Tenchi PBF   »    Rekrutacja    Generator    Punktacja    Spis treści    Mapa    Logowanie »    Rejestracja


[Poziom 1] Naoko vs Dann - walka 1
 Rozpoczęty przez »Naoko, 03-08-2015, 23:52
 Zamknięty przez Lorgan, 05-08-2015, 22:34

11 odpowiedzi w tym temacie
^Pit   #11 
Komandor


Poziom: Genshu
Stopień: Seikigun Bushou
Posty: 567
Wiek: 34
Dołączył: 12 Gru 2008

Naoko

Zgrabna historia, sprzątanie po zbiegłych byłych sojusznikach nigdy nie jest łatwe. Podoba mi się to, że całkiem zgrabnie wprowadziłaś w całe zamieszanie Danna. Tu jesteś kontrolowana, ale grasz o swoje. Chwilę później naprawdę jesteś kontrolowana. Mam jednak wrażenie, że wizje Danna nie powinny być aż tak efektywne, zważywszy na to, że macie tyle samo Douriki. Co by jednak o tym nie mówić, to lekcje z tworzenia przerażających obrazów odrobiłaś bardzo dobrze. Aż sam miałem ochotę rzucić "jeszcze, jeszcze, jeszcze", bo tak bardzo chciałem ujrzeć, jak bardzo chore i porąbane rzeczy będziesz jeszcze w stanie wrzucić. Ale serio, zrobiłaś z Danna op postać na takiej samej mocy, przecież cię sparaliżowało...chyba, że to też była zmyłka? Ogólnie pod koniec robi się horrorowo, jeszcze brakło, żebyś miała luźno opadające włosy, ociekające krwią. Brakło mi dźwięków - trzeszczących kości, króciutkich jęków łapania powietrza, odgłosów zaciskających się na szyi palców i...ok, może lepiej nie. Ale klimat był. Jeśli masz zamiar iść w tę stronę, bo woja postać definitywnie robi się nerwowa, to jeszcze więcej szaleństwa się przyda :D
6.5/10


Dann
Jeny, kolejny hulk nam rośnie. I kolejny psychol, bo akurat całkiem zgrabnie wychodzą ci te tortury Naoko. Tylko, czy to na pewno w jej stylu? Ja wiem, że ona nie zadowala się półśrodkami, ale to było dość radykalne. Pigułka gwałtu - tak, przesłuchanie - tak. Narkotyki i taka dość mroczna atmosfera...hm, aktorstwo, psychologia... tak, to by się w sumie zgadzało. Śmiesznie wypadło jak sprzedała ci policzek i wyszła, dając ci czas na power up. Wycie, rozdzierający ryk? Przy ilu, 2600 Douriki? xD Hahahaha... okej, może być. Ale nawet z taką przewagą powinieneś był ją roznieść w pył. Zmiażdżyłeś jej kość u nogi chyba jednak trochę za łatwo. No i nawet z taką raną zwiała ci bez trudu. Walki tu typowej mało, ale klimat jest. U Naoko jest więcej walki, ale tyleż samo klimatu.
Fuck, no i co ja mam teraz zrobić?
Ostatecznie dam tyle samo. Bo oboje zrobiliście dość podobne wpisy i zaskakująco oboje zmierzacie w strone tortur, mroku i szaleństwa. co to, uniwersum DC? xD
6.5/10
   
Profil PW Email
 
 
*Lorgan   #12 
Administrator
Exceeder


Poziom: Joutei
Stopień: Taichou
Posty: 3209
Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2008
Skąd: Warszawa

..::Typowanie Zamknięte::..


Naoko - 53,5 pkt.

Dann - 55 pkt.

Zwycięzcą został Dann!!!

Punktacja:

Dann +55 (medal: Krzyż Żelazny)
Genkaku +10
Lorgan +10
oX +10
Coyote +10
Matheo +10
Coltis +10
Curse +10
Twitch +10
Pit +10


Hit dirt, shake tree, split sky, part sea.

Poprawna polszczyzna | Wiedza dla ludu | Odpowiedź na Twoje pytanie
   
Profil PW Email WWW Skype
 
 

Temat zablokowany  Dodaj temat do ulubionych



Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14