Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] BONUS!!!
 Rozpoczęty przez »oX, 09-10-2015, 12:59

2 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Cytat:
[ Treść posta zostanie ujawniona po zakończonym głosowaniu. Każdy, kto oddał chociaż jeden ważny głos będzie mógł wziąć udział w małym konkursie. Do wygrania... tak. Coś na pewno będzie do wygrania ;) ]


Witajcie!

Kolejna edycja za nami. Tym razem organizowanie gali dane było Dann'owi i mi. Mam nadzieję, że mimo kilku potknięć wszystko było dobrze. ALE! Nie czas na takie mowy. Obiecałem Wam mały bonus i oto jest. Niestety Lorgan już zdradził, że jest to bonus "bez punktów", no ale trudno, nie ma na niego rady - w końcu jest tu adminem xD
* * *

Nie wiem ilu z Was czytało o podróżach dzielnej Sylvii. Jeśli wszyscy, to super, jeśli nie, to głupio xD Prosto, zwięźle i na temat!

• Pierwsza osoba, która uporządkuje historię opisaną w TA 2015 i prześlę ów listę do mnie poprzez PW (od początku do końca, nazwami kategorii) otrzyma specjalną nagrodę. Oczywiście lista musi być prawidłowa :DD
• Nagroda... można się szczycić i popisywać, że jest się nieziemsko uber pro ekstra! Dokładnie. Nie wszystko kręci się wokół punktów ;) . Pobawmy się bez tego.
• Posty z odpowiedziami zamieszczonymi w tym temacie zostaną wykluczone (chcę mieć dużo PW!)
• Lorgan, Dann oraz ja jesteśmy wykluczeni z konkursu.

GO GO GO! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!
Ostatnio zmieniony przez oX 07-11-2015, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #2 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

:hentai: podbicie.
   
Profil PW Email
 
 
»oX   #3 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

A więc tak! Minęło 1.5 godziny od czasu, kiedy wrzuciłem treść bonusa. Na forum pojawiło się kilku stałych bywalców, ale chyba żadnemu nie chciało się zagłębiać w podróże Sylvii :DD Nie zaskoczył mnie również Tekkey, który już po 20 minutach przysłał dwa PW. Pierwsze z błędem, drugie poprawione - dobre. Przysłał jeszcze jedno, ale niepotrzebnie :DD Myślałem, że na tym zakończymy, ale jednak do gry dołączył Shadow, który potrzebował około 40 minut (tak naprawdę może potrzebował mniej, nie wiem tego). Również przysłał poprawną listę (tak Tekkey, chodziło o listę z nazwami tematów xD).

Tak więc gratuję Tekkeyowi, jak i Shadowowi. Pokazaliście, że punkty to nie wszystko. Nie będzie żadnego plot twista i naprawdę nic za to nie dostaniecie, ale Wasze zaangażowanie powinno zostać docenione przez innych. Do zobaczenia w kolejnych Tenchi Awards!



Kod:
Aby móc zobaczyć zawartość tego tagu musisz się zarejestrować.
Ostatnio zmieniony przez oX 07-11-2015, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14