Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Afromental
 Rozpoczęty przez »oX, 10-08-2012, 11:13

1 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Jakiś czas temu, siedząc w pracy, oglądając VIVE (cóż, pracowałem w schronisku i oglądaliśmy tam jedynie to xD) natknąłem się na teledysk Afromental. Jakoś nigdy nie interesowała mnie ich muzyka, ale zachęcił mnie występujący z nimi VNM (mowa tutaj o piosence "it's my life"). Obejrzałem to kilka razy i wybrałem się do empiku bo ich najnowszą płytę, The Bomb.

Nie będę tutaj rozpisywał się o każdej jednej piosence, bo nie ma to większego sensu. Na szczególną uwagę zasługują na pewno "Rock&Rollin'Love", "Love Song (not)" i wspomniane wcześniej "It's my life". Polecam teledysk do "Rock&Rollin'Love", niezłe jaja sobie chłopaki zrobili.

Ciężko też Afromental zaliczyć do jednego gatunku muzycznego. Grają funk, R&B, hip-hop i soul. Cóż, mi wpadły w ucho ich utwory z opisanej wyżej płyty. Na pewno pokuszę się o kupno pozostałych. Nie jestem żadnym ich fanem, ale nie powiem, fajnie się przy nich odstresować jadąc autem w nocy ;)

pzdr.
   
Profil PW Email
 
 
malaania   #2 


Posty: 2
Dołączyła: 02 Lis 2015
Cytuj
ja lubie afromental jednak jak dla mnie zrobili sie zbyt dużymi celebrytami;p
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13