Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Tekkey] Insomnia Powah
 Rozpoczęty przez ^Tekkey, 28-07-2011, 20:50

2 odpowiedzi w tym temacie
^Tekkey   #1 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011
Cytuj
Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że jestem niestety totalnym amatorem w dziedzinie grafiki. Niemniej czasem pod wpływem impulsu i okoliczności [vide tytuł tematu ;) ] zdarza mi się "popełnić" jakieś dziełko.
Avatar utrzymany, mam nadzieję, w konwencji panującej na Tenchi i godny dołączyć do portretów postaci. Przedstawia młodego agenta Genbu Ookawę aka. Tekkey. Oczywiście będę wdzięczny za C&C {choć po naszemu byłoby to raczej K&K - komentarze i krytycyzm}.

Genbu Ookawa



A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #2 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008
Cytuj
Mówiłem ci już, że "niezły z ciebie Hidan". Kosmyk opadający luźno przywodzi mi na myśl inną mangową postać - Songoha... Nie, nie - Aize... No w sumie to dosyć oryginalny jest. Bardzo fantazyjne ułożenie włosów. Pasma ciemne i jasne zlewają się ze sobą w ten sposób, że ta część na lewo wydaje się być z deka płaska. Nie wiem jak to określić, wygląda to tyleż samo ciekawie co dziwnie.
Nie wiem na co cię stać, więc wstrzymam się z oceną. Jeśli się tobie podoba - to najważniejsze.
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #3 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Ładnie, ładnie .. Trochę widać pixele a poza tym:
Pit napisał/a:
niezły z ciebie Hidan

W sumie fajny pomysł na wygląd. Najbardziej podobają mi się włosy i oczy (są tylko trochę nierówne :P ).

Ocena 7/10


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
Ostatnio zmieniony przez Coyote 29-07-2011, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12