Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Fullmetal Alchemist Live-Action
 Rozpoczęty przez »Twitch, 18-04-2017, 19:20
 Przesunięty przez Lorgan, 18-04-2017, 19:27

3 odpowiedzi w tym temacie
»Twitch   #1 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj


W tym roku ma mieć premierę Fullmetal Alchemist Live-Action. Jestem ogromnym fanem mangi i anime, które w moim rankingu są w pierwszej trójce. Zastanawiam się nad tym jak wypadnie live-action do których jestem stosunkowo sceptycznie nastawiony. Atak Tytanów okazał się nie wypałem, który miał rozmach, ale nijak się miał do mangi lub anime o tym samym tytule.

Poniżej trailer najnowszego filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=ihc964sRt8M

Zakładam, że akcja zahaczy delikatnie o początek historii i raczej na pewno o pierwszą misję braci w Reole gdzie mieli potyczkę z ojcem Cornello i jego hybrydami. Nie sądzę, aby rozwijali wątek homunkulusów.

A co Wy sądzicie o tej produkcji?


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Dann   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa
Cytuj
Boję się wyniku tej próby... Nie zrozum mnie źle, FMA:B jest jednym z moich ulubionych anime i z pewnością najwięcej razy obejrzanym... Ale po prostu live action mają tendencje do niesamowitych niewypałów. Z kolei ja mam nadzieję, że całkowicie pominięty będzie wątek Reole i twórcy przejdą od razu do wątki Scara i homunkulusów. Może i to za dużo fabuły na jeden film, ale to po prostu najlepsza część serii :ok:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Nie, uważam, że homunkulusów nie ruszą, zbyt obszerne i trzeba by było podsumować. Scar? Mogłoby być ciekawie, ale sądzę, że na pierwszy film będzie to jednak bardziej zdawkowe, a historia z Reole wydaje się być mało skomplikowana i rozbudowana. Z jednej strony porusza wątek kamienia filozoficznego i celu Edwarda i Alphonse, a z drugiej włącza wątek Sloth i Gluttonego pokazując, że jest coś więcej.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG
Cytuj
Zapowiada się trochę zbyt pięknie, żeby mogło być dobre. Podobnie jak film aktorski "Shingeki no Kyojin", który został zmiażdżony przez recenzentów.

Jeśli chodzi o fabułę, wolałbym zobaczyć wersje Twitcha. Wątek Scara jest zbyt bogaty jak na jeden film. Miniserial to inna sprawa.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14