Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Sezon 2013 - Zakończenie!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 07-02-2014, 22:18
 Zamknięty przez Lorgan, 13-06-2014, 10:23

10 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Minął kolejny rok, a Tenchi wciąż stoi. Jak powszechnie wiadomo, wiedzie się nam raz lepiej - aktywniej, raz gorzej - puściej. Gra zatacza kolejne cykle, a w każdym z nich, pomimo rozmaitych perypetii, staje się bogatsza.
To już piąty raz, kiedy mam przyjemność zaprezentować podsumowanie. Dacie wiarę? Minęło pięć lat, odkąd funkcjonuje pomysł corocznego zliczania i zerowania punktów państwowych. Sama gra wisi już w sieci siódmy rok. Moim zdaniem całkiem niezły wynik :DD
Dobra, dość już zadumy. Zaczynam podsumowanie sezonu 2013 na Tenchi.pl!

Na początek statystyki:
- do gry dołączyło 5 postaci (Sanbetsu 1, Nag 0, Babilon 2, Khazar 2), czyli o ponad połowę mniej, niż w poprzednim sezonie. Cóż, nie jestem wielce zdziwiony. Jak gra ma się rozwijać, skoro administrator urządza sobie wielomiesięczny urlop? ;) Łączna ilość kart w Tenchi PBF wynosi obecnie 62;
- odbyły się zaledwie 4 walki (przynajmniej te jawne), z czego 2 przeciw NPC;
- nie było żadnego walkowera, chociaż w tak drobnej skali, wcale nie daje to powodów do radości;
- nie powstało żadne Tankyuu, za to wciąż toczą się zeszłoroczne, więc gracze mieli okazję do odrobiny fabularyzowanej zabawy;
- opracowano kilka lokacji, bohaterów niezależnych i odbyto parę niezwykłych Ninmu. Po zeszłorocznej chwale, 2013 wypada blado i ponuro. Gdyby nie kilku niezwykle oddanych graczy, zacząłbym się martwić o przyszłość gry ;)

Najaktywniejsi użytkownicy:
- Sorata (1206 pkt.);
- Kalamir (385 pkt.);
- Tekkey (350 pkt.).
Wyniki jasno pokazują, kto ze wschodzącej gwiazdy przekształcił się w samodzielną galaktykę :DD Sorata zmiażdżył konkurentów i nie zniechęciła go nawet moja długa nieobecność. Warto również zaznaczyć, że na podium wrócił Kalamir (chociaż nie pytajcie mnie jak, kiedy i dlaczego :DD ). Na koniec należy także oczywiście wspomnieć o Tekkeyu, który podobnie jak Sorata, chociaż spokojniej i bardziej zdawkowo, umieszczał na Tenchi wspaniałe prace, które służyć mogą za wzór literackich oczekiwań w stosunku do graczy. Jesteście wielcy, nawet kiedy sezon był taki mały ;)

Najsilniejsi użytkownicy:
- Genkaku za pierwszą, wspólną walkę z Soratą przeciwko NPC (Nagi Shiryuu), ze średnią 8,25;
- Sorata również za pierwszą, wspólną walkę z Genkaku przeciwko NPC (Nagi Shiryuu), ze średnią 7,875;
- Tekkey za pierwszą walkę z NPC (Scarlett Kane), ze średnią 7,8.

Supermocarstwo:

Pamiętacie, jak w zeszłym sezonie pisałem o największych i najmniej oczekiwanych zmianach? Teraz będziecie mieli skalę porównania, bo w 2013 zmieniło się wyjątkowo niewiele.
Zaczynamy klasycznie: piąte miejsce, czyli dno listy, jak zawsze, należy do Yami, które dzięki poprzedniej postaci Starke uciułało szałowe 70 punktów. Bywało gorzej.
Czwarte miejsce, z wynikiem zaledwie o 17 punktów wyższym niż Yami, należy do Babilonu. Jeszcze nigdy zealoci nie upadli tak nisko.
Miejsce trzecie, również jak w zeszłym sezonie, zajmuje Nag z wynikiem 465 punktów. Smutek, żal, niedowierzanie.
Teraz pora na jedyną zmianę: miejsce drugie przypadło w roku 2013 Sanbetsu (1227 pkt.). Wynik nie jest zły, co świadczy o silnym zespole ;)
Pierwsze miejsce, po raz pierwszy w historii gry, przypadło Khazarowi (1317 pkt.)! Szamani wprawdzie uzyskali nieco gorszy wynik niż przed rokiem, ale wystarczył on do zajęcia miejsca na samym szczycie. Moje gratulacje :DD

W tym roku nie będzie wyboru nagrody. Ten element reformy Eisai nie został jeszcze niestety dokończony, ale bonusy z pewnością nikogo nie ominą. Oczywiście wtedy, kiedy będą, a będą jak będą... Wszystko jasne? :DD

Pozdrawiam i oficjalnie ogłaszam, że Tenchi ponownie ożywa moim duchem ;)


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

o raju xD ja na podium? coś mnie ominęło ???? XD



   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #3 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Też mnie to zdziwiło :DD Serio :DD


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Tekkey   #4 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

W sumie i rok i podsumowanie pełne zaskoczeń. Mam podwójne miejsce na pudle. Nieźle. XD
Gratuluję nowemu supermocarstwu i wszystkim zamieszkującym go szamanom! Szczególnie przodownikowi pracy Soracie. Twitch udzielaj się więcej! XP Lepiej nie spoczywajcie na laurach, bo zapewniam:



A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #5 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Gratuluję Sanbetsu wyrównanej walki, a co do zwycięzców... Khazar zawdzięcza pierwsze miejsce oraz miano supermocarstwa tylko i wyłącznie Soracie, który stał się nie tylko najaktywniejszą osobą, ale też liderem, który chciał i wciąż chce wyprowadzić Khazar na szczyt. Podziwiam i dziękuję, jednocześnie zapewniam że w tym roku będziesz miał więcej pomocy!


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Sorata   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Wielkie gratulacje dla zwycięzców i konkurentów do podium. Oby kolejny sezon był bardziej udany.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #7 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Chyba nadeszła wreszcie pora, żeby Nag włączyło się do konkurencji. Zobaczymy, czy dacie sobie radę z prawdziwym supermocarstwem :DD

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Twitch   #8 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Lorgan napisał/a:
Chyba nadeszła wreszcie pora, żeby Nag włączyło się do konkurencji. Zobaczymy, czy dacie sobie radę z prawdziwym supermocarstwem :DD

Pozdr.

Bring it on grandpa!


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Kalamir   #9 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Lorgan napisał/a:
Chyba nadeszła wreszcie pora, żeby Nag włączyło się do konkurencji. Zobaczymy, czy dacie sobie radę z prawdziwym supermocarstwem :DD
nie chce mi sie :/



   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #10 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Kalamir, jak chcesz, ja wystarczę.

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13