich wiele w kraju, ale ja ją lubię te palarnie, te piwa na placach zabaw przy uczelni wreszcie ten wszechobecny chaos. To trzeba poczuć.

Co studiuję?

Jestem studentem III już roku Politologii. Niby kierunek nieprzydatny, ale mi wystarczy do kariery, która planuję. Uważam ponadto, że trafiłem na Politologie nie bez powodu to tu dorosłem i się zmieniłem, tu poznałem fantastycznych ludzi, ale także poznałem uroki życia studenckiego. Co do samych studiów w zależności od tego kto prowadzi zajęcia zależy co można wynieść. Mamy w swych strukturach wykładowców, których by się nie powstydziła Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań. Dlatego nie odczuwam bólu gdy ktoś narzeka na poziom US bo US jest lepsze niż się wielu wydaje ....

Ponadto jestem studentem drugiego roku Europeistyki (II rok), na tym samym wydziale (Humanistycznym), ba nawet na tym samym instytucie. Jakoś udaje mi się połączyć oba kierunki. I mimo, że europeistyka jest mniej ciekawa niż politologia, to brnę w te studia...bo każdy kwitek się w końcu liczy. Generalnie tu tez spotkałem fajnych ludzi, ale nie w tak dużej ilości jak na moim wiodącym kierunku.

Powiem szczerze, jeżeli ktoś ma możliwość/ zastanawia się nad studiowaniem na US to ja osobiście bardzo polecam, bo z mojej perspektywy to naprawdę fajna uczelnia.
Ostatnio zmieniony przez Matheo 28-10-2010, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»mablung   #10 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 117
Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2010
Skąd: Warszawa
Cytuj
Cóz kolejny warszawiak się dopisuje.

Ja natomiast studiuje dumny i mało mówiący kierunek FiR czyli Finanse i Rachunkowośc na uczelni która żyje tylko z opinii. Drugi rok licencjata już leci i zbliża się kolejna sesja ( nawiasem, nie są takie złe jak mi wszyscy mówili).

Insoolent także mam zamiar pójśc do PJWSTK jako trzeci fakultet. Jak tam jest?


Pochylamy się przed inteligencją
Klękamy zaś przed dobrocią
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13