Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Sezon 2009 - Zakończenie!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 31-01-2010, 19:02
 Zamknięty przez Lorgan, 30-11-2010, 12:20

4 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Z pewnymi trudnościami, wzlotami oraz upadkami dobiegł końca pierwszy sezon gry Tenchi PBF! :DD

Statystyki wyglądają całkiem obiecująco:
- do gry dołączyło 19 postaci (Sanbetsu 8, Nag 4, Babilon 4 i Khazar 3);
- odbyło się 15 walk, z czego 3 przeciw NPC;
- miały miejsce tylko 3 walkowery;
- stworzono 2 wspaniałe Tankyuu;
- opracowano wiele interesujących lokacji i bohaterów niezależnych.

Wciąż może być dużo lepiej, ale jako autor całkowicie nowej gry, jestem bardzo zadowolony. Jesteście gronem kulturalnych i elokwentnych ludzi, o czym świadczyć może chociażby fakt, że najniższa średnia ocen za zamieszczone walki wynosi aż 4,5! Bardzo wysoko ustawiona poprzeczka ;)

Najaktywniejszymi userami okazali się:
- Kalamir, czyli człowiek, który nabił więcej punktów niż mam postów :| (537 pkt.);
- Lorgan, czyli ja :DD (290 pkt.);
- Coyote, czyli kojot po angielsku (152 pkt.).

Najsilniejszymi:
- Lorgan ze średnią 8,5944 i 3-ma wygranymi walkami;
- Kalamir ze średnią 7,375 i również 3-ma wygranymi walkami;
- Tsurugiseigi i Naoko ze średnimi 6,5 i po jednej wygranej walce.

Namberłani w każdej z powyższych kategorii dostaną upominki w formie okolicznościowych medali ;)

Czas przejść do kulminacyjnego punktu tematu, czyli ogłoszenia jednego z państw supermocarstwem roku 2009 (1609 w grze ;) ).

Piąte miejsce, ze 108-ma punktami przypadło Yami. Wynik nie jest zaskakujący, zważywszy na to, że do grona przestępców dołączył zaledwie jeden gracz ;)
Czwarte miejsce (120 pkt.) przypadło Babilonowi, a dokładniej Naoko, która podobnie jak Altor w Yami, jako jedyna pchała flagę swojego państwa na szczyt.
Pod numerem trzy znalazło się Sanbetsu ze swoimi 230-ma punktami. Wynik co najmniej zaskakujący ze względu na największą ilość obywateli.
Zaszczytne, drugie miejsce zajął Khazar (232 pkt.), który choć mało liczebny, okazał się dobrze zorganizowany i rządny sukcesu.
No i wreszcie... supermocarstwem roku 2009, z ponad trzykrotną przewagą nad najsilniejszym rywalem, aż 985-ma zgromadzonymi punktami, zostało cesarstwo Nag! Gratuluję pierwszego miejsca wszystkim rycerzom (w tym również i sobie ;) ).
Nagroda zostanie przydzielona w najbliższym czasie :DD

Teraz wybaczcie, ale pędzę wyzerować punktację, zanim pojawią się nowe raporty ;)

Pozdrawiam!


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»Kalamir   #2 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009

Ha! Wygraliśmy! ...eee... Wygrałem! xD a teraz będę was ownował w nowym sezonie ^^ bo bynajmniej nie zamierzam zadowolić się tym co do tej pory osiągnąłem. Tak więc już wkrótce stoczę kolejne walki oraz zasypię was kolejną porcją opowiadań, które przeczytacie z uśmiechem na pyszczkach (i lufą przy uchu).

Co do nowego sezonu ^^ mam nadzieję, że przybędzie nam kilku sensownych graczy :D oraz, że starzy wezmą się za swoje karty :D Chociaż mała szansa, że Irinn dołączy do gry, to nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że chociaż wpadnie na jakiś pomysł przed grudniem xD

A teraz idę układać platynowe płyty chodnikowe na mojej drodze do chwały. Pozdrawiam!



   
Profil PW
 
 
»Naoko   #3 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Gratuluję cesarstwu Nag ^^ w sumie takiego wyniku należało się spodziewać. Jednakże... Wraz z zakończeniem sezonu 2009 rozpoczął się sezon 2010 ^^ Zatem życzę sobie i Wam, aby rywalizacja była zdrowa i zacięta.

Mam nadzieję, iż starzy, jak i nowi gracze zasilą nasze szeregi, dzięki czemu będziemy mogli za rok powiedzieć - sezon 2010 był jeszcze lepszy ^^

Pozdrawiam


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
^Genkaku   #4 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Niestety za późno dołączyłem żeby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Sanbetsu, ale w tym sezonie się postaram bardziej ;)
   
Profil PW Email Skype
 
 
^Coyote   #5 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 669
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: Kraków

Ha! Może nie wygraliśmy tym razem , ale drugie miejsce to i tak jest sukces :P W tym sezonie skopiemy całą konkurencję, mahahahaha xD
A tak poważnie, gratuluję zwycięzcom, bo sobie zasłużyli (zwłaszcza Kalamir i Lorgan). Szkoda, że mamy tak mało szamanów. Ale w sumie i tak każdy z nich jest na wagę pięciu Sanbetczyków .. bez obrazy chłopaki i dziewczyny :P

Do zobaczenia na ubitej ziemi :box:


"No somos tan malos como se dice..."
"Nie jesteśmy tacy źli jak się o nas mówi..."
   
Profil PW Email WWW
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14