Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] Tenczowy Banan
 Rozpoczęty przez »oX, 24-09-2015, 15:25
 Zamknięty przez Lorgan, 07-11-2015, 15:33

12 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

- Że co zrobiłeś?! - Krzyk Sylvii rozniósł się echem po pomieszczeniu. - Jak można zgubić kamerę?!
- Bo..
- BO?!
- Nie wiem jak to się stało, naprawdę. Miałem ją, obejrzałem się chwilę później i już jej nie było.
- Neji... NEJI! Mówisz mi, że straciliśmy cały nakręcony przez ciebie materiał?
- Na to wychodzi...
Rozwścieczona Sylvia rzuciła kuflem wypełnionym w ponad połowie piwem o ścianę baru. Huk rozbitego szkła zainteresował gości, jak i mężczyznę z ochrony. Podczas wyprowadzania nie pomógł ani płacz, ani słodkie oczy. Cała trójka siedziała na krawężniku przy brukowanej drodze.
- Neji...

_______________________________________________________________

Wymagania szczegółowe:
• Głos oddaje się na najgorszego gracza, a nie na konkretny tekst (chociaż wypada go podać w uzasadnieniu);
• Przykłady złego zachowania kwalifikującego do nagrody mogą wynikać z walkowerów, fatalnych walk, blokowania Ninmu i innych rzeczy, które psują zabawę pozostałym. Liczą się, dopóki zostały opublikowany lub miały miejsce w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2015;
• Można typować wyłącznie graczy, którzy posiadają aktywne postacie;
• Głos oddany na siebie jest nieważny.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 02-11-2015, 13:05, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #2 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Myślę, że w tej kategorii w tym roku jest tylko jeden prawdziwy kandydat - Shadow! Niestety, ale notoryczne wyzywanie/ przyjmowanie wyzwań od graczy na wyższym levelu i upór w pisaniu w swoim lekko dziwacznym stylu nie wyszło mu do tej pory na dobre. No i to marudzenie... ;)
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Drax   #3 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 242
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Gliwice

Właściwie miałem pominąć tą kategorię, ale wszedłem na moment w podforum "Walki" i... Mój głos będzie nietypowy, bo dla kilku osób, więc pewnie nie zostanie wzięty pod uwagę, ale co poradzić? Otóż, oddaję swój głos na tych członków Wielkiej Rady, którzy regularnie pojawiają się na forum i wypisują pierdoły na SB ( więc trochę czasu jednak mają), lecz nie chce im się ruszyć tyłka i ocenić walk Matheo z Shadowem oraz Tekkeya ( w szczególności, to już mija półtora miesiąca!). Nie wytknę palcami konkretnych osób, ale mam nadzieję, że zdadzą sobie one sprawę, że mój głos oddałem właśnie w ich ręce ;)


Per aspera ad astra.
   
Profil PW Email
 
 
»Dann   #4 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa

Początkowo obstawiałem Shadowa. Nic innego nie przychodziło mi nawet na myśl. W końcu jednak uznałem, że chłopak za bardzo się stara, żeby tu na niego zagłosować. Oddaję pusty głos.
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #5 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 35
Dołączył: 08 Maj 2009

oX napisał/a:

Wymagania szczegółowe:
• Przykłady złego zachowania kwalifikującego do nagrody mogą wynikać z walkowerów, fatalnych walk, blokowania Ninmu i innych rzeczy, które psują zabawę pozostałym. Liczą się, dopóki zostały opublikowany lub miały miejsce w czasie, który obejmuje Tenchi Awards 2015;


W mojej opinii Shadow nie zasługuje na typowanie w tej kategorii, tym bardziej biorąc pod uwagę (nawet częściowo) powyższy cytat. Zagłosowałbym na Graversha, który zaliczył 2 walkowery, ale jest nieaktywny, więc nie mam na kogo oddać głosu.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Coltis   #6 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok

A ja właśnie zagłosuję na Shadowa. Nie żeby komukolwiek zepsuł zabawę. Powiem, że momentami nawet jej dostarczył ;) Taki tenczowy Bad Luck Brian po prostu. Jako że za wygraną w kategorii jest nagroda, to niech chłopak ma, razem z życzeniami powodzenia w przyszłym sezonie.


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 16-10-2015, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #7 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Gdyby Graversh miał aktywną kartę, to pewnie przejąłby tytuł, ale obecnie głosuję na Shadowa!


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Sorata   #8 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Pusty głos


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #9 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

oX za przywrócenie tej kretyńskiej kategorii ..


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Shadow   #10 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe

A co mi tam.
Miałem problem. Czy może Pit za jego płaczkowanie, że odchodzi i odpoczynek i w ogóle, ale... oX za akcję CICHO i skutecznie
Cytat:
- Tradycyjnie działasz cicho i skutecznie.
w której wbił do jednego z najbardziej strzeżonych budynków w Sanbetsu, w mieście które jest obładowane kamerami, robiąc masę szumu i... Uciekł nie pozostawiając po sobie ani śladów, ani żadnych nagrań. Dalej mnie boli zignorowanie charakteru M. ale to inna kwestia. W każdym razie końca sprzątania po tej akcji nie widać.


W więziennej rozpaczy...
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 16