Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Blindspot
 Rozpoczęty przez »oX, 03-10-2016, 10:36

2 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo
Cytuj
Na serial natknąłem się przypadkiem, przeglądając bazę na filmwebie bodajże. Wziąłem się ze względu na głównego bohatera, którego miło wspominam z Strike Back. Za aktorką grającą "Jane Doe" nie przepadam zbytnio, ale tutaj daje radę. O czym traktuje serial? Przytoczę krótki opis.

Serial opowiada o kobiecie znalezionej zupełnie nagiej na Times Square, która nie pamięta kim jest. Dziwne jest to, że całe jej ciało pokryte jest tajemniczymi tatuażami. Jednym z nich jest imię agenta FBI, Kurta Wellera, który wraz ze swoją grupą śledczą chce poznać tożsamość nagiej kobiety.

Z odcinka na odcinek całość nabiera większego sensu. Ciekawy motyw, zagadki i ciągłe mieszanie w głowie sprawiło, że nie przestałem oglądać po kilku odcinkach. Obecnie kończę pierwszy sezon i nie mogę doczekać się kolejnego. Wiele absurdalnych sytuacji próbuję sobie jakoś wytłumaczyć, jednak łatwo nie ma. Mimo to zalety produkcji przyćmiewają ów sytuacje. No bo bez jaj, tam ciągle ktoś ginie, złoczyńcy nigdy nie trafiają z karabinów, a Ci 'dobrzy' wyposażeni w krótką broń robią rozpierdziel. No ale nieważne, warte obejrzenia, głównie ze względu na nietypowy motyw. Mam sporo teorii, wątpliwości i w ogóle i chętnie bym podyskutował. Ktoś, coś?
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #2 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009
Cytuj
Obejrzałem cały 1 sezon i nie pamiętam czy zakończyłem drugi, czy nie. W pewnym momencie zmęczyła mnie jedna i ta sama mina głównego bohatera, a także odwlekanie zdradzenia jakiejkolwiek tajemnicy. Fajne było budowanie napięcia i niegłupie zwroty akcji związane z tatuażami (ten motyw mnie przyciągnął jak obejrzałem zwiastun), mniej fajne wątki poboczne z kiepskimi romansami. Zapowiadało się lepiej po pierwszych odcinkach... Co Cię zastanawia oX?

[ Dodano: 09-03-2017, 09:37 ]
Gdyby ktoś chciał podyskutować jestem na bieżąco.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
»Kalamir   #3 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1033
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lut 2009
Cytuj
Obejrzałem odcinek 1 i 2. Gniot, szmira pospolita. Jest dokładnie 1000 takich seriali, niczym się od siebie nie różnią i z cała pewnością nie poszerzają tematyki w jakiej się obracają. No i nie mówię, że "nie oglądać" bo na liście rzeczy, którymi się czasami jaram jest pewnie kilka podobnych serii. Ta po prostu zainteresowała mnie niczym. Szkoda, bo lubię Stapletona, ale on jeden to za mało by siedzieć nad 4 sezonami.



   
Profil PW
 
 

Odpowiedz  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12