Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


League of Legends (+ support dla mnie ;D)
 Rozpoczęty przez »Coltis, 14-07-2011, 10:43

40 odpowiedzi w tym temacie
»Coltis   #1 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Zacznę od sprawy supportu ;P Opis i wrażenia są poniżej.

To jest mój link referencyjny:
http://signup.leagueofleg...eb82aa963024630

1. Kto zamierza spróbować swoich sił w rozgrywce opisanej poniżej, proszę o zarejestrowanie się za pośrednictwem tego linka. Dostanę za to fajne bonusy ;P Dzięki z góry.
2. Kto już gra, zapewne wie, że można dostać fajne bonusy za zapraszanie nowych graczy do rozgrywki, więc pewnie nie będzie miał problemu z założeniem nowego konta z pomocą mojego linka. Mogę się odwdzięczyć. Drugie konto przyda się przy podziale serwerów na Europę wschodnią i zachodnią. Dzięki niemu będzie można grać na obu platformach, niedostępnych dla siebie nawzajem w sieci.

UWAGA: Żeby to wszystko coś dało, trzeba dobić do 5tego poziomu. Nie jest to trudne i wymaga odbycia niewielkiej liczby gier.

Linka możecie rozsyłać do woli wśród znajomych i nieznajomych. Zawsze to +1 do mojej sprawy, jeśli ktoś się zainteresuje.

Przejdźmy do opisu.

Gra ktoś z was może w League of Legends (LoL ;D)? Na początku napiszę, że gra jest całkowicie darmowa i mocno wciąga. Oczywiście są opcje dostępne poprzez płatność (głównie skórki do postaci), ale jeśli ktoś ma cierpliwość, to wszystkiego poza skórkami można się dorobić jedynie grając.

Rozgrywka wyewoluowała ze sławnego moda do Warcrafta III, zwanego Defense of the Ancients. Podstawowe zasady i gameplay są takie same - LoL jest po prostu bardziej urozmaicony, dopracowany i (a przynajmniej tak jest z założenia) zbalansowany.

W chwili obecnej jest dostępnych 78 championów, przy pomocy których prowadzi się grę, polegającą na rozbiciu Nexusa (budynku bazy) przeciwnika. Dostępu do niego bronią wieżyczki, bardzo szkodliwe dla championów, dlatego do pomocy mamy minionów - szeregowe stworki które biorą na siebie większość obrażeń, podczas gdy champion może skończyć robotę, czyli dobić wieżyczkę lub odbyć pojedynek z championami przeciwnika.

Gra się w zespołach po 5 osób, przy czym można przyjść z własnym, stawiając grę, lub poczekać na losowy przydział do rekrutującej się właśnie z graczy w sieci drużyny. Każdy wybiera innego championa, z jego zestawem umiejętności, a później rozwija go podczas rozgrywki zdobywając doświadczenie i złoto, oraz kupując przedmioty podbijające statystyki.

Jedna gra trwa średnio od 30 do 60 minut.

Dość duży nacisk położono na element kolekcjonerski, dlatego na początku można grać jedynie postaciami losowymi, zmieniającymi się co tydzień, ale później za punkty zdobyte w walkach wykupuje się championów, którzy będą dostępni na stałe. Oprócz tego jest jeszcze parę rodzajów upgrade'ów obejmujących całe konto gracza, czyli wszystkie zgromadzone na nim postacie championów. Niektóre wykupujemy za punkty, resztę rozwiniemy levelując na naszym koncie.

To tak w skrócie ;)

Gram niedługo, ale zdążyłem nabić 17 poziom. Od 30-stego (maksymalnego) zaczyna się rozgrywka "profesjonalna" i można brać udział w rankingu.

Ogólnie, jak wszystkie popularne tytuły, przyciąga do siebie rzesze "pokemonów" z całego świata i dla niektórych już samo to jest powodem, żeby sobie grę darować, ale na wyższych poziomach można cieszyć się naprawdę e-sportową rozgrywką.

Zapraszam do dyskusji na temat gry.


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 14-07-2011, 11:06, w całości zmieniany 4 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Bakushin   #2 
Zealota


Poziom: Keihai
Posty: 50
Dołączył: 27 Sty 2009
Cytuj
Kilka sprostowań.
Coltis napisał/a:
2. Kto nie zamierza grać, a jest w stanie założyć "puste" konto, aby mi pomóc - również serdecznie dziękuję.

Za puste konto nic nie dostaniesz. Gracz musi wbić co najmniej 5 lvl(godzina gry - tutorial, 3/4 ip farmy ).
Coltis napisał/a:
zbalansowany.

ahahah xD
Coltis napisał/a:
Gra się w zespołach po 5 osób

Można też po 3 osoby na Twisted Treeline. Także w customach 1vs1, 2vs2, 4vs4.
Coltis napisał/a:
Od 30-stego (maksymalnego) zaczyna się rozgrywka "profesjonalna" i można brać udział w rankingu.

Od 20. Ale na 20 gra rankedów nie ma większego sensu.
Ja gram sporadycznie od końcówki Bety. Czyli jakiś rok. Wtedy gra świeciła, teraz nawet na high elo można się nieźle zdenerwować. Dzięki bogu, że nie wbudowali przekazu głosowego bo wtedy ataku trolla można by było nie przeżyć. xD Ale wracając. Gra się fajnie, świetny sposób na zabicie nudy. Póki co od jakiegoś czasu tak od 15 do 23 czekamy w ogromnej kolejce, tak więc zanim ktoś przystąpi do gry proponuje poczekać na split serwera żeby się nie zniechęcić.
Mój nick Bakushin.
   
Profil PW Email
 
 
»Coltis   #3 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 358
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Skąd: Białystok
Cytuj
Co do sprostowań, wyeditowałem to zanim napisałeś posta, dowiadując się szczegółów ;) Jest wszystko łącznie z uwagą o 5tym levelu.

W szczegóły się nie wgłębiałem (Twisted, customy), bo za dużo pisania, ale fajnie że dopowiedziałeś. Osobiście nie przepadam za Twisted Treeline ;P

Od jakiegoś czasu ponoć rankedy się gra tylko od 30stego. Tak słyszałem. Wcześniej faktycznie było od 20, ale zmienili to.


I wanna be the very best, like no one ever was.
Ostatnio zmieniony przez Coltis 14-07-2011, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»Bakushin   #4 
Zealota


Poziom: Keihai
Posty: 50
Dołączył: 27 Sty 2009
Cytuj
Temat miałem otwarty jakiś czas jak jeszcze nie było editów i nie odświeżałem strony zanim napisałem posta. My bad. : p
Ow... czyli ja jestem trochę w tyle. : D
Customy są fajne a szczególnie amar! (all mid, all random) Miła odmiana. : D
Przy okazji: http://www.youtube.com/user/Grasshyren fajny kanał który śledzę już od jakiegoś czasu. : D
   
Profil PW Email
 
 
»Insoolent   #5 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
Ja gram ! :D Tyle, że teraz mam zepsutego laptopa, także wrócę do grania dopiero jak mi go naprawią:(


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #6 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Mam ochotę pograć w jakąś onlajnówkę. Polecacie LoLa? Tylko serio pytam , czy jest coś lepszego na rynku z darmówek. Rozgrywka jest coś jak DOTA czyli her , lejące się armie i baza do rozbicia .. czyli nie wiem, nie możwesz sobie lewelować normalnie, tylko grasz jak w Warcrafta? W każdej grze zaczynasz od lvl 1 i dobijasz do 10?


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Shiro Kumori   #7 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 58
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sty 2010
Skąd: Kielce
Cytuj
Rozgrywka jest taka jak w DoTA (nawet nieco rozbudowana, przynajmniej z tego co słyszałem, bo grałem tylko w LoL'a) plus levelowanie summonera (czyli kontrolującego herosa w grze-Ciebie).

Za rozgrywki dostajesz złoto, które możesz wydać, kupując na stałe herosa (zawsze jest kilku dostępnych dla wszystkich, ale ci, co jakiś czas się zmieniają). Za złoto możesz też kupić magiczne kamienie (nie pamiętam jak się nazywały) dające bonusy dla herosa (większy atak, obrona, więcej HP itd.). Zależnie od poziomu summonera (nie herosa, ci co rundę zaczynają z 1, a maksymalny, to bodajże 18), masz więcej slotów na te kamienie.

Do tego znany z darmowych gierek Item Shop za prawdziwą kasę (ale z tego, co pamiętam, to przedmioty z tego sklepu nie dawały przewagi nad darmowymi (można na przykład kupić herosa, czy kamyk bez potrzeby grania-i zarabiania złota).

Jeżeli coś pominąłęm, albo napisałem źle, to mnie poprawcie. Nie grałem w LoLa z pół roku, coś mogło się zmienić.
   
Profil PW Email
 
 
error   #8 


Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2010
Cytuj
Mam z dwa konta z "paroma" postaciami. 23 i 25 lvl. Mogę odstąpić. Runy wykupione. Jedno robione pod Trynda, a drugie pod Shaco. Dawno nie grałem ale chyba wrócę. Nawet nie wiem co tam się teraz dzieje ale swego czasu...swego czasu...heh. :)
   
Profil PW Email
 
 
»Equa   #9 
Yami


Poziom: Keihai
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2010
Cytuj
Cortis, ty tu się nie reklamuj z Lolem, bo ty nawet grać nie umiesz.
Btw. sam wbijaj swoje smurfy, sam wbijaj.

/topic
Game is gut.


Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić.
// Yami-wa naru!
   
Profil PW
 
 
»oX   #10 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Gram w LoLa od pewnego czasu.. Na samą grę nie narzekam, ale nadmiar idiotów grających z każdym dniem zniechęca mnie coraz bardziej. Chce człowiek spokojnie pograć, nie ma doświadczenia w grze, a na ekranie pojawia się "noob, idiot, retarted, fuck you" itd. Cóż, nie wdaje się w dyskusje z nimi, bo to bez sensu ;)

Konto robię pod Jaxa, dla mnie świetna postać. Dmg jaki nim osiągam jest po prostu piękny - za wzmocniony skok ~800 - 1000 dmg, do tego stun i dobij :D

Jestem na takim etapie, że zbieram sobie na nowe postacie. Ostatnio zakupiłem Teemo i nieźle wyposażony sieje ładne spustoszenie. Dobrze, że można pograć z botami i poćwiczyć grę nowymi postaciami. LVL mam bodajże 14, nie pamiętam nawet. Gdyby ktoś chciał pograć to nick - krz90, gram głównie wieczorami ( po 22, 23 ).
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13