Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Ninmu] Krwawy teatr
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 08-07-2011, 16:53
 Zamknięty przez Lorgan, 02-03-2013, 16:53

1 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Zasady Ninmu

Trafiłeś/aś do miasta Hebron przypadkiem, czy to w trakcie dłuższej podróży, wakacji, czy wykonywania jakieś mało istotnej misji. Przechadzając się rynkiem, dostrzegłeś/aś osobliwą scenę. Do aktora odgrywającego samotnie uliczną sztukę podeszła grupa strażników. Rozmawiali przez chwilę, po czym zaczęła się przepychanka. Artysta w kilka chwil rozłożył na łopatki czterech napastników i zaczął zwiewać. Po chwili rozległy się okrzyki, zapanował zgiełk i straciłeś/aś orientację w całej sytuacji.
Nie minęła jednak godzina, jak natrafiłeś na chłopaka rozklejającego na ścianach budynków rysopis, już poszukiwanego, aktora. Ktokolwiek go spostrzegł miał natychmiast zameldować o tym straży. W przeciwnym wypadku groziła surowa kara. W Hebron nie zadzierało się z władzą.
Nadchodziła noc, więc udałeś/aś się w kierunku swojego hotelu. Po drodze wpadł na Ciebie gość otulony szarym płaszczem.
- Pomóż mi, proszę - zaczepił Cię, gdy chciałeś/aś ruszyć dalej. - Widzę, że nie jesteś stąd. Ja też nie... Przeklęta straż chce mnie pojmać, bo nie zapłaciłem jakiegoś chorego podatku...
Zrozumiałeś/aś, że masz do czynienia z pechowym artystą.
- Jak mam ci pomóc? - Zapytałeś/aś.
- Wydostań mnie stąd. Za mury miasta. Odpłacę się jakoś, obiecuję. Wiem, że jak ja masz teatralną duszę. Czuję to.
- Jak cię zwą?
- Wędrujący aktor, Mael.

Wymagania:
• Sporządź opowiadanie w którym realizujesz zadanie. Musi ono liczyć co najmniej 8,000 znaków.
• Twój bohater musi spełniać minimalne wymagania: Aktorstwo (3), Hakuda (2) i wolny punkt w limicie do wydania na szkoły walki.
• Tylko jeden bohater może podjąć się tego Ninmu. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".
• Jeśli tekst nie pojawi się 7 dni po zgłoszeniu zamówienia, rezerwacja zostanie usunięta i kolejna osoba będzie mogła spróbować swoich sił.

Lokacje:
Hebron

Nagroda:
• 20 pkt.
• +1 poziom do Sejou: Namsa-dam


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Genkaku   #2 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

zamawiam. (w imieniu mojej frakcji ;) )

Lorgan: Ninmu zaliczone.
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 02-03-2013, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email Skype
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14