Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Wstęp
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 22:48
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 08:19

2 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Startujemy z lekkim poślizgiem ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na Waszą frekwencję. Motyw przewodni – światy alternatywne. Konwencja lekko humorystyczna.

Witam w krótkim wprowadzeniu do Tenchi Awards 2012/2013. Przybliżę krótko zasady plebiscytu:

1).Warunkiem uczestnictwa jest aktywność w PBFie w okresie od 01.10.2012 do 01.10.2013. Bardziej szczegółowe kryteria są zamieszczone w każdej kategorii z osobna.

2)Łącznie jest 14 kategorii:

1. Łowca sensacji – najlepszy reporter
2. Najlepszy przedszkolak - Najfajniejsza postać 0 poziomu
3. Pierwszoklasista roku - Najfajniejsza postać 1 poziomu
4. Prymus gimnazjalny - Najfajniejsza postać 2 poziomu
5. Nobliwy absolwent - Najfajniejsza postać 3 poziomu;
6. Potęga wyobraźni - najlepsza moc, lista czarów lub transformacja
7. Radny roku – najlepszy członek Wielkiej Rady
8. Władca ksiąg - najlepiej wykonane (najciekawsze) Ninmu danego roku;
9. Bajarz - najlepszy motyw fabularny danego roku (najciekawsza akcja)
10. Krok po kroku - mistrz ciągłości fabularnej
11. Z innego wymiaru - [Art. Section] Najlepsze opowiadanie
12. Ahahaha - mistrz humoru
13. Trzynasty wojownik - lekko ironiczna nagroda pocieszenia
14. Cud świata - najpiękniejsza lokacja w świecie Tenchi

3) Ocenom podlegają wyłącznie wpisy zamieszczone w powyższym okresie.

4) Pula nagród wynosi 700 punktów – po 50 dla zwycięzcy każdej z kategorii.

5) Możliwość oddawania głosów kończy się po 14 dniach od założenia kategorii.

6) W większości kategorii można oddać tylko 1 głos

7) Niezależnie od kategorii uzasadnienia mile widziane.

8) Ze względu na dużą ilość kandydatów, dla większej przejrzystości, forma ankiety będzie obowiązywała tylko w niektórych kategoriach.

9)Podsumowanie gali i przyznanie nagród odbędzie się do 05.11 2013.
Zgłaszanie ewentualnych błędów i przeoczeń, zarówno w tym temacie jak i bezpośrednio na PW!


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Zapodziałem ostatnią kategorię - Krok po kroku :) Zaraz ją dodam.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #3 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Tenchi Awards zostały przyznane. Nie powiem, było ciężko. Momentami obawiałem się, że nie będzie głosujących, ale potem codziennie, z prawdziwymi emocjami, śledziłem postępy kandydatów. Prezentuję Wam zwycięzców poszczególnych kategorii.

Łowca sensacji – najlepszy reporter

Najciekawsze informacje kontra inspirujące wiadomości. Wybór był ciężki. Głosujący docenili łącznie czterech kandydatów. Na podium pozostało dwóch laureatów. Zdobywcami Pulitzera Tenchi zostają Tekkey i Sorata.

Najlepszy przedszkolak - Najfajniejsza postać 0 poziomu


Zacięta rywalizacja między dwoma Khazarczykami i rodząca się dyskusja na temat „Kto jest świeżynką?”. Ostatecznie, najbardziej obiecującą zeropoziomową niewiadomą Tenchi, został Aquilla.

Pierwszoklasista roku - Najfajniejsza postać 1 poziomu


Na pytanie „Czy przyznać nagrodę jedynemu kandydatowi?” 87% głosujących dało odpowiedź pozytywną. Tym samym Sorata zwycięża w tym zestawieniu. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy (moje ego zaprasza śmiałka, który kliknął „nie” na PW – muszę wiedzieć co zrobiłem źle :P ) .

Prymus gimnazjalny - Najfajniejsza postać 2 poziomu


Najbardziej wyrównana rywalizacja w tym roku. Praktycznie każdy oceniający podkreślał swoje niezdecydowanie. Ostatecznie skończyło się bardziej niż sprawiedliwie. Zarówno Pit, jak Tekkey zasługują na tą nagrodę, a decyzją głosujących, podzielą się nią równo na pół.

Nobliwy absolwent - Najfajniejsza postać 3 poziomu


W tej kategorii praktycznie nie było żadnej konkurencji. Jeden kandydat wdarł się przebojem w tegoroczne zestawienie i zakasował wszystkich swoją aktywnością. Ilość głosów na Genkaku dosłownie zmiażdżyła kontrkandydatów. Teraz przed Tobą tylko legendy :)

Potęga wyobraźni - najlepsza moc, lista czarów lub transformacja


I znów dominacja Genkaku. Unikatowy w naszym systemie, konsekwentnie rozwijany pomysł, okazał się bezkonkurencyjny. Czy oceniający znaleźli się pod wpływem iluzji? Nie wiadomo – wywiad zabrał już dowody :)


Radny roku – najlepszy członek Wielkiej Rady


Drugi z remisów w tegorocznej Gali. Wyścig łeb w łeb praktycznie do ostatniego wpisu. Co ciekawe, obaj panowie wyróżniają się na trochę innych polach i wybranie definitywnego zwycięzcy graniczyło z cudem. Ostatecznie, gwiazdy najjaśniej zalśniły dla Lorgana i Starke.


Władca ksiąg - najlepiej wykonane (najciekawsze) Ninmu danego roku


Jedno imię – Genkaku. Zaparł nam dech desperackim i fantazyjnym starciem z prawdziwym potworem w ninmu Bez Odwrotu 2. Zmiany sytuacji co sekundę, bezprecedensowa skala współpracy między państwami i rzadkie zwycięstwo z silniejszym przeciwnikiem.

Bajarz - najlepszy motyw fabularny danego roku (najciekawsza akcja)

Czasem najmniejsze gadżety decydują o naszym zwycięstwie. Mała, pozornie nieszkodliwa funkcja zaawansowanego smartfona, zesłała na Scarlett Kane burzę metalu. Użycie mocy tak oryginalne, że Ubisoft tworzy grę (Watchdogs) by je upamiętnić. :) Proszę Państwa – zwycięża Tekkey – gratulacje!


Krok po kroku - mistrz ciągłości fabularnej


Kto szarpie za niewidzialne sznurki wyjątkowo dobrze? Dba o wykreowanych NPCów? Prześlizguje się między wpisami po mnogich punktach styku? Tutaj wymieniano tylko dwóch kandydatów. Ostatecznie Pit i Sorata podzielą się nagrodą.

Z innego wymiaru - [Art. Section] Najlepsze opowiadanie


Niedobór kandydatów nie pozwolił na długie godziny czytania. Wybór był trudny – „śmiertelne uderzenia” kontra „gadająca hemoglobina”. Zwyciężył Sorata.”

Ahahaha - mistrz humoru


Tylko jeden wpis wyniósł czytających na wyżyny dobrego humoru. Jedna „walka bez walki”, za to z nadmiarem ilości wybuchów na zdanie. Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedyny w swoim rodzaju, bezkonkurencyjny – David

Trzynasty wojownik - lekko ironiczna nagroda pocieszenia


Już w momencie publikacji zdawało się, że wszyscy wiedzą, na kogo zagłosować. Tylko jedno imię wypłynęło w każdym umyśle – Ronzel. Nagroda niespecjalnie chlubna, ale stanowiąca trampolinę do zwycięstwa, wędruje na jego konto.

Cud świata - najpiękniejsza lokacja w świecie Tenchi


Najpiękniejsze miejsce dla naszych graczy stanowi przeżarte mafijnym zepsuciem Har. Jak to świadczy o Tenchi? Trudno powiedzieć :) Nie od dziś wiadomo, że nasz świat nie jest typowym, bezpiecznym miejscem. Drugie miejsce należy do sanbetańskiego Higure. Nawiasem mówiąc miasta również skorumpowanego. Quo Vadis, Tenchi?
Zwycięża Khazar


Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gorąco gratuluję i mam nadzieję, że spotkamy się na Gali za rok w jeszcze szerszym składzie. .


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 05-11-2013, 10:30, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionychStrona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 14