Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tenchi Awards 2013] Radny Roku
 Rozpoczęty przez »Sorata, 14-10-2013, 19:03
 Przesunięty przez Lorgan, 15-10-2013, 07:19

5 odpowiedzi w tym temacie
»Sorata   #1 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Prezydent klubu zatrzasnął drzwi za kolejnym petentem i zapatrzył się smutno na swoje odbicie w wypolerowanym mosiężnym zdobieniu. Odruchowo potarł oczy i odpalił kolejnego Golden Bata. Polityka nie była jego ulubionym zajęciem. Ktoś jednak musi kontrolować cały ten motłoch. Żałował tylko, że musi wysłuchiwać każdego żałosnego pomysłu, który przeciętny Jarząbek nagrywał na ukryty w drzwiach PW-dyktafon. O ile lepiej byłoby, gdyby te szare masy podporządkowały się bez gadania. Nie zawsze manipulacja spełniała swoje zadanie (chociaż i tak był ze swoich machinacji całkiem dumny). Spojrzał znów na klubowe statystyki - nie było najlepiej. Pracownicy się zbiesili, drużyna spadła w klasyfikacji o kolejne oczka, a nowych zawodników nie było widać nawet na horyzoncie.
- Oczywiście wszystko moją winą - pomyślał gorzko. Próbował sztucznie wywołać poczucie winy, ale zabrakło odrobiny koncentracji.
- Wypada poczekać na gorszy dzień - granie adwokata diabła było niezłym sposobem na wyszukanie dziur w swoim rozumowaniu. Nie, żeby często się zdarzały, ale jak to mówią - strzeżonego Aumen strzeże. Uśmiechnął się lekko do swoich myśli i poprawił pamiątkową opaskę na ramieniu. Akurat rozległo się nieśmiałe pukanie.
- Wejść!
Kolejny zawstydzony parch pragnął uzyskać kilka wyjaśnień. Ukrywając drapieżny uśmieszek za maską uprzejmego zainteresowania, Lorgan wskazał krzesło naprzeciw siebie.


Wymagania:
1) Posiadanie postaci w Tenchi PBF
2) Aktywność w podforum Wielkiej Rady lub ocena walki w okresie 01.10.2012-01.10.2013


Kandydaci:


*postać nieaktywna i wielce złośliwa :)

Zasady głosowania:
1) Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania jednego głosu.
2) Głos oddany na siebie jest nieważny.

Uzasadnienia mile widziane


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
Ostatnio zmieniony przez Sorata 14-10-2013, 19:26, w całości zmieniany 3 razy  
   
Profil PW Email
 
 
^Genkaku   #2 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Bez wątpienia Lorgan, który odwala niesamowitą robotę zarówno jako radny jak i administrator.
Gdybym mógł oddać dwa głosy to punktował bym też Soratę - jest ostatnio nie tylko jednym z najaktywniejszych graczy ale też radnych.
   
Profil PW Email Skype
 
 
Starke   #3 


Posty: 102
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2012
Skąd: Z przypadku

Lorgan jest właścicielem i administratorem Tenchi, zatem obowiązują go, moim zdaniem, inne standardy i inna skala ocen. Dlatego nie biorę go pod uwagę w tej kategorii. Pomijam także działalność doradczą Rady – jej rola i aktywność w tej sferze wydaje mi się niespecjalnie istotna. Wezmę zatem pod uwagę tylko ocenianie walk, a skoro nie wypada mi głosować na siebie ( :DD ), zagłosuję na Pita. Nie dlatego, że robi to najczęściej (bo najczęściej robi to Lorgan), a dlatego, że robi to wyraźnie lepiej, niż pozostali. ,,Wyraźnie lepiej" nie znaczy dobrze, z kolei ,,dobrze" wyznaczają kryteria, którymi się kieruję (nie do końca subiektywne, bo nie do końca moje, ale też nie systemowe, siłą rzeczy). Rzekłem.

Pzdr.


World on fire with a smoking sun,
Stops everything and everyone,
Brace yourself for all will pay,
Help is on the way!
Ostatnio zmieniony przez Starke 17-10-2013, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Lorgan.

Moim zdaniem powinniśmy oceniać całokształt aktywności w Radzie. Fakt, że Lorgan jest adminem nie obliguje go do niczego. Mimo tego, jak nikt inny dba o podtrzymanie i rozwój gry. Regularnie ocenia walki, i nie zadowala się jednozdaniowymi postami. O niektórych sędziach nie można nawet tyle powiedzieć.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #5 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Zostawiłem sobie tę kategorię na sam koniec. Chciałem się poznęcać, ale czas mnie niestety już goni. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za cytat. Będzie krótko:
Cytat:
„bo od długich ocen jest Starke

I na tym w zasadzie mógłbym zakończyć. :D
Narzuciliśmy ci, czy też sam przybrałeś, bo wątpię byś nagiął się do pobożnych życzeń, niewdzięczną rolę recenzenta najbardziej technicznych aspektów ocenianych tekstów. Rozbiór fabularny przyprawia o palpitację serca, do tego zadziwiająco trafne spekulacje "co też autor miał na myśli".
I poza przesadnie miękkim podejściem do mojej pisaniny niczego więcej nie można Starke zarzucić. Klasa sama w sobie.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #6 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2008

Starke
Nauczycielka precyzja. I tyle wystarczy. Czytając jego wywody czuję to nieprzyjemne uczucie, jakbym miał zaraz dostać słabą ocenę od wykładowcy, doskonale wiedząc dlaczego i przy okazji uświadamiając sobie, jak głupi jestem. Nie jest przy tym bezczelny, kąśliwy a po prostu dobitnie rzeczowy. W dyskusjach warsztatowych jest troche inaczej, aczkolwiek tam często panuje burza mózgów, także ciężko było by wybrać jedną konkretną osobę.
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 15