Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Hajime no Ippo: Rising
 Rozpoczęty przez »Kalamir, 25-03-2014, 18:13
 Przesunięty przez Lorgan, 28-03-2016, 19:55

3 odpowiedzi w tym temacie
»Kalamir   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Cytat:


http://anidb.net/perl-bin...=anime&aid=9982



Jakoś tak zapomnieliśmy napisać o aktualnie emitowanej serii HNP, która jest już na 25 odcinku i nie wiadomo kiedy się zatrzyma. Ja sledze z kumplami na bieżąco, ktoś tutaj ogląda?
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 28-03-2016, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW
 
 
Bunio   #2 


Posty: 20
Wiek: 35
Dołączył: 20 Sty 2009
Cytuj
Kalamir napisał/a:
a sledze z kumplami na bieżąco, ktoś tutaj ogląda?


A jak ;p jeśli będę miał 60 lat, a wyjdzie kontynuacja to i tak nie przepuszczę żadnego odcinka ;p ;p

Tak w skrócie... ogólnie naprawdę mi się podobało. Walki Ippo trochę popsuli, zabrakło mi tutaj klimatu w mandze mi się bardziej podobały. Humor jak zwykle na wysokim poziomie. Co do muzyki to na plus wyszło to, że wrócili do starych utworów w najlepszych momentach walk.

Szkoda, że tak szybko się skończyło ponieważ seria z odcinka na odcinek była co raz lepsza : )
Ostatnio zmieniony przez Bunio 02-04-2014, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
Starke   #3 


Posty: 102
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2012
Skąd: Z przypadku
Cytuj
Kiepski początek, ale dalej już rzeczywiście lepiej. Szczególnie spodobała mi się walka Takamura-Eagle: nawet jeśli Takamura wygrał o włos, to było przez cały czas jasne, że jest znacznie lepszym zawodnikiem. I bardzo dobrze, nudzi mnie schemat ,,ciągle wygrywającego słabszego" czy ,,epickiej walki dwóch równych". Ktoś nawet zauważył, że walka z Eaglem wydaje się łatwiejsza niż ta z Hawkiem - i tak właśnie powinno być.
Walka Ippo z Sawamurą nie podobała mi się za to zupełnie, ale to już wina mangi. Nie lubię tej postaci, jest zwyczajnie nieciekawa w swoim przerysowaniu. Jedyne, do czego się nadaje, to konfrontacja z Mashibą (tam ma sens), tego się jednak pewnie w najbliższym czasie nie doczekamy.
Część retrospektywna miała swój klimat – i tyle.
Moim zdaniem seria Rising jest słabsza od swoich poprzedniczek: za mało tego chamskiego humoru, bez którego HnI nie istnieje, za mało sekwencji treningowych i pozaringowych, w ogóle: za mało wszystkiego. Nie znaczy to jednak, że Rising jest słabe. Po prostu, nie dorosło do marki HnI.
Pzdr.


World on fire with a smoking sun,
Stops everything and everyone,
Brace yourself for all will pay,
Help is on the way!
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Starke napisał/a:
Walka Ippo z Sawamurą nie podobała mi się za to zupełnie, ale to już wina mangi. Nie lubię tej postaci, jest zwyczajnie nieciekawa w swoim przerysowaniu.
ale Sawamura vs Mashiba to najbardziej epickie spotkanie ever :D ale to przed nami dopiero :D



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15