Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Maskotki Euro 2012
 Rozpoczęty przez »Matheo, 17-11-2010, 10:06

1 odpowiedzi w tym temacie

Czy podobają Ci się maskotki nadchodzących mistrzostw Europy?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
66%
 66%  [ 4 ]
To u nas będzie Euro? (nie mam zdania)
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

»Matheo   #1 
Rycerz


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 169
Wiek: 35
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: Szczecin
Cytuj


Wczoraj miała miejsce prezentacja maskotek mistrzostw Europy 2012. Zdania jak to zwykle są podzielone. Co wy o tym sądzicie?

Ja osobiście jestem bardzo zdegustowany. Ten projekt jest w sporym stopniu kalką maskotek z poprzedniego EURO. śmiałbym wręcz powiedzieć, że jest to dość nieudolna i gorsza kopia. Nie podoba mi się to, że zamiast w jakimś stopniu podkreślić słowiańskie korzenie Polaków i Ukraińców idzie się w wystylizowanych chłopczyków. Już podczas losowania grup eliminacyjnych widać było braku podkreślenia odrębności. W RPA przed MŚ były występy rodzimych artystów. Przecież nasza kultura nie jest uboga, ani gorsza od Afrykańskiej, więc czemu po raz kolejny nie możemy pokazać, że potrafimy wymyślić coś sami?

Tutaj w ramach żartu alternatywny projekt maskotek.
   
Profil PW Email
 
 
»mablung   #2 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 117
Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2010
Skąd: Warszawa
Cytuj
Nie no to jest jakaś porażka...

Naprawdę nie było innego pomysłu tylko dwóch chłopców o buźkach niewiniątek. ( Rzeczywiście wielkie podobieństwo do poprzednich zobaczymy jak będzie z grafiką i filmikiem.) Mogli chociaż wstawić coś co jest rozpoznawalne jeżeli się myśli o Polsce i Ukrainie...

Drugi pomysł mi się znacznie bardziej podoba :P


Pochylamy się przed inteligencją
Klękamy zaś przed dobrocią
   
Profil PW Email
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15