Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


Sezon 2015 - Zakończenie!
 Rozpoczęty przez *Lorgan, 06-02-2016, 16:41
 Zamknięty przez Lorgan, 18-03-2016, 09:03

10 odpowiedzi w tym temacie
*Lorgan   #1 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Stało się - burzliwy, siódmy sezon za nami ;)

W podtrzymaniu zeszłorocznej tradycji, wszystkie rekordy aktywności zostały pobite. Kto wie, być może przeżywamy, albo zbliżamy się do złotej ery naszej gry. Kraje zgromadziły kolosalną ilość punktów, odbyto niezliczone Ninmu i najwięcej walk.

Statystyki ogólne:
- do gry dołączyło niewiele, bo tylko 5 postaci (Sanbetsu 3, Nag 1, Babilon 1, Khazar 0), w tym 2 z resetu. Na szczęście większość z nich wywarła znaczący wpływ na rozwój gry. Łączna ilość kart w Tenchi PBF wynosi obecnie 77, w tym 13 nieaktywnych;
- odbyło się 35 walk, z czego 22 przeciw NPC;
- ponownie miał miejsce tylko 1 walkower;
- nie odbyło się żadne Tankyuu;
- opracowano kilka lokacji, bardzo wielu bohaterów niezależnych i odbyto dziesiątki Ninmu. Chwała Tenchi znowu wzrosła. Wszystko dzięki wam ;)

Najaktywniejsi użytkownicy:
- Lorgan (1600 pkt.);
- Genkaku (1535 pkt.);
- oX (1175 pkt.).
Podium zostało bezdyskusyjnie zdominowane przez Nag. Udało mi się stanąć na szczycie po raz drugi w historii i serdecznie dziękuję za całą motywację, którą zebrałem od pozostałych rycerzy. Może to i oklepane stwierdzenie, ale bez nich nigdy bym się nie zmusił do tak tytanicznego wysiłku. Genkaku był bliski mojego rekordu punktowego, ale co ważniejsze, swoimi dokonaniami zdominował oficjalną linię fabularną gry. Stał się członkiem Magi i wywalczył dla Poszukiwaczy więcej, niż mogliby wymarzyć. Z tymi premiami wkroczą pewnie w ósmy sezon. Na trzecim miejscu uplasował się oX. Dołączył do gry zaledwie 15 miesięcy temu, a już zdołał stać się jedną z kluczowych postaci w uniwersum. Brawo.

Najsilniejsi użytkownicy:
- Tekkey za drugą walkę z NPC (Izumą), ze średnią 9;
- Genkaku za pierwszą walkę z NPC (Kaito), ze średnią 8,5;
- Curse za pierwszą walkę z Draxem (RESET2), ze średnią 7,75.
Tegoroczni najsilniejsi są praktycznie na tym samym poziomie, co ci sprzed roku. Poziom ten nosi nazwę najwyższego ;)

Supermocarstwo:

Porządek tegorocznych laureatów został ustalony już dawno temu i nie zmienił się przez większość sezonu. Nie świadczy to o stagnacji, a wręcz przeciwnie - o szalonym wyścigu, w którym nikt nie odpuszczał do ostatniej chwili.
Zaczynamy: piąte, ostatnie miejsce przypadło tym razem Khazarowi, który chociaż uzbierał aż 550 punktów, potwierdził, że desperacko potrzebuje świeżej krwi.
Czwarte miejsce należy do kolejnego mocarstwa, które nieco odeszło w zapomnienie. Dumny i silny Babilon zebrał 1164 punkty - głównie za sprawą Naoko. Mam nadzieję, że zyska wsparcie, na które niewątpliwie zasługuje.
Trzecie miejsce otwiera najbardziej zaciekłą czołówkę wyścigu po punkty i należy do Sanbetsu (2275 pkt.). Cios, jakim okazało się odejście Genkaku wywołał falę defetyzmu, z której agenci jeszcze się do końca nie otrząsnęli.
Drugie miejsce, po raz pierwszy w historii, przypadło Yami. Nie ma co ukrywać - doprowadziła do tego w ogromnej mierze charyzma i wysiłek Genkaku, który przeciągnął do grupy wartościowych graczy i ukłuł stabilne struktury, dzięki którym udało się zarobić aż 2460 pkt. To zaledwie o 26 pkt. mniej, niż krajowi, który rok wcześniej znajdował się na tej pozycji.
Absolutnym dominatorem i właścicielem pierwszego miejsca, zostało Nag z zawrotną sumą 4385 pkt. Ten rekord pochodzi z najbardziej owocnej współpracy, jaką oglądała ta gra. Było aż pięciu rycerzy, którzy zgromadzili powyżej 300 punktów. Zeszłoroczny rekord Sanbetsu został przebity aż o 1339 pkt., czyli więcej niż tegoroczny wynik Babilonu. Gratulacje!

Głosowanie w sprawie nagród pojawi się w wewnętrznym podforum Nag, w ciągu kilku najbliższych dni.

Pozdrawiam i oficjalnie otwieram sezon ósmy! Oby przyćmił wszystko, co do tej pory widzieliśmy ;)

I co? Myśleliście, że to koniec? :DD No nie zupełnie. Jest jeszcze niespodzianka, o której kiedyś wspominałem. Od teraz, na koniec każdego sezonu, krajowe pule punktów będą znacząco wpływały na bilans sił. Za zebrany 1000 pkt., losowo wybrany NPC zostanie awansowany z poziomu pierwszego na poziom drugi. Za zebrane 3000 pkt., losowo wybrany NPC zostanie awansowany z drugiego poziomu na trzeci. Szanse w losowaniach nie są równe (wpływają na nie różne czynniki fabularne, np. przywódca yakuzy ma większe szanse na awans niż jej szeregowy członek). Wszystkie informacje w tej sprawie zostaną zebrane w zasadach gry. W następnej kolejności przeprowadzę wszystkie losowania za sezon 2015.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

HOOOOAH Nag! Nie wiem jak to się stało, ale faktycznie jestem na podium :3 Dzięki za wspólną zabawę podczas pierwszego (aktywnego) sezonu aktywności i liczę, że kolejny nie będzie gorszy :) Brawa dla zwycięzców konkretnych kategorii, szczególnie dla Tekkeya i walki z jedną oceną :D

NAG FOR THE WIN (WYKRES!!!)
   
Profil PW Email
 
 
^Curse   #3 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?

Ojej, i tutaj się załapałam :DD Wszystkim gratuluję i dziękuję za emocjonujący sezon. Oby w przyszłym nie zabrakło nam motywacji i żeby wena dopisywała ;)


They're all dead... They just don't know it yet.
   
Profil PW Email
 
 
»Sorata   #4 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Gratuluję zwycięzcom.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
^Pit   #5 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2008

A tak już bez ironii i fałszywego hejcenia byle tylko hejcić.

Gratululu. Zrobiliście co swoje, tylko teraz nie odwalajcie znów jakichś kejkaku dori bo balans się seryjnie rozleci.
   
Profil PW Email
 
 
^Tekkey   #6 
Generał
Paranoia Agent


Poziom: Genshu
Stopień: Shogun
Posty: 536
Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2011

Proszę bardzo oX, wykresik. :ok:

Nie bez zastrzeżeń, ale gratuluję całemu nagijskiemu zespołowi ogromnej pracy włożonej w to zwycięstwo oraz osiągniętej miażdżącej przewagi punktowej.

Defetyzm? Jakie defetyzm? ;) #państwowruinie :roll:

Nie, żebym nie doceniał nowego, rzadkiego medalu do mojej kolekcji, ale czy naprawdę uczciwe jest przyznanie go mnie? O ile pamiętam, inaczej miała być rozwiązana kwestia udziału w rankingu walk arenowych, szczególnie tych bez reprezentatywnego zestawu ocen.


A mogę zrobić wszystko! Wystarczy Twoja krew.~
Ostatnio zmieniony przez Tekkey 06-02-2016, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #7 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

Mhm, fajnie było, ale Nag powinno pamiętać, że im wyżej ktoś zajdzie, tym mocniej boli upadek :D


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Twitch   #8 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Naoko napisał/a:
Mhm, fajnie było, ale Nag powinno pamiętać, że im wyżej ktoś zajdzie, tym mocniej boli upadek :D

Dokładnie tak. Naoko zapraszamy o Yami, damy możliwości ;)
Gratulacje zwycięzcom i wielkie brawa za ogromną pracę! Oby ten sezon był bardziej emocjonujący.


Little hell.
   
Profil PW
 
 
^Genkaku   #9 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

Gratulacje dla Nag :) To miło jak imię mojego bohatera pojawia się w podsumowaniu sezonu aż pięć, razy w tym dwa razy na podium. Wielka, wielka szkoda że nie udało się zdobyć ani jednego pierwszego miejsca (nie ukrywam, że trochę na to liczyłem ;) ).

Yami ma potencjał, żeby zawalczyć w tym sezonie o pierwsze miejsce i trzymam kciuki za nasz mały, powoli zgrywający się zespół. To był zdecydowanie mój najlepszy sezon w historii i raczej się już nie powtórzy, bo w nadchodzącym, nowym mam zamiar przystopować nieco, bo walka o podium na wszystkich frontach jest dość męcząca. Dlatego raczej nie wyjdę ponad 500-600 pkt, no ale nigdy nic nie wiadomo :)

Mam nadzieję, że będzie się działo i utrzymamy wysoki poziom :) Liczę, że Lorgan zafunduję nam fajną historię w Tankyuu i może w końcu będziemy mieli okazję rozprawić się z Akuma :)
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Dann   #10 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa

Brawo my ^^ Dzięki innym mocarstwom za świetną rywalizację i duetowi maszynek do robienia punktów dla Nag, Lorganowi i oXiowi. Bez was nie mielibyśmy szans :ok: Gratulacje również dla Curse, dla której był to chyba najlepszy sezon w karierze.
Mam nadzieję, że walka o punkty i dominację tylko się zaostrzy w już oficjalnie rozpoczętym, ósmym sezonie. GL&HF :ok:


What's dann cannot be undann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 15