Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Lorgan] Różne grafiki Tenchi PBF
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 17-11-2009, 22:26

635 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Pisząc walkę z Widmowym Jackiem, wpadłem na pomysł przedstawienia kompletnego wizerunku mojej postaci. Kilka dni w Paint Shopie i oto efekt:



Z niecierpliwością oczekuję opinii ;)

..::Galeria::..

Cztery narody:









Prawdziwe oblicza:



Reszta:















Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Altor   #2 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 73
Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Gdańsk
Cytuj
Hehe wpadłem tylko na sekunde podziękować za życzonka, a tu taka niespodzianka XD, nieźle nieźle Lorgan :) Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie skomentował :P . Co do rysunku, odnoszę wrażenie,że coś z koszulą jest nie tak, ale poza tym to super :)
10/10


Bellum lumpus cave humanum.
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #3 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Altor napisał/a:
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie skomentował
Tak jakoś wyszło :P

Pracka jest świetna. Nie wiem , co może być nie tak z tą koszulą .. patrzę i patrzę i wszystko jest cacy :) Połączenie katany i płaszcza z cieniem wyszło nieziemsko :| Zrobisz jeszcze grafiki innym graczom ? :roll:

10/10


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
^Curse   #4 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?
Cytuj
A ja wiem, co z koszulą może być nie tak - bo faktycznie jedno z.. zagięć wygląda dziwnie. Tylko, że to kwestia spojrzenia, bo za chwilę wydało mi się jednak wszystko ok.
Nie spodobał mi się na początku uśmiech, ale stwierdziłam, że pasuje do charakteru.
Mam tylko wrażenie.. że głowa jest zbyt mała w proporcji do ciała. Niby nie wygląda to bardzo źle, ale jakoś dziwnie.
Nie pasuje mi też coś w płaszczu. Wygląda, jakby dół był doklejony. Może to kwestia cieniowania (dół w ogole nie cieniowany, w przeciwieństwie do góry).
A najlepsze jest to.. że to wszystko zauważyłam dopiero po jakims czasie - na pierwszy rzut oka, postać wydała mi się zajebista xD

9/10 :DD
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #5 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Długo mi to zajęło, ale efekt mam nadzieję zadowalający. Przed Wami, Naoko (oraz Naoko w zestawieniu z Lorganem):



Komentarze i sugestie jak zwykle mile widziane ;)


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Insoolent   #6 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 195
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Gru 2009
Skąd: Olsztyn, Warszawa
Cytuj
Naoko byłaby zajebista, ale jak na mój gust ma za duże piersi :P wygląda jak Pamela Anderson w hardcore'owej wersji :P Lorgan - przezarąbisty

Lorgan: Nie robię kobiet z małym biustem - religia mi zabrania :DD


bo ja też chcę mieć posty przedzielane kreską ! :P
Ostatnio zmieniony przez Lorgan 03-03-2010, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
Yossarin   #7 


Posty: 29
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: Labirynt Fauna
Cytuj
Pamiętam avatar Naoko na którym nie miała kucyka, więc się nieco zdziwiłem. Zajrzałem do jej karty i znalazłem wzmiankę o tym, że z nim można ją jednak spotkać. Przyjrzałem się pracy i zauważyłem, że część włosów ,,odgarnąłeś", choć przyznam, że trochę to dziwnie wygląda. Ogólnie mam wrażenie, że głowa względem ramion jest nisko. Jednak całościowo praca wygląda na prawdę ciekawie, interesujący pomysł z pasem i pistoletem z nim połączonym.
Do postaci Lorgana nie ma co się za bardzo przyczepić, choć głowa mogłaby być nieco większa, biorąc pod uwagę szerokość barków. Wypadałoby pochwalić wygląd katany z której emanuje wręcz ciemność oraz sam pomysł, który wzbogaca na pewno rozgrywkę i poszczególne postacie.
Ostatnio zmieniony przez Yossarin 03-03-2010, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
^Coyote   #8 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków
Cytuj
Widzę , że twoja twórczość nie będzie się ograniczała tylko do avatarów :D Nice :D
Naoko wyszła w całości jeszcze ładniej niż na wcześniejszej podobiznie. Jak i swoją postać, ukazałeś ją korzystającą z mocy. Jeśli wszystkie kolejne grafiki będą w taki sposób zrobione , ucieszę się jeszcze bardziej. Teraz daję 9,5/10 i życzę powodzenia przy następnych postaciach :D


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 
»Kalamir   #9 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Popieram ale te cycuszki ma troszkę przepompowane :P niższe laski wyglądają fajnie jak mają troszkę mniejsze oczy. Niemniej rysunek jest spoko. Lorgana jeszcze nie komentowałem :P ogólnie prezentuje się fajnie. Coś mi jednak nie pasuje z twarzą. Czy aby nie jest ekhem... za krótka? // czy muszę wystawiać ocenę? ;/



   
Profil PW
 
 
*Lorgan   #10 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa
Cytuj
Doszło wiele nowości - poprawiłem Lorgana, Naoko i dodałem... Mistica :DD



Wersja z kolejnymi dodatkami :DD



Enjoy.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 14