Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Sezon 2016 - Zakończenie!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 02-02-2017, 00:04
 Zamknięty przez Lorgan, 10-03-2017, 22:39

3 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Spokojny, wyciszony, wyjątkowo wyluzowany i niemal kompletnie bezowocny sezon ósmy wreszcie za nami :o Co dalej? Sami musimy dostarczyć odpowiedzi na to pytanie.

Przedstawiam statystyki ogólne:
- do gry dołączyły dwie postaci (Sanbetsu 1, Nag 0, Babilon 1, Khazar 0), z czego jedna z resetu. Tak źle nie było jeszcze nigdy. Łączna ilość kart w Tenchi PBF wynosi obecnie 79, w tym 15 nieaktywnych;
- odbyło się 11 walk, z czego 8 przeciw NPC;
- nie było żadnego walkowera;
- odbyło się jedno Tankyuu;
- nie opracowano żadnych nowych lokacji, wpadło kilku NPC oraz całkiem sporo Ninmu. Bieda, ale i zasłużony odpoczynek po złotym, siódmym sezonie. Ja osobiście wypaliłem się do tego stopnia, że tylko zajęcie się czymś zupełnie innym niż Tenchi pozwoliło mi zacząć odbudowywać zapał. Przejdźmy jednak do konkretów, bo w grajdołku marazmu znalazło się kilku wytrwałych, dzięki którym gra, mozolnie bo mozolnie, ale potoczyła się do przodu i chwała im za to ;)

Najaktywniejsi użytkownicy:
- Tekkey (775 pkt.);
- oX (475 pkt.);
- Sorata (409 pkt.).
Tekkey zdominował konkurencję między innymi dzięki iście nagijskiej taktyce pod koniec sezonu :DD Nie jest to może rekord, ani nawet nic bliskiego wynikom na podiach z dwóch ostatnich lat, ale w ogólnym rozrachunku prezentuje się nad wyraz dobrze. Drugie miejsce, należące do oX'a, o blisko jedna trzecia punktów mniej, ale klasa wciąż wysoka. Na dnie podium czai się Sorata z bardzo porównywalnym wynikiem. Dobrze widzieć, że poza walkami gdzieś jeszcze płonął ogień rywalizacji.

Najsilniejsi użytkownicy:
- Sorata za pierwszą walkę z oX'em, ze średnią 8,5;
- Tekkey za pierwszą walkę z NPC (Niebieskim Diabłem), ze średnią 7,25;
- Drax za pierwszą walkę z Shadowem oraz pierwszą walkę z NPC (Salvatorem Fabrisem), obie ze średnią 7.
Najsłabszy wynik do tej pory, nawet uwzględniając imponującą średnią z pierwszego miejsca. Oby dziewiąty sezon okazał się bardziej krwawy ;)

Supermocarstwo:

Najważniejsza kategoria, która określi ton fabuły na rozpoczynający się sezon, prezentuje jedną niespodziankę względem rozkładu sił i wypada zupełnie mizernie pod kontem wartości punktowych.
Piąte, najmniej chlubne miejsce przypadło znowu Khazarowi. Ta przykra tendencja utrzymuje się już drugi rok z rzędu. Marne 35 punktów zostało uzyskane dzięki znikomej aktywności pojedynczego gracza.
Czwarte miejsce, również bez zmian w stosunku do zeszłego sezonu, zajął Babilon ze 100 punktami na koncie.
Na trzeciej pozycji uplasowało się Yami. Wraz z pierwszym stopniem podium zaczyna się jakakolwiek rywalizacja, bo przestępcy zarobili w tym roku mniej więcej dwie trzecie tego, co zwycięzca, czyli 819 punktów. Wynik nie pozwoliłby sezon temu nawet na wyprzedzenie Babilonu i oznacza także spadek o jedną pozycję.
Drugie miejsce wywalczyło sobie tym razem Nag, głównie dzięki sile rozpędu z rekordowego, poprzedniego sezonu (chociaż zasługi oX'a są w tym miejscu warte podkreślenia). Rycerze zgromadzili w sakiewce cesarza zaledwie 950 punktów i podobnie jak Yami, spadli o jedną pozycję w dół.
Laureatem pierwszego miejsca i niekwestionowanym zwycięzcą sezonu zostało Sanbetsu, które wytrwałością i uporem przebiło się z zeszłorocznego, ostatniego miejsca na podium i nastukało łącznie 1220 punktów. Głównie dzięki swojemu nowemu generałowi, Tekkeyowi. Brawo. Tylko agenci stanęli na wysokości zadania i przezwyciężyli wszechobecny kryzys. Szczere gratulacje!

Głosowanie w sprawie nagród pojawi się w wewnętrznym podforum Sanbetsu w ciągu kilku najbliższych dni. W podobnym okresie powinno się odbyć losowanie jedynego NPC (również z Sanbetsu), który w tym roku awansuje na drugi poziom i wzmocni szeregi agentów.

Pozdrawiam i tym samym otwieram sezon dziewiąty. Czas ciężkiej pracy, zażartych walk i sypiących się punktów.
Oby :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Gratulacje dla zwycięzców. Powodzenia podczas następnego sezonu.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #3 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011


To zwycięstwo to raczej miłe zaskoczenie. Najważniejsze, że wygraliśmy w naszym własnym, sanbeckim stylu - w ostatniej chwili porzucając marudzenie i mobilizując się do opublikowania tego, co omawialiśmy i bazgraliśmy okrągły rok. Nareszcie udało mi się też położyć łapy na najfajniejszym tenchowym medalu! Z żalem muszę natomiast stwierdzić, że niestety nie udało mi się zrealizować mojej prywatnej ambicji i samemu zgromadzić do końca sezonu więcej punktów niż ma całe Nag razem wzięte. Zostanie jakiś cel na następny rok. :pedo:


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #4 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Gratulacje dla Sanbetsu, które mimo pewnej wygranej i tak dodali trochę punktów do puli na sam koniec. Szkoda, że Nag nie wygrało po raz kolejny, ale mamy nowy sezon i miejmy nadzieję aktywność podskoczy.

Nie ma co ukrywać. Ósmy sezon wypełniony był nudą i mam nadzieję, że zmieni się to bardzo szybko.

Liczę też, że ruszy się Tankyuu, które winno być zakończone :DD
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14