Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Przedstaw się :-)
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 16-02-2009, 17:14

63 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Zauważyłem, że zaszła potrzeba wprowadzenia takiego wątku... więc oto on ;)

Niegrzeczne zacznę od siebie:

Nazywam się Gaspar i udzielam się w Internecie niemal wyłącznie pod nickiem "Lorgan" - jeżeli więc gdzieś się z nim spotkacie, bardzo duża szansa, że to ja jestem jego właścicielem. Administruję tenchi.pl - przez kilka lat pracowałem jako moderator, a następnie vice admin na innym, całkiem sporym forum - tam zdobyłem jako takie doświadczenie i zapał do stworzenia czegoś własnego :DD
Studiuję filozofię na UWM w Olsztynie. Mam multum zainteresowań, wśród których znajdują się: polityka, szeroko rozumiana kultura Japonii, fantastyka, filozofia i baaaardzo amatorska krytyka filmowa :DD
Mam nadzieję na poznanie ciekawych ludzi i wymianę poglądów.

Pozdrawiam.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
Ravage   #2 


Posty: 4
Wiek: 37
Dołączył: 16 Lut 2009
Skąd: isle of misfit toys
Cytuj
To być powinien mój pierwszy post ale mam nadzieję że wybaczycie mi poślizg.

Po 9 miesiącach od aktu prokreacji mych rodziców, na świat przybył samiec o wdzięcznym imieniu Robert - czyli ja !

Obecnie jestem na 3 roku studiów filozoficznych i chodź preferowałbym być gdzie indziej, kulminacja licznych czynników sprawiła że jednak wykształcenie 'wyższe' zdobywam w Olsztynie w ramach Instytutu Filozofii.

Chodź sfera mych zainteresowań jest dość szeroka, to preferuję skupiać się na gałęzi militarnej, ze szczególnym naciskiem na sektor szeroko rozumiane SOF i SOA (ze szczególnym naciskiem na 160 Śmigłowcowy Pułk Operacji Specjalnych).

Tym samym, można mnie spotkać na innych forach militarnych, jednak ze względu na bardzo wąską i dość trudną tematykę operacji specjalnych preferuję fora anglo-języczne. Niestety poziom naszych serwisów pozostawaia wiele do życzenia.

Nie spodziewajcie się by moj licznik postów miał wielotysięczną wartość. Jako że manga/anime nie koniecznie wchodzą w moje pole zainteresowań. Będę natomiast starał się udzielać w inych tematach.

Silnym uściskiem dłoni POZDRAWIAM

Lorgan nadal czekam na tanie piwo i łatwe kobiety :DD

Lorgan: Spoko, jutro o 20 twoje marzenie się ziści :DD


Man: I'm looking for a great warrior.
Creature: Ohhh. A Great warrior. Wars not make one great....
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 18-02-2009, 17:14, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email WWW
 
 
^Coyote   #3 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Dopiero teraz zauważyłem ten temat, więc wybaczcie, że tak późno się wpisuję. Na imię mi Paweł, sudiuję (mechanikę i budowę maszyn) i mieszkam w Krakowie. Na forum trafiłem szukając pewnego filmu (magia google :cool: ). Poczytałem sobie o tutejszej grze PBF i chciałbym wziąć w niej udział. Na razie tyle ode mnie. Pozdro!


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Altor   #4 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 73
Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Gdańsk
Cytuj
Witam wszystkich!

Nazywam się Jan Jakub Gerarld (tak, jest taki święty :P ) i trafiłem na to forum szukając toplist anime. Zobaczyłem wasze PBF, a ponieważ już wcześniej brałem udział w czymś takim to się zainteresowałem. Cieszę się również z faktu iż jest to stosunkowo nowe forum ;) więc nie ma za dużo do nadrabiania. No to teraz o mnie:
jestem strzelec (znak zodiaku) i mam szerokie spektrum zainteresowań, interesuje się mangą, anime, filmami, programowaniem, animowaniem, rysowaniem, malowaniem, robieniem zdjęć, pisaniem, muzyką, grami, rpg (D&D), ciekawostki świata oraz ostatnio gwiazdami.

W rpg (d&d, warhamer) gram od baaaardzo dawna to jest od około 6 klasy podstawówki i raczej byłem gm-em. To właśnie z tego świata wywodzi się mój uniwersalny przydomek Altor. Ostatnie 2 lata ostro spędzam grając w Warcraft III frozen throne - mod D.O.T.A. założyłem wraz z kumplami klan, potem założyłem forum klanowe i po dziś dzień się nim opiekuje. Co do mojej wizji przyszłości, jestem rok po maturze (łatwizna :P ) i olałem 1 rok studiów, zamierzam dostać się na Akademię sztuk pięknych w Gdańsku na kierunku grafika, potem planuje udać się do łodzi na animacje. Rysuje od podstawówki :p z różnymi efektami, zawsze uczyłem się na własną rękę, teraz niestety to nie starcza więc wydaje kupę kasy na dodatkowe zajęcia.

Ostatnio zacząłem interesować się gwiazdami wyłącznie z tego powodu iż mam ogromne szczęście dość często oglądać spektakle na niebie. Tak jest od urodzenia, można powiedzieć, że urodziłem się pod szczęśliwą gwiazdą. Zawsze mam szczęście, we wszystkim. przechodzę przez życie ponosząc znikome konsekwencje za swoje uczynki :) najlepszym przykładem będzie moja nauka w liceum, gdzie przez wszystkie lata mało było mnie widać w szkole lecz zawsze zdawałem, na samym 3 roku zniknąłem na równe 3 miesiące przed maturą, nie dość że zaliczyłem rok to jeszcze zdałem maturę na całkiem wysokim poziomie :P (nie muszę chyba mówić, że do niczego się nie uczyłem).

Więc to cały ja, jak się na coś zapalam to jadę na całego, lecz nawet mała przeszkoda wystarczy żebym zrezygnował no i ogólnie jestem leń :)

Aha i co do kwestii imion, :P tak miałem Bierzmowanie i tak, nie jestem wierzący ;)

ps: jestem Dysortografą i chodź staram się pisać dobrze to nie zawsze mi to wychodzi :P z góry zatem przepraszam za wszystkie błędy które przeoczyłem.


Bellum lumpus cave humanum.
Ostatnio zmieniony przez Altor 12-04-2009, 16:04, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Irinn   #5 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 63
Wiek: 35
Dołączyła: 17 Gru 2008
Skąd: Lublin/Wolverhampton
Cytuj
Dobra... To teraz moja kolej.

Jestem studentką drugiego roku Graphic Communication & Illustration na University of Wolverhampton. Tymczasowo przebywam w UK, normalnie mieszkam w Lublinie ( i hobbystycznie uprzykrzam życie Curse ;) ). Moje zainteresowania obejmują dość wiele dziedzin, jednak skupiam się głównie na muzyce, filmie i szeroko pojmowanej sztuce (między innymi japońskiej), a ostatnio doszła do tego jeszcze psychologia.
Jeśli chodzi o forum, to mam nadzieję spotkać tu ciekawych ludzi, z którymi będę mogła podyskutować. ;)

PS. Jestem zła, surowo oceniam i jeśli ktoś jest kompletnym kretynem to niech lepiej trzyma się ode mnie z daleka, bo czasami łatwo można mnie wyprowadzić z równowagi ;)


My God, can it go any faster?
Oh my God, I don't think I can last here
   
Profil PW WWW
 
 
»Rivil   #6 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 6
Dołączył: 12 Maj 2009
Cytuj
Czołem! ^^

Nazywam się Filip i jestem zapewne jednym z młodszych użytkowników tego forum. Znalazłem się tutaj przeglądając jedną z toplist szukając czegoś ciekawego i oryginalnego. No ale nie o tym chcę pisać.

Aktualnie mieszkam w miejscowości Świecie nad Wisłą, niedaleko Bydgoszczy i Torunia. Jest to w miarę duże miasto (przynajmniej pokazują je na mapach) lecz ja sam twierdzę, że nic ciekawego tutaj nie ma. Większość czasu spędzam w domu w pełni oddając się moim zainteresowaniom czego z kolei nie pochwalają moi rodzice. Mówiąc o zainteresowaniach mam na myśli grafikę komputerową(średnio zaawansowany^^), brzdąkanie na gitarze oraz poznawanie piękna kultury azjatyckiej.
Sam w sobie jestem dość leniwy i obojętny na wszystko co mnie nie dotyczy przez co nie budzę sympatii ^^.
Jeśliby ciągnąć ten temat to muszę stwierdzić, że mieście, w którym obecnie stacjonuję po prostu nie mogę normalnie funkcjonować. Brak tutaj jakiejkolwiek porządnej kawiarenki czy knajpki, te co mamy są niewiele lepsze niż przydrożne "Bary" łączone ze stacją benzynową.
Przejdźmy może do muzyki. Tutaj jest ze mną bardzo różnie, gdyż słucham szeroko pojętego rock'a z nutami metalu(Manowar na ten przykład) a na azjatycko-brzmiących utworach kończąc. Głównie zależy to od mojego nastroju. Potrafię też całymi dniami słuchać jednego utworu lecz to bardziej z lenistwa bo czasem nie chce mi się otworzyć paru folderów by włączyć coś innego ; o.

Co tam jeszcze ... Ogólnie staram się być obserwatorem niżeli brać czynny udział w rozmowie czy pracy w grupie. Źle się czuję także w tłocznych miejscach co jest trochę dziwne gdyż podczas koncertu mi to nie przeszkadza. Może to po prostu kwestia tego, że tam zbierają się ludzie, którzy w jakiś sposób łączą się ze mną choćby poprzez muzykę.

Za bardzo nie wiem co mógłbym jeszcze o sobie napisać więc na ten czas kończę i pozdrawiam wszystkich ludków z Tenchi ^^.
   
Profil PW Email
 
 
»Irinn   #7 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 63
Wiek: 35
Dołączyła: 17 Gru 2008
Skąd: Lublin/Wolverhampton
Cytuj
W imieniu ekipy tenchi.pl witam na forum :) Mam nadzieję, że jednak będziesz się udzielał i aktywnie uczestniczył w życiu forum, a czas spędzony tutaj będzie przyjemny :D
Ostatnio zmieniony przez Irinn 12-05-2009, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW WWW
 
 
»Kimen   #8 
Zealota


Poziom: Keihai
Posty: 50
Wiek: 35
Dołączył: 07 Cze 2009
Skąd: Warszawa
Cytuj
Cześć, jestem Kimen :)

Na stronę trafiłem, bo odszedłem z innej, podobnej gry (Naruto PBF). Fajnie by było, gdyby ludzie tutaj byli milsi i mądrzejsi niż w tam ;) Wtedy na pewno zostanę na dłużej, może nawet na stałe.
   
Profil PW Email
 
 
Yossarin   #9 


Posty: 29
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: Labirynt Fauna
Cytuj
Witam,
Nie specjalnie potrafię i lubię mówić o sobie więc będzie krótko :P
Nazywam się Bartek, pochodzę z Augustowa, gdzie też mieszkam obecnie.
Jak trafiłem na Tenchi? Przeglądając toplisty szukałem jakiegoś PBFa, nie będącego kolejną odsłoną Naruto lub Bleacha, bo choć obydwa tytuły znam (w większym stopniu z kart mang) to tematyka mi się przejadła ;) Liczę, że uda mi się wtopić w tłum i pobawić się w ciekawy sposób.
Zainteresowań mam wiele, zapewne zbieżnych z zainteresowaniami większości uczestników. Z czasem zapewne okaże się o jakich mowa :roll:
To chyba na tyle, nie jestem zbyt rozwiązły :?
   
Profil PW Email
 
 
»Irinn   #10 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 63
Wiek: 35
Dołączyła: 17 Gru 2008
Skąd: Lublin/Wolverhampton
Cytuj
Witam na pokładzie :) Mam nadzieję, że czas spędzony z nami będzie przyjemny ;) W razie jakichś problemów - zapewniam pomoc na tyle, na ile pozwoli mi moja wiedza ;)
   
Profil PW WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 13