Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Terra Nova
 Rozpoczęty przez »Matheo, 07-10-2011, 23:04

1 odpowiedzi w tym temacie
»Matheo   #1 
Rycerz


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 169
Wiek: 34
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: Szczecin
Cytuj
Terra Nova



Serial którego akcja zaczyna się w roku 2149, kiedy życie na Ziemi jest zagrożone całkowitym wyginięciem (ze względu na zanieczyszczenie powietrza i przeludnienie). Podczas eksperymentu naukowcy przypadkowo odkrywają dziurę w czaso-przestrzeni która prowadzi 85 milionów lat w przeszłość do równoległej rzeczywistości. Organizowana jest loteria której zwycięzcy, zwani pielgrzymami, w grupach przenoszą się w przeszłość do koloni zwanej Terra Nova.


Tyle tytułem wstępu. Przedwczoraj miałem niewątpliwa przyjemność zapoznania się z nowym cackiem od stacji FOX. Niespodziewanie ta nowa produkcja wzbudziła we mnie wielką ciekawość i głód kolejnych odcinków. Po dwóch (w sumie trzech, bo jeden podwójny) odcinkach jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny dobry serial zapowiadający się na świetny wchodzi na rynek i zastępuje miejsce innej dobrej wg. mnie opcji. Mam tylko nadzieje, że ten twór nie podzieli losów tak przeze mnie lubianych FlashForward czy The Event. Wierzę, że tym razem amerykańskie społeczeństwo nie da mówiąc kolokwialnie dupy i nie sprawi,że to cacko zniknie z anten. Naprawdę ciekawa fabuła w zestawieniu z dość fajnymi postaciami i świetnymi efektami może być tegorocznym objawieniem w ramówce FOX-a.


Granatowo Bordowy Świat W Naszych Głowach Od Najmłodszych Lat....
   
Profil PW Email
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Matheo napisał/a:
Naprawdę ciekawa fabuła w zestawieniu z dość fajnymi postaciami i świetnymi efektami może być tegorocznym objawieniem w ramówce FOX-a
i poszło do kasacji po 6 odcinku xD

A tak serio to obejrzałem całość i mimo tego, że było fajnie :( nie można się dziwić. Serial był fajny ale sztampowy. Tak naprawdę wyróżniały go dinozaury, których i tak było mało.

Jeśli ktoś lubi krótkie seriale to polecam :P 13 odcinków nie zabije a radości troszkę - troszkę będzie.



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12