Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Constantine - TV
 Rozpoczęty przez »oX, 24-11-2014, 12:29

2 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj

www.beastofwar.com

Ekranizacja serii komiksów "Hellblazer" z wydawnictwa DC Comics. John Constantine (Matt Ryan) to znający czarną magię, wytrwały łowca demonów i mistrz okultyzmu. Jego los po śmierci jest przesądzony, mężczyzna trafi do piekła. Mimo iż jest potępiony, postanawia walczyć z demonami i za wszelką cenę chronić niewinnych. Wykorzystuje więc swoje nadnaturalne zdolności, aby podróżować po kraju w celu odnalezienia zagrożeń, które mogą doprowadzić do zagłady ludzkości.


Czytając powyższy opis myślimy sobie - "kurde, jak fajnie, ekranizacja kolejnego komiksu!". Cóż, nic bardziej mylnego. W serialu John Constantine jest tak zdolny, że odprawia egzorcyzmy na kablach wysokiego napięcia. Niestety, ale w porównaniu do świetnego Flasha czy Arrow, ten serial wypada strasznie słabo. Dobór aktorów... cóż, tutaj główny bohater strasznie nietrafiony. Może i wygląda świetnie, ale cała gra - kicha. Duża kicha.

Można obejrzeć, jeśli nie zna się komiksów. Mój znajomy serialem jest zachwycony. Próbowałem z nim porozmawiać, czy wie w ogóle co ogląda, a on, że nie. Lubi komiksy, ale nigdy ich nie czytał, lubi "superhirołsów", więc Constantine mu odpowiada. No cóż, mi nie za bardzo. Chciałbym mieć nadzieję, że wszystko się polepszy, ale dopiero co przeczytałem informację, że zamiast zaplanowanych 16tu odcinków pierwszego sezonu dostaniemy tylko 13-cie. O czymś to świadczy, prawda? A szkoda, bo mogli zrobić kolejny świetny serial.

Ktoś podziela moją opinię, czy raczej się nie zgadza?
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Pilot...nowe nieodkryte poziomy żenady. Troszkę lepiej z odcinkami 2 3 i 4 - sporo smaczków z komiksu ale klimatu brak. Dodatkowo dochodzi polityka stacji telewizyjnej...Constantine, który nie pali i nie pije????? W T F ???? Najzabawniejsze jest to jak Constantine z łatwością posiłkuje się magią podczas gdy oryginalnie miał on do niej wielki uraz i unikał jej jak ognia.

Taki troszkę głupszy supernatural. Z gorszym aktorem -_-



   
Profil PW
 
 
»oX   #3 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
1x05 - bardzo fajny odcinek. Twórcy chyba powoli odkrywają, że coś jest nie tak. John w końcu pali, za co plus, bo podratowanie klimatu. Pojawienie się Corrigana i wizja Zed - też bardzo fajnie,. Zapowiedź, że uświadczymy Spectre. Nie będę tutaj zbyt dużo wypisywał o fabule, bo po co, każdy niech obejrzy sam, bo warto. Nie mówię, że odcinek na poziomie nie wiadomo jakim, ale mi przyjemnie się oglądało. Faktycznie, główny bohater musiałby jeszcze troszkę poćwiczyć umiejętności aktorskie, ale robi się lepiej. Może faktycznie zakończą sezon trzynastoma odcinkami i w drugim, jeśli wyjdzie, będzie już naprawdę dobrze? Ten nieszczęsny pilot wszystko zniszczył :/

Kalamir napisał/a:
Najzabawniejsze jest to jak Constantine z łatwością posiłkuje się magią podczas gdy oryginalnie miał on do niej wielki uraz i unikał jej jak ognia.


Ostatnio chyba troszkę się uspokoił. Zobaczymy jak to będzie... Jak szósty odcinek będzie na jeszcze lepszym poziomie niż piąty, to serial dostanie ode mnie szansę. Po czwartym czekałem dużo dłużej, żeby sięgnąć po kolejny, tak już byłem załamany... ale warto było dać szansę. Oby tego nie zniszczyli, bo lubię ten klimat.

edit:

https://www.youtube.com/watch?v=aq3TEEuAikw

lepsza jakość w ciągu kilku dni. co myślicie?
Ostatnio zmieniony przez oX 29-11-2014, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13