Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


And One
 Rozpoczęty przez »Irinn, 14-05-2010, 23:24

0 odpowiedzi w tym temacie
»Irinn   #1 
Agent


Poziom: Keihai
Posty: 63
Wiek: 35
Dołączyła: 17 Gru 2008
Skąd: Lublin/Wolverhampton
Cytuj
Zespół powstał w 1989 roku dzięki przypadkowemu spotkaniu Steve'a Naghavi i Chris'a Ruiz'a w jednym z berlińskich klubów. Ich marzeniem było, wzorem ich idoli - Depeche Mode, zbudowanie zespołu składającego się głównie z dwóch keybordów i beatbox'u. Czy im się to udało? Biorąc pod uwagę ich pozycję w światowej czołówce zespołów łączących w swojej muzyce synthpop, elektronikę i EBM (Electronic Body Music), można powiedzieć, że tak. Dzięki swojej debiutanckiej płycie "Anguish" zespół zdobył w Niemczech tytuł "Najlepszej Grupy 1991 roku". Od czasu debiutu zespół wielokrotnie zmieniał nie tylko skład, ale również swój muzyczny i wizualny styl, jednocześnie zdobywając coraz większą sławę na arenie światowej.

Muszę przyznać, że kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z And One, nie byłam zbyt przychylna ich twórczości. Jednak zmieniło się to po wysłuchaniu, moim zdaniem, jednej z ich najlepszych płyt - wydanego w 2006 roku krążka "Bodypop", na którym znajdują się takie piosenki jak "Military Fashion Show" czy "So Kling Liebe". Jednak za najlepszą z ich piosenek uważam "Sometimes" z płyty "Nordhausen" (1997), która chyba w największym stopniu zawojowała moje serce i jest jednym z głównych czynników, które spowodowały moją chęć wyjazdu na tegoroczny festiwal Castle Party w Bolkowie, gdzie And One będzie jedną z głównych gwiazd. Słyszałam już wiele zespołów grających w podobnym stylu, niektóre były lepsze, niektóre gorsze, ale muszę powiedzieć, że And One plasuje się u mnie w pierwszej dziesiątce jeśli chodzi o muzykę tego typu. Ich piosenki, mimo że teksty może nie należą do najbardziej ambitnych ;) , mają w sobie to coś, co tygryski i inne takie różne, lubią najbardziej - wpadają w ucho, poprawiają humor, sprawiają, że świat wydaje się jakiś taki ładniejszy ;) No ale wszyscy wiedzą, że ostatnimi czasy słucham chyba najdziwniejszej muzyki na świecie :P

Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają czegoś nowego lub chcą urozmaicić swoją playliste ;)

Strona oficjalna zespołu (niestety głównie w języku niemieckim):
And One

Myspace:
And One - myspace

Pozdrawiam.


My God, can it go any faster?
Oh my God, I don't think I can last here
   
Profil PW WWW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12