Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[TA 2015] Wstęp
 Rozpoczęty przez »oX, 24-09-2015, 14:18

8 odpowiedzi w tym temacie
»oX   #1 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Samurai
Posty: 740
Wiek: 33
Dołączył: 21 Paź 2010
Skąd: Wejherowo

Przyszło Wam kiedyś do głowy, że Akuma jednak nadszedł i żaden z Was, dzielnych Rycerzy, Agentów, Szamanów czy Zealotów nie podołał? Świat stanął w płomieniach, a wielcy wojownicy, w których pokładano nadzieję polegli?
Tak się jednak nie stało. Akuma wziął sobie urlop, cztery nacje świata Tenchi nawiązały chwilowy sojusz, słoneczko świeci (tylko nie w Nag, nie wszystko musi się zmienić) i wszystko jest pięknie...

Taki właśnie motyw towarzyszy nam w tegorocznej edycji Tenchi Awards! Zakopujemy topory wojenne, uśmiechamy do siebie, przybijamy piątki i butelki z piwem! Dzielna reporterka Sylvia przemierzyła cały świat w celu przeprowadzenia wywiadów z przedstawicielami każdej nacji. Uszanujmy trudy Sylvii i pomóżmy jej znaleźć zakończenie historii!


***

Cześć i czołem użytkownicy Tenchi! Zastanawialiście się czy TA będą, a jak będą, to kto się nimi zajmie? Odpowiedź może i nie była oczywista, ale spodziewać się można było mojego udziału. Gorąco zachęcam do oddawania głosów w trzynastu kategoriach!

Tegoroczne kategorie:
  1. Najfajniejsza postać 0 poziomu
  2. Najfajniejsza postać 1 poziomu
  3. Najfajniejsza postać 2 poziomu
  4. Najfajniejsza postać 3 poziomu
  5. Najlepsza moc, lista czarów lub transformacja
  6. Najlepszy członek Wielkiej Rady
  7. Najlepszy reporter
  8. Najlepiej zrealizowane Ninmu
  9. Najlepszy motyw fabularny
  10. Mistrz ciągłości fabularnej
  11. Tenczowy Banan
  12. Najlepsza lokacja
  13. Najlepszy przegrany
Jak widzicie nawet pechowcy mogą zgarnąć sporo punktów. Kto zajmie miejsce na podium spośród przegranych? Komu przywdziejemy avatar z banankiem na miesiąc? Kto okaże się super uber duper cool ekstra? I tak dalej i dalej...

Galę uważam za oficjalnie otwartą!

Szczegółowe zasady zostaną umieszczone w konkretnych tematach, które będą pojawiały się do końca 14.10.2015. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie kategorie dotyczą wyłącznie okresu od 02.10.2014 do 01.10.2015. Teksty powstałe kiedy indziej nie będą brane pod uwagę. Głosowanie odbyć się będzie jak w poprzednich roku za pomocą postów, nie ankiet.

Zamknięcie tematów, podliczenie głosów oraz przyznanie nagród będzie miało miejsce 07.11.2015.
   
Profil PW Email
 
 
»Naoko   #2 
Zealota


Poziom: Wakamusha
Stopień: Gunjin
Posty: 594
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Cze 2009
Skąd: z piekła rodem

oX, weź nam tu nie kłam z tymi punktami, bo zasady są jasne i przejrzyste :P

https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=9845#9845


Za lekceważenie prawdziwej urody, tej nieopisanej przez zwykłe zwierciadło
Zgromieni przez lepszą, aż łzy z gniewu trwonią
W sedno trafiło stare porzekadło
Mądrość, nie seksapil jest straszliwszą bronią.
   
Profil PW WWW
 
 
»Dann   #3 
Rycerz


Poziom: Ikkitousen
Stopień: Fukutaichou
Posty: 498
Wiek: 26
Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Warszawa

Pora na podsumowanie tegorocznej gali! Mimo małego zastoju na forum, Tenchi Awards okazało się całkiem popularne, za co serdecznie Wam dziękujemy! A teraz przejdźmy do tego, co wszystkich najbardziej interesuje - ostatecznego bilansu:

    1. Najlepszy reporter
      Naoko - 4
      Tekkey - 1
      Coyote - 1
      Pusty głos - 1
    W tym roku nagrodę ponownie zgarnia Naoko. Czy za rok również się uda?

    2. Mistrz ciągłości fabularnej
      Genkaku - 6
      Tekkey - 1
      oX - 1
    Kto ma najwięcej punktów w sezonie? Kto odpowiada za wszystkie afery? Kto jest zarazem kochany i znienawidzony? Dobrze się domyślacie! Właściciel Gen Baru, Genkaku, miażdży konkurencję!

    3. Najlepsza lokacja
      Lorgan - 6
      Pusty głos - 2
      Sorata - 1
      Kalamir - 1
      Genkaku - 1
    Owszem, lokacja naszego zwycięzcy istniała tylko chwilę, ale za to jak wiele emocji udało jej się wzbudzić! Wygrywa Lorgan za Opuszczoną Fabrykę Draugów!

    4. Najlepszy przegrany
      Curse - 4
      Pit - 4
      Sorata - 2
      Pusty głos - 2
    Jest i nasz pierwszy remis! Tytuł największego przegranego zdobywają Curse i Pit. Tylko czy jest się czym chwalić? :DD

    5. Tenczowy Banan
      Shadow - 3
      Pusty głos - 3
      oX - 1
      Lorgan - 1
      Tekkey (zwany również Jęczybułą) - 1
      Wielka Rada - 2 (głosy nieważne, lecz warte wspomnienia)
    Czyżby kolejny remis? Można tak powiedzieć. Shadow równa się z bezwartościowymi pustymi głosami!

    6. Najlepszy członek Wielkiej Rady
      Pusty głos - 5
      Genkaku - 3
      Coltis - 3
      Lorgan - 1
    Żal, smutek i niedowierzanie. W tej kategorii mamy samych przegranych :twisted:

    7. Najlepiej zrealizowane Ninmu
      Tekkey - 5
      Naoko - 3
      Lorgan - 1
    Jak się okazuje, użytkownicy Tenchi.pl nie mają nic przeciwko, by odebrano im źródło łatwych punktów :evil: A winowajcą tego czynu jest nikt inny jak Tekkey!

    8. Najlepszy motyw fabularny
      Curse i jej zdrada - 4
      Genkaku za walkę z Kaito i Podmorski Sekret - 2
      Pit i walka z Genkaku - 1
      Tekkey i walka z Curse - 1
    Najlepsza lokacja, Fabryka Draugów, prawdopodobnie nie zostałaby odebrana tak emocjonalnie, gdyby nie Curse. Głosujący to docenili :cool:

    9. Najciekawsza moc, transformacja lub lista czarów
      Coltis - 6
      Dann - 5
      Drax - 1
    Mimo iż początkowa dominacja zwycięzcy powoli malała, srebrnemu medaliście nie udało się go przegonić. Złoto zdobywa bliski pożegnania się ze zgnilizną Coltis!

    10. Najfajniejsza postać 0 poziomu
      Pusty głos - 6
      Shadow - 4
    Tym razem ze starcia nicości z agentem zwycięsko wychodzi... Nie agent. Brak punktów w tej kategorii ;/

    11. Najfajniejsza postać 1 poziomu
      Naoko - 7
      Dann - 3
      Pusty głos - 1
      Naoko i Dann - 1(głos nieważny, ale miło, że jest :3)
    Dann ponownie nie sprostał rodzicowi Naoltisa. Tym razem mamie- Naoko!

    12. Najfajniejsza postać 2 poziomu
      Curse - 5
      Tekkey - 5
      Coltis - 1
      Coyote - 1
    Mamy kolejny remis! Na szczycie drugopoziomowców stoją ramię w ramię Curse i Tekkey!

    13. Najfajniejsza postać 3 poziomu
      Genkaku - 9
      Pit - 3
      Pusty głos - 2
    Łysy strateg ponownie miażdży przeciwników! Brawa dla Genkaku!


Tak wybrał lud! Ostatnie cesarstwo - Nag - zdobywa aż cztery nagrody. Tuż za tym szlachetnym molochem czają się Yami i Sanbetsu z trzema wygranymi kategoriami każda oraz państwo papieskie - Babilon z dwoma! Khazar w tym roku niestety się nie wykazał :pedo:

Ponownie dziękujemy wszystkim za głosy i gratulujemy zwycięzcom! A oto ich nagrody:
    Curse - 45 pkt.
    Naoko - 30 pkt.
    Genkaku - 30 pkt.
    Tekkey - 30 pkt.
    Coltis - 15 pkt.
    Lorgan - 15 pkt.
    Pit - 15 pkt.


Do tego po 40 pkt na konta oXa i moje za organizację gali. Mam szczerą nadzieję, że Wam się podobało. Ale pamiętajcie, to jeszcze nie koniec. Tajemniczy BONUS zostanie przedstawiony już dziś ok. godziny 20. Zapraszam :!:
Ostatnio zmieniony przez Dann 08-11-2015, 11:50, w całości zmieniany 4 razy  
   
Profil PW Email
 
 
»Twitch   #4 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 1053
Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2009

Gratuluję zwycięzcom, uważam, że zasłużone wygrane :)


Little hell.
   
Profil PW
 
 
^Genkaku   #5 
Tyran
Bald Prince of Crime


Poziom: Genshu
Stopień: Senshu
Posty: 1227
Wiek: 38
Dołączył: 20 Gru 2009
Skąd: Raszyn/Warszawa

21 głosów na mnie :) Bardzo wszystkim dziękuję, za docenienie mojej skromnej osoby ^^ Gratulację dla wszystkich laureatów oraz dla tych, którym się nie udało, ale zostali przez kogoś nominowaniu.

Szczególne gratulacje dla Pustego Głosu - najlepszego Radnego w 2015 roku o0

oX & Dann - dobra robota :ok: :)
   
Profil PW Email Skype
 
 
»Sorata   #6 
Yami


Poziom: Genshu
Posty: 1471
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Skąd: TG

Gratulacje dla laureatów. Do zobaczenia za rok.


Kryteria oceny walk: Klimat 4/10 Mechanika 3/10 Warsztat 3/10. W razie wątpliwości - konsultuj. Pomoc: https://tenchi.pl/viewtopic.php?p=17457#17457
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #7 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

Gratuluję wszystkim uczestnikom, bo to była naprawdę mocna edycja. Podsumowanie sezonu będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Curse, pozamiatałaś nawet Gena - szok i niedowierzanie ;) Bez urazy, ale mam nadzieję, że za rok będzie mniej głosów na waszą dwójkę. Nie dlatego, że opadnie wam poziom, ale ponieważ konkurencja się nasili: Pit się pozbiera emocjonalnie, Naoko dostanie realne wsparcie w Babilonie (może wreszcie Drax się poczuje?), Tekkey przestanie się oburzać, Coltis odnajdzie się w nowej roli, Dann i oX wyrobią swój styl & renomę, Coyote będzie więcej grał, Shadow coś wygra, no i reszta będzie bardziej zauważalna.

Wreszcie na koniec, bo nie mogę się powstrzymać, NAG FOR THE WIN!!! :DD

Pozdr.


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 
^Curse   #8 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Shinobi Bushou
Posty: 551
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Skąd: Lublin/Warszawa?

To i ja podziękuję za głosy, zwłaszcza, że się ich nie spodziewałam ;) Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom.
Genkaku napisał/a:
oX & Dann - dobra robota :ok:
:ok:
   
Profil PW Email
 
 
»Shadow   #9 
Yami


Poziom: Wakamusha
Posty: 251
Wiek: 27
Dołączył: 28 Maj 2015
Skąd: Zagłębie kabaretowe

Gratuluję wszystkim zwycięzcom. Zasłużyliście sobie (chyba) ;) Ale mam jedno ale! Gdzie mój banan!


W więziennej rozpaczy...
   
Profil PW Email
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13