Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2016] Tenczowy Banan
 Rozpoczęty przez »Sorata, 04-10-2016, 18:08
 Zamknięty przez Lorgan, 19-10-2016, 11:25

7 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Ów głos nie mógł należeć przecież do żywej istoty. Słowa formowały się bezpośrednio w jego umyśle równie wyraźnie jakby właśnie rozmawiał z drugim członkiem plemienia. Nie do końca rozumiał co się dzieje. Napój ceremonialny czasem powodował dziwne wizje, ale po długiej wędrówce przez równinę nie czuł już jego efektów. Zrozumienie przyszło nagle. To duchy do niego przemówiły. Wtulił twarz w pachnącą ściółkę w geście uległości.
- Przestań się korzyć. - Z jakiegoś powodu Głos był rozeźlony. - Poczekaj. Spróbuję czegoś innego.
Listowie dookoła zafalowało, tracąc na chwilę wyraźne kontury, a po chwili obok zmaterializował się najstraszliwszy drapieżca znanego Sakhanowi świata. Człowiek zamarł, niezdolny nawet do pisku, a przed oczami zobaczył wyglądające spoza wielkich zębisk widmo śmierci.
- Spokojnie – odezwał się potwór – Nie ruszaj się! – syknął, widząc że człowiek próbuje ucieczki. – Jak chcesz coś powiedzieć, po prostu pomyśl. I nie, nie zrobię ci krzywdy.
Łowca przywołał w pamięci wizję z poprzedniego wieczora.
- Jesteś moim opiekunem?
- Taa. Jasne. Cokolwiek chcesz. Mam propozycję.



13 7 6 18 20 24 16 20 28 20 22 20 6 22 20 28 12 7 6 30 12 2

_______________________________________________________________


Wymagania szczegółowe:

• Głos oddaje się na najgorszego gracza, a nie na konkretny tekst (chociaż wypada go podać w uzasadnieniu);
• Przykłady złego zachowania kwalifikującego do nagrody mogą wynikać z walkowerów, fatalnych walk, blokowania Ninmu i innych rzeczy, które psują zabawę pozostałym. Liczą się, dopóki zostały opublikowane lub miały miejsce w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2016;
• Można typować wyłącznie graczy, którzy posiadają aktywne postacie;
• Głos oddany na siebie jest nieważny.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 06-10-2016, 10:37, w całości zmieniany 3 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Pusty głos, bo nominowanie Shadowa stało się nudne (poza tym podniósł poziom i banan nie dla niego).
   
Profil PW Email
 
 
»Drax   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Głos nietypowy, bo nie na gracza ( a raczej nie za postawę związaną z grą), a po prostu na użytkownika - oddaję głos na Kala, za to, że wpadnie od czasu do czasu, rzuci przypadkowym hejtem w swoim paskudnym, opryskliwym stylu i znowu zniknie. Dosyć irytujące, nawet jeśli zna się go już od kilku dobrych lat.


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Shadow   #4 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe

Pusty głos. Mam dziwne wrażenie, że przez kilka "przeklętych ninmu" można by rzucić chociażby we mnie oskarżenia, ale zdarzyło się to tyle razy i tylu osobom, że pozostawiam to miejsce puste.


W więziennej rozpaczy...
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #5 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa

Przyznaję z całkowitą powagą, gdyby można oddawać głosy na siebie, zrobiłbym to bez wahania. Co prawda irytujące, "przeklęte" Ninmu i jego uczestnicy niespecjalnie się wykazali, a Kal może i irytował czasami na czacie, ale taka niesłowność i brak działania mimo obietnic przechodzi ludzkie pojęcie. Jasne, każdemu zdarza się dostać "lenia", ale nie aż tak xD
Nag, przepraszam :(

Także ten... Pusty głos, i guess.


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio zmieniony przez Dann 13-10-2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Puste głosy zdominują tą kategorię, więc spokojnie oddam głos na Coyote'a za niezrozumiały dla mnie nacjonalizm (w grze - nie znam jego prywatnych poglądów) i powiązaną z nim hipokryzję oraz wynikający z nich ból tylnej części ciała wylany (przyznaję, że ostatecznie) w 2015.

Chcę również wspomnieć, że nie podobały mi się zagrywki Lorgana jako mistrza gry związane z koniecznością utrzymania kontroli i balansu. Moje niezadowolenie rozpoczęło się długo przed okresem, który obejmują tegoroczne TA i zazwyczaj było wyrażane na bieżąco. Do teraz niesamowicie wkurza mnie chociażby reforma douriki (Nietrudno to było przewidzieć. Nawet sam to wieszczył :) ). Nie zgadzam się też z niektórymi decyzjami mniejszej skali (jak odrzucenie Pita z tankyuu) chociaż rozumiem do pewnego stopnia ich podstawy. I oczywiście nie wszystko dostrzegam czy wiem.

Ostatecznie zdecydowałem, że wymienione nie zasługują na banan. Ogrom roboty włożony w doszlifowanie gry nawet licząc tylko od momentu mojego dołączenia do rozgrywki, zasługuje na szacunek, nawet jeśli się nie zgadzam z koniecznością niektórych zmian i nie wszystko rozumiem.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #7 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

@Sorata Przynajmniej co do pewnych spraw.

Ale ja nie o tym.
Wszelkie wymysły z "przeklętymi ninmu" to banialuki, zabobon i obciach. Jeśli podejmujecie się wykonania ninmu, to zmobilizujcie się z łaski swojej i oddajcie wpis w terminie. W tym roku była to tak nagminna praktyka, że można by tu wymienić wiele osób. Wiem, że Shadow marzył od zeszłego roku o zdobyciu banavataru. W Sanbetsu spełniamy marzenia. Głos na niego


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 17-10-2016, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #8 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Mój głos leci na konto Pita za zachowanie podczas Tankyuu #9. Nie mam nic przeciwko marnowaniu własnego czasu, ale robienie tego samego z cudzym jest po prostu przesadą.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 16