Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Quantico
 Rozpoczęty przez »oX, 12-11-2015, 13:24

0 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj

A look at the lives of young FBI recruits training at the Quantico base in Virginia when one of them is suspected of being a sleeper terrorist. IMDB


Niedawno na shoutboxie pisałem, że natrafiłem na ciekawy serial, Quantico. Tego dnia obejrzałem pięć odcinków z siedmiu, jakie wyszły. Oczywiście jestem już na bieżąco (no dobra, został mi siódmy :DD ). Szczerze polecam. Serial zagubił mój mózg tyle razy, że naprawdę nie wiem komu można ufać, a komu nie. Zdarzenia z przeszłości, połączone z krótkimi scenami tego co jest teraz - *mózg eksploduje*. Serio. Mógłbym oglądać odcinek za odcinkiem bez przerwy, aż w końcu dojdę do momentu wyjaśnienia całości. (chociaż chyba powoli się domyślam kto jest odpowiedzialny za zamach :ok: )

Kto jest terrorystą? Co odcinek nowy typ. Co zrobił ten? Co ten robi tu? Kim ona jest? AAAA xD Do tego wszystkiego dochodzi ciekawa obsada. Josh Hopkins, podrywający kocice w Cougar Town teraz jest kimś ważnym w FBI, Mark Pellegrino znany Lucyfer z Supernatural znowu wcielił się w rolę szefa - FBI tym razem... fajnie fajnie, czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki i polecam serial ;)

pzdr.
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13